Adwokat Łódź Piotr Sęk

Adwokat Łódź Piotr Sęk Kancelaria świadczy pomoc prawną obejmującą prawo karne, karno-skarbowe, cywilne, gospodarcze, administracyjne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Usługi obejmują m. in. porady prawne, sporządzanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami, organami ścigania, organami administracji publicznej oraz bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Więcej na www. adwokat-sekpiotr. pl

Szczegóły strony www.adwokat-sekpiotr.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-sekpiotr.pl:

Adwokat Łódź Piotr Sęk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Katowice »

  Notariusz Katowice

  W Katowicach funkcjonuje wiele kancelarii notarialnych, kancelaria kancelarii jednak nie równa. Do tych owianych dobra sławą bez cienia wątpliwości można podciągnąć kancelarię notarialną Adama Robaka. Jest to notariusz doświadczony, a pełnione przez niego usługi, są w pełni profesjonalne. Załatwić możesz tutaj takie formalności jak sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie oświadczeń a także usługi w zakresie konsultingu jak obsługa zgromadzeń a także doradztwo korespondencyjne.Gdzie znajdziemy kancelarii Pana Robaka? Kancelaria znajduje się w sercu miasta i otwarta jest pięć dni w tygodniu, w porze od 9 do 17. Przez lata swej profesji, Pan notariusz zasłużył na pochlebne opinie swoich klientów, co jest dla niego najkorzystniejszą formę referencji. To nie wyłącznie za sprawą wysokiego poziomu usług, ale również przyjaznego usposobienia i ochoczego służenia pomocą.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek »

  Zakładanie spółek

  Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus. Sp. z o.o. od lat świadczy całościowe usługi dla spółek oraz instytucji. Wszelkie procesy księgowe dopasowane są poszczególnie do oczekiwań klienta, co obniża koszty, jak i wzmacnia efektywność. Znaczącym walorem biura jest kompleksowość oferty - zarówno usługi rachunkowe, jak i prawne. Przez co oferuje kompleksowe usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw. Tak więc, nie tylko księgowość, ale i wsparcie przy otwieraniu spółek i wiele innych czynności przeprowadzić może za Ciebie i Twoją firmę Biuro Abicus. Sprawdź sam ile zyskasz dzięki współpracy z Abicus.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akredytowane laboratorium pracy »

  Akredytowane laboratorium pracy

  Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego jak duży wpływ na kondycję naszego organizmu ma poziom natężenia oświetlenia. Jest to bowiem jeden z głównych czynników, który towarzyszy nam w życiu codziennym, a więc również i w pracy. Warto dlatego zadbać o to, ażeby jego poziom był odpowiedni. Z tego też powodu powstało akredytowane laboratorium pracy Envilab-Eko, które zajmuje się profesjonalnymi badania oraz pomiarami tego i innych czynników takich jak np. Warunki mikroklimatyczne, poziom natężenia dźwięku czy też badania stężeń czynników chemicznych, a to wszystko za pomocą doskonałego, innowacyjnego sprzętu.

  Data dodania: 16 09 2017 · szczegóły wpisu »