Adwokat Łódź Piotr Sęk

Adwokat Łódź Piotr Sęk Kancelaria świadczy pomoc prawną obejmującą prawo karne, karno-skarbowe, cywilne, gospodarcze, administracyjne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Usługi obejmują m. in. porady prawne, sporządzanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami, organami ścigania, organami administracji publicznej oraz bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Więcej na www. adwokat-sekpiotr. pl

Szczegóły strony www.adwokat-sekpiotr.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-sekpiotr.pl:

Adwokat Łódź Piotr Sęk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna Katowice »

  Kancelaria Notarialna Katowice

  W Katowicach funkcjonuje wiele kancelarii notarialnych, jedne cieszą się większym powodzeniem, inne mniejszym. Do tych owianych dobra sławą z całą pewnością można podciągnąć kancelarię Adama Robaka. Jest to specjalista doświadczony, a świadczone przez niego usługi, są w pełni profesjonalne. Załatwić masz szansę tutaj takie sprawy jak sporządzanie wypisów, spisywanie protokołów a także usługi w zakresie doradztwa jak obsługa zgromadzeń a także rady korespondencyjne.Gdzie znajdziemy Pana Robaka? Kancelaria lokuje się w sercu miasta i czynna jest w każdy roboczy dzień, w godzinach od 9 do 17. Przez lata swej działalności, Pan Robak zapracował sobie na rekomendacje klientów, co oznacza dla niego najkorzystniejszą formę reklamy. To nie jedynie za sprawą wysokiego poziomu usług, ale również przychylnego podejścia do klienta i ochoczego służenia pomocą.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Piaseczno »

  Prawnik Piaseczno

  Wioletta Szewczak należy do Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Za jej doświadczeniem przemawia m.in. wieloletnia praca w roli prokuratora w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Mokotów. Z tego tytułu jest wstanie zaoferować szeroki zakres usług prawnych. Obsługuje klientów w zakresie kodeksu karnego (np. prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu), kodeksu wykroczeń (np. naruszenie przepisów prawa o ruchu drogowym) oraz prawa cywilnego i rodzinnego (np. (emerytura). Można zaufać doświadczeniu i bogatej wiedzy Pani Adwokat i w razie potrzeby skorzystać z jej usług.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa Przetargów Publicznych Radca Prawny Bożena Starzewska »

  Obsługa Przetargów Publicznych Radca Prawny Bożena Starzewska

  PRAWA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
  Doradztwo i reprezentacja prawna dla zamawiających o wykonawców
  Nasza kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa zmówień publicznych. Świadczymy usługi zarówno na rzecz wykonawców składających oferty w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, jak i wspieramy zamawiających w zakresie organizowania przetargów.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »