Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/sub.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 1
Podkategoria: Prawo - strona 1 - fajowy-katalog.pl
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 17

Prawo Podkategoria: Prawo

 • Powypadkowi – otrzymaj wysokie odszkodowanie za swoją szkodę »

  Powypadkowi – otrzymaj wysokie odszkodowanie za swoją szkodę

  Dochodzimy odszkodowań. Bezpłatna porada prawna. Uzyskaj odszkodowanie komunikacyjne, za błędy medyczne, wypadek w pracy, śmierć bliskiej osoby. Skontaktuj się z nami. Dochodzimy odszkodowań. Bezpłatna porada prawna. Uzyskaj odszkodowanie komunikacyjne, za błędy medyczne, wypadek w pracy, śmierć bliskiej osoby. Skontaktuj się z nami. Dochodzimy odszkodowań. Bezpłatna porada prawna. Uzyskaj odszkodowanie komunikacyjne, za błędy medyczne, wypadek w pracy, śmierć bliskiej osoby. Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 05 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katowice »

  Kancelaria Notarialna Katowice

  W Katowicach funkcjonuje wiele kancelarii notarialnych, jedne cieszą się większym powodzeniem, inne mniejszym. Do tych owianych dobra sławą z całą pewnością można podciągnąć kancelarię Adama Robaka. Jest to specjalista doświadczony, a świadczone przez niego usługi, są w pełni profesjonalne. Załatwić masz szansę tutaj takie sprawy jak sporządzanie wypisów, spisywanie protokołów a także usługi w zakresie doradztwa jak obsługa zgromadzeń a także rady korespondencyjne.Gdzie znajdziemy Pana Robaka? Kancelaria lokuje się w sercu miasta i czynna jest w każdy roboczy dzień, w godzinach od 9 do 17. Przez lata swej działalności, Pan Robak zapracował sobie na rekomendacje klientów, co oznacza dla niego najkorzystniejszą formę reklamy. To nie jedynie za sprawą wysokiego poziomu usług, ale również przychylnego podejścia do klienta i ochoczego służenia pomocą.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice »

  Notariusz Katowice

  W Katowicach funkcjonuje wiele kancelarii notarialnych, kancelaria kancelarii jednak nie równa. Do tych owianych dobra sławą bez cienia wątpliwości można podciągnąć kancelarię notarialną Adama Robaka. Jest to notariusz doświadczony, a pełnione przez niego usługi, są w pełni profesjonalne. Załatwić możesz tutaj takie formalności jak sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie oświadczeń a także usługi w zakresie konsultingu jak obsługa zgromadzeń a także doradztwo korespondencyjne.Gdzie znajdziemy kancelarii Pana Robaka? Kancelaria znajduje się w sercu miasta i otwarta jest pięć dni w tygodniu, w porze od 9 do 17. Przez lata swej profesji, Pan notariusz zasłużył na pochlebne opinie swoich klientów, co jest dla niego najkorzystniejszą formę referencji. To nie wyłącznie za sprawą wysokiego poziomu usług, ale również przyjaznego usposobienia i ochoczego służenia pomocą.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego Canonica: unieważnienie ślubu »

  Kancelaria Prawa Kanonicznego Canonica: unieważnienie ślubu

  Jak uzyskać stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego? Jak otrzymać rozwód kościelny? Jk unieważnić małżeństwo kościelne? Kancelaria Prawa Kanonicznego Canonica świadczy kompleksowe usługi z zakresu kościelnego prawa małżeńskiego, w tym udzielanie porad prawnych, pisanie pism procesowych, w tym próśb o orzeczenie nieważności małżeństwa, a także pomoc adwokata kościelnego w procesie.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek »

  Zakładanie spółek

  Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus. Sp. z o.o. od lat świadczy całościowe usługi dla spółek oraz instytucji. Wszelkie procesy księgowe dopasowane są poszczególnie do oczekiwań klienta, co obniża koszty, jak i wzmacnia efektywność. Znaczącym walorem biura jest kompleksowość oferty - zarówno usługi rachunkowe, jak i prawne. Przez co oferuje kompleksowe usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw. Tak więc, nie tylko księgowość, ale i wsparcie przy otwieraniu spółek i wiele innych czynności przeprowadzić może za Ciebie i Twoją firmę Biuro Abicus. Sprawdź sam ile zyskasz dzięki współpracy z Abicus.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Piaseczno »

  Prawnik Piaseczno

  Wioletta Szewczak należy do Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Za jej doświadczeniem przemawia m.in. wieloletnia praca w roli prokuratora w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Mokotów. Z tego tytułu jest wstanie zaoferować szeroki zakres usług prawnych. Obsługuje klientów w zakresie kodeksu karnego (np. prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu), kodeksu wykroczeń (np. naruszenie przepisów prawa o ruchu drogowym) oraz prawa cywilnego i rodzinnego (np. (emerytura). Można zaufać doświadczeniu i bogatej wiedzy Pani Adwokat i w razie potrzeby skorzystać z jej usług.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Piotr Sęk »

  Adwokat Łódź Piotr Sęk

  Kancelaria świadczy pomoc prawną obejmującą prawo karne, karno-skarbowe, cywilne, gospodarcze, administracyjne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Usługi obejmują m. in. porady prawne, sporządzanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami, organami ścigania, organami administracji publicznej oraz bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

  Więcej na www. adwokat-sekpiotr. pl

  Data dodania: 11 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Komornicze Gdańsk »

  Kancelarie Komornicze Gdańsk

  Jako osoba pokrzywdzona, pragniesz odzyskać odpowiednie należności? Sam nic nie wskórasz i szukasz w tym celu osoby, która Cię odpowiednio pokieruje? Komornik Sądowy w Gdańsku Mariusz Jaranowski, by wykonywać profesję, którą obecnie się zajmuje musiał wiele lat kształcić się i odpowiednio przygotowywać do zawodu. Dzięki długiej nauce, przepisy prawne zna na pamięć, a co najważniejsze – potrafi zastosować je w praktyce, czego nauczył się na odbytych stażach i w ówczesnej pracy. Ten komornik Gdańsk jest wnikliwy, ale też cierpliwy. Dogłębnie bada każdą sprawę, prześwietla ją od A do Z. Prowadząc rozmowy z petentami, stara się używać prostego i zrozumiałego słownictwa, ponieważ jest świadomy, że żargon prawniczy może być niezrozumiały dla większości społeczeństwa.

  Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Komornicze w Gdańsku »

  Kancelarie Komornicze w Gdańsku

  Będąc osobą poszkodowaną, pragniesz odzyskać swoje należności? Sam niczego nie zdziałasz i szukasz w tym celu komornika? Komornik Sądowy Gdańsk Krystian Pstrong, egzekwując należności jest świadomy, że często będzie napotykać na swej drodze ludzkie tragedie i rozmaite przeszkody. Sytuacje problemowe są wpisane niestety w zawód komornika, lecz Krystian Pstrong świetnie potrafi sobie z nimi radzić. Teorię w postaci reguł prawnych posiada w jednym paluszku, a co najważniejsze potrafi zastosować ją w praktyce. Ten Komornik Gdańsk szczegółowo studiuje każdą sprawę, analizuje ją od początku do końca. Komunikuje się z klientem w sposób zrozumiały i przystępny, gdyż słownictwo prawnicze mogłoby być niekoniecznie wystarczająco zrozumiałe dla większości klientów. Wybierz Kancelarię Komorniczą w Gdańsku K. Pstronga.

  Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne VIS LEGE »

  Doradztwo Prawne VIS LEGE

  Doradztwo Prawne VIS LEGE - zespół złożony w wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach prawa radców prawnych, aplikantów radcowski, doktorantów i prawników. Doradzamy podmiotom gospodarczym i osobom fizycznym, prowadzimy mediacje, negocjacje, sporządzamy pisma procesowe, umowy itp, prowadzimy kompleksowo postępowania sądowe. Staramy się być dla naszych Klientów zaufanymi i profesjonalnymi doradcami, co wyróżnia nas na rynku firm świadczących usługi prawne. Naszym celem jest sukces naszych Klientów. Wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych prawników sprawiają, że wiemy w jaki sposób go osiągnąć.

  Data dodania: 04 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akredytowane laboratorium pracy »

  Akredytowane laboratorium pracy

  Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego jak duży wpływ na kondycję naszego organizmu ma poziom natężenia oświetlenia. Jest to bowiem jeden z głównych czynników, który towarzyszy nam w życiu codziennym, a więc również i w pracy. Warto dlatego zadbać o to, ażeby jego poziom był odpowiedni. Z tego też powodu powstało akredytowane laboratorium pracy Envilab-Eko, które zajmuje się profesjonalnymi badania oraz pomiarami tego i innych czynników takich jak np. Warunki mikroklimatyczne, poziom natężenia dźwięku czy też badania stężeń czynników chemicznych, a to wszystko za pomocą doskonałego, innowacyjnego sprzętu.

  Data dodania: 16 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa Przetargów Publicznych Radca Prawny Bożena Starzewska »

  Obsługa Przetargów Publicznych Radca Prawny Bożena Starzewska

  PRAWA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
  Doradztwo i reprezentacja prawna dla zamawiających o wykonawców
  Nasza kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa zmówień publicznych. Świadczymy usługi zarówno na rzecz wykonawców składających oferty w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, jak i wspieramy zamawiających w zakresie organizowania przetargów.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny - Kanonista »

  Rozwód kościelny - Kanonista

  Rozwód kościelny i unieważnienie małżeństwa to zadania dla Kancelarii Prawa Kanonicznego, Prawa Wyznaniowego i Kościelnego. Kanonista z miasta Warszawa to właśnie taka kancelaria, która prowadzi sprawy o rozwód kościelny czy też stwierdzenie nieważności małżeństwa, lub inne sprawy związane unieważnieniem małżeństwa kościelnego. Skontaktuj się z adwokatem kościelnym z miasta Warszawa, woj. mazowieckie. Adwokaci Marcin Krzemiński oraz Jolanta Ogorzałek-Krzemińska chętnie Ci pomogą uzyskać rozwód kościelny!

  Data dodania: 13 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik, adwokat Poznań »

  Prawnik, adwokat Poznań

  Prawnik, adwokat Poznań serdecznie zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych - specjalizacją Kancelarii Prawnej z Poznania jest prawo rodzinne, rozwody, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo nieruchomości czy też prawno karne. Skontaktuj się z osobą jaką jest prawnik, adwokat Poznań - pełna obsługa prawna firm i osób prywatnych. Zajrzyj na stronę internetową Kancelarii Adwokackiej z Poznania i sprawdź godziny otwarcia, poznaj prawników świadczących porady prawne, dowiedź się także jakie mają specjalizacje.

  Data dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Grzegorz Biernat – Kancelaria Radcy Prawnego »

  Grzegorz Biernat – Kancelaria Radcy Prawnego

  Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Biernata oferuje usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, karnego, rodzinnegi, gospodarczego, zamówień pbulicznych i wiele innych. Oferuje pomoc w rozwiązywaniu sporów rodzinnych, konsumenckich, itp. Oferta skierowana jest do osób indywidualnych jak i przedsiębiorców. Usługi dla przedsiębiorców, to m. in. pomoc w tworzeniu regulaminów, umów oraz rozporządzeń, reprezentowanie firmy podczas rozpraw sądowych oraz inne. Zachęcamy do skorzystania z usług racy prawnego w siedzibie kancelarii lub po wcześniejszym umówieniu w miejscy wyznaczonym przez klienta.

  Data dodania: 20 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wycena wartości przedsiębiorstwa Warszawa »

  Wycena wartości przedsiębiorstwa Warszawa

  Szukasz rzeczoznawcy majątkowego ponieważ potrzebna Ci wycena wartości przedsiębiorstwa Warszawa? Skontaktuj się z IWUR, czyli z Instytutem Wycen Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych. Wejdź na stronę www i poznaj ofertę, w której znajduje się wycena wartości przedsiębiorstwa Warszawa, wycenia wartości firmy, wycena wartości spółki czy też operat szacunkowy nieruchomości znajdujących się nie tylko w Warszawie, ale także na terenie całej Polski. IWUR zaprasza - pełna oferta pod numer telefonu podanym na stronie www.

  Data dodania: 06 08 2020 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny googlebot 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo