Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/cat.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 1
Kategoria: Prawo i społeczeństwo - fajowy-katalog.pl
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 17

Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Powypadkowi – otrzymaj wysokie odszkodowanie za swoją szkodę »

  Powypadkowi – otrzymaj wysokie odszkodowanie za swoją szkodę

  Dochodzimy odszkodowań. Bezpłatna porada prawna. Uzyskaj odszkodowanie komunikacyjne, za błędy medyczne, wypadek w pracy, śmierć bliskiej osoby. Skontaktuj się z nami. Dochodzimy odszkodowań. Bezpłatna porada prawna. Uzyskaj odszkodowanie komunikacyjne, za błędy medyczne, wypadek w pracy, śmierć bliskiej osoby. Skontaktuj się z nami. Dochodzimy odszkodowań. Bezpłatna porada prawna. Uzyskaj odszkodowanie komunikacyjne, za błędy medyczne, wypadek w pracy, śmierć bliskiej osoby. Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 05 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wycena wartości przedsiębiorstwa Warszawa »

  Wycena wartości przedsiębiorstwa Warszawa

  Szukasz rzeczoznawcy majątkowego ponieważ potrzebna Ci wycena wartości przedsiębiorstwa Warszawa? Skontaktuj się z IWUR, czyli z Instytutem Wycen Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych. Wejdź na stronę www i poznaj ofertę, w której znajduje się wycena wartości przedsiębiorstwa Warszawa, wycenia wartości firmy, wycena wartości spółki czy też operat szacunkowy nieruchomości znajdujących się nie tylko w Warszawie, ale także na terenie całej Polski. IWUR zaprasza - pełna oferta pod numer telefonu podanym na stronie www.

  Data dodania: 06 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Grzegorz Biernat – Kancelaria Radcy Prawnego »

  Grzegorz Biernat – Kancelaria Radcy Prawnego

  Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Biernata oferuje usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, karnego, rodzinnegi, gospodarczego, zamówień pbulicznych i wiele innych. Oferuje pomoc w rozwiązywaniu sporów rodzinnych, konsumenckich, itp. Oferta skierowana jest do osób indywidualnych jak i przedsiębiorców. Usługi dla przedsiębiorców, to m. in. pomoc w tworzeniu regulaminów, umów oraz rozporządzeń, reprezentowanie firmy podczas rozpraw sądowych oraz inne. Zachęcamy do skorzystania z usług racy prawnego w siedzibie kancelarii lub po wcześniejszym umówieniu w miejscy wyznaczonym przez klienta.

  Data dodania: 20 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik, adwokat Poznań »

  Prawnik, adwokat Poznań

  Prawnik, adwokat Poznań serdecznie zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych - specjalizacją Kancelarii Prawnej z Poznania jest prawo rodzinne, rozwody, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo nieruchomości czy też prawno karne. Skontaktuj się z osobą jaką jest prawnik, adwokat Poznań - pełna obsługa prawna firm i osób prywatnych. Zajrzyj na stronę internetową Kancelarii Adwokackiej z Poznania i sprawdź godziny otwarcia, poznaj prawników świadczących porady prawne, dowiedź się także jakie mają specjalizacje.

  Data dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny - Kanonista »

  Rozwód kościelny - Kanonista

  Rozwód kościelny i unieważnienie małżeństwa to zadania dla Kancelarii Prawa Kanonicznego, Prawa Wyznaniowego i Kościelnego. Kanonista z miasta Warszawa to właśnie taka kancelaria, która prowadzi sprawy o rozwód kościelny czy też stwierdzenie nieważności małżeństwa, lub inne sprawy związane unieważnieniem małżeństwa kościelnego. Skontaktuj się z adwokatem kościelnym z miasta Warszawa, woj. mazowieckie. Adwokaci Marcin Krzemiński oraz Jolanta Ogorzałek-Krzemińska chętnie Ci pomogą uzyskać rozwód kościelny!

  Data dodania: 13 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • ADRA polska »

  ADRA polska

  Fundacja ADRA Polska organizuje akcje humanitarne i rozwojowe. Nie ma dla nas znaczenia pochodzenie, kraj, przekonania religijne. Docieramy z pomocą wszędzie tam, gdzie widzimy ludzkie cierpienie. Swoją pomoc kierujemy przede wszystkim w stronę zagrożonych dzieci. Wierzymy, że poprzez dbanie o ich rozwój jesteśmy w stanie zapewnić im lepszą przyszłość! Pomagamy dzieciom w Afryce - sierotom w Kenii i dzieciom albinosom w Tanzanii. Dołącz do naszej Fundacji i pomóż nam pomagać innym. Nawet najmniejsza pomoc może uratować życie dzieci i dać im nadzieję na lepsze jutro.

  Data dodania: 19 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Piotrowski Rolbiecka »

  Kancelaria Piotrowski Rolbiecka

  Kancelaria Radców Prawnych Piotrowski Rolbiecka zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, jak i podmiotom instytucjonalnym.

  Dzięki zdobytej wiedzy, a także bogatemu doświadczeniu, zespół radców prawnych Kancelarii wspiera Klientów w ich bieżącej działalności, w czasie postępowań sądowych, administracyjnych oraz egzekucyjnych. Prowadzi sprawy z zakresu prawa upadłościowego oraz naprawczego i restrukturyzacyjnego.

  Chcąc w pełni pomagać swoim Klientom, Kancelaria współpracuje m. in. z biurami rachunkowo – podatkowymi, kancelariami notarialnymi, komorniczymi, adwokackimi oraz radcowskimi, biegłymi rewidentami, geodetami, tłumaczami, a także projektantami oraz specjalistami z zakresu budownictwa. Kancelaria reprezentuje swoich Klientów na terenie całego kraju.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ślub w plenerze »

  Ślub w plenerze

  Nie każde podlaskie wesele musi być nudne i sztampowe! Pensjonat Poniatowski to miejsce, które ma wiele do zaoferowania w tym zakresie. Ślub w plenerze z pewnością nie jest rozwiązaniem typowym i zadziwi gości weselnych. Plusem są także piękne zdjęcia plenerowe z uroczystości i późniejszego przyjęcia weselnego. Menadżerowie Pensjonatu posiadają bogate doświadczenie w organizowaniu tego rodzaju imprez. Dlatego też każda para może liczyć na ich wsparcie i doradztwo, a także pomoc w załatwianiu wielu formalności związanych z organizacją. Wesele na Podlasiu to nie tylko podobne do siebie sale weselne – to także piękna przyroda. Poniatowski na ślub poza urzędem przygotował specjalny ogród wraz ze zjawiskową altaną, by goście mogli wspólnie podziwiać otoczenie, a przede wszystkim doskonale się bawić.

  Data dodania: 28 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych - prawo łatwiej »

  Kancelaria radców prawnych - prawo łatwiej

  Na stronie znaleźć będą mogli Państwo ofertę kancelarii radców prawnych Dubiel & Sawinda zrzeszającej radców prawnych z doświadczeniem w wielu dziedzinach prawa - zarówno w obsłudze klienta indywidualnego jak i biznesowego.

  Strona pełni nie tylko funkcję reklamy i informatora, ale także pomaga wspierać klientów. Na prowadzonym blogu regularnie pojawiają się artykuły opisujące konkretne zagadnienia z różnych gałęzi prawa i przypadki, do których mogą się odnosić klienci i szukać w treści rozwiązań swoich problemów.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Legalna Budowa »

  Legalna Budowa

  "Legalna Budowa" to nazwa witryny administrowanej przez pełną ekspertów kancelarię o nazwie Kancelaria Adwokacka Marty Kaweckiej, która znana jest z ogromnej wiedzy i doświadczenia w prawie budowlanym. "Legalna Budowa" jest stroną na którym każdy potrzebujący i szukający pomocy prawnej z zakresu budowy, legalności zatrudnienia pracowników budowlanych, jak i inwestycji deweloperskich znajdzie odpowiedzi. Pełen adres strony www to www. legalnabudowa. pl. To właśnie tutaj można poczytać dużo przydatnych artykułów i przydatnych porad dotyczących prawa budowlanego.

  Data dodania: 21 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód adwokat - Kancelaria Adwokacka Warszawa »

  Rozwód adwokat - Kancelaria Adwokacka Warszawa

  Pozew o rozwód to pismo rozpoczynające postępowanie rozwodowe. Dlatego tak ważne jest, aby zostało dobrze napisane. Zlecenie przygotowania pozwu o rozwód (odpowiedzi na pozew o rozwód) lub skorzystanie z porady prawnej w sprawie rozwodowej może skutecznie pomóc w uniknięciu błędów formalnych. Gdy przygotowywany jest pozew o rozwód z orzeczeniem o winie, zazwyczaj niezbędna jest pomoc prawnika. Adwokat Robert Ofiara to uznany specjalista prawa rodzinnego. Od lat prowadzi m. in. sprawy o rozwód, kontakty z dzieckiem, władzę rodzicielską.
  Osoby, które potrzebują pomocy adwokata w sprawie o rozwód, ustalenie kontaktów z dzieckiem, sprawie o podział majątku po rozwodzie, sprawie dotyczącej uprowadzenia dziecka za granicę (z zakresu konwencji haskiej) mogą umówić się na poradę prawną. Telefon do sekretariatu Kancelarii Adwokackiej Robert Ofiara: 22 114 94 11.
  Rozwód adwokat Warszawa - Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka, Warszawa Centrum, Al. Jerozolimskie 47 lok. 2.

  Data dodania: 09 03 2018 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny googlebot 20

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo