Adwokat Łódź Piotr Sęk

Adwokat Łódź Piotr Sęk Kancelaria świadczy pomoc prawną obejmującą prawo karne, karno-skarbowe, cywilne, gospodarcze, administracyjne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Usługi obejmują m. in. porady prawne, sporządzanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami, organami ścigania, organami administracji publicznej oraz bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Więcej na www. adwokat-sekpiotr. pl

Szczegóły strony www.adwokat-sekpiotr.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-sekpiotr.pl:

Adwokat Łódź Piotr Sęk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna Katowice »

  Kancelaria Notarialna Katowice

  W Katowicach funkcjonuje wiele kancelarii notarialnych, jedne cieszą się większym powodzeniem, inne mniejszym. Do tych owianych dobra sławą z całą pewnością można podciągnąć kancelarię Adama Robaka. Jest to specjalista doświadczony, a świadczone przez niego usługi, są w pełni profesjonalne. Załatwić masz szansę tutaj takie sprawy jak sporządzanie wypisów, spisywanie protokołów a także usługi w zakresie doradztwa jak obsługa zgromadzeń a także rady korespondencyjne.Gdzie znajdziemy Pana Robaka? Kancelaria lokuje się w sercu miasta i czynna jest w każdy roboczy dzień, w godzinach od 9 do 17. Przez lata swej działalności, Pan Robak zapracował sobie na rekomendacje klientów, co oznacza dla niego najkorzystniejszą formę reklamy. To nie jedynie za sprawą wysokiego poziomu usług, ale również przychylnego podejścia do klienta i ochoczego służenia pomocą.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice »

  Notariusz Katowice

  W Katowicach funkcjonuje wiele kancelarii notarialnych, kancelaria kancelarii jednak nie równa. Do tych owianych dobra sławą bez cienia wątpliwości można podciągnąć kancelarię notarialną Adama Robaka. Jest to notariusz doświadczony, a pełnione przez niego usługi, są w pełni profesjonalne. Załatwić możesz tutaj takie formalności jak sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie oświadczeń a także usługi w zakresie konsultingu jak obsługa zgromadzeń a także doradztwo korespondencyjne.Gdzie znajdziemy kancelarii Pana Robaka? Kancelaria znajduje się w sercu miasta i otwarta jest pięć dni w tygodniu, w porze od 9 do 17. Przez lata swej profesji, Pan notariusz zasłużył na pochlebne opinie swoich klientów, co jest dla niego najkorzystniejszą formę referencji. To nie wyłącznie za sprawą wysokiego poziomu usług, ale również przyjaznego usposobienia i ochoczego służenia pomocą.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Komornicze Gdańsk »

  Kancelarie Komornicze Gdańsk

  Jako osoba pokrzywdzona, pragniesz odzyskać odpowiednie należności? Sam nic nie wskórasz i szukasz w tym celu osoby, która Cię odpowiednio pokieruje? Komornik Sądowy w Gdańsku Mariusz Jaranowski, by wykonywać profesję, którą obecnie się zajmuje musiał wiele lat kształcić się i odpowiednio przygotowywać do zawodu. Dzięki długiej nauce, przepisy prawne zna na pamięć, a co najważniejsze – potrafi zastosować je w praktyce, czego nauczył się na odbytych stażach i w ówczesnej pracy. Ten komornik Gdańsk jest wnikliwy, ale też cierpliwy. Dogłębnie bada każdą sprawę, prześwietla ją od A do Z. Prowadząc rozmowy z petentami, stara się używać prostego i zrozumiałego słownictwa, ponieważ jest świadomy, że żargon prawniczy może być niezrozumiały dla większości społeczeństwa.

  Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »