Windykacja Poznań

Windykacja Poznań Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania w następującym zakresie: sprzedaż wierzytelności, monitorowanie należności, mediacje z dłużnikami. Jesteśmy wyłącznym właścicielem i administratorem systemu informatycznego pozwalającego na wprowadzanie oraz poszukiwanie ofert sprzedaży wierzytelności pieniężnych. Dzięki temu rejestr EGW stanowi cenne źródło informacji na temat wiarygodności finansowej kontrahentów, w tym również spoza Polski. EGW to zespół specjalistów legitymujących się szeroką wiedzą, odpowiednim wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem

Szczegóły strony egw.org.pl:

Podlinkuj stronę egw.org.pl:

Windykacja Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • konta studenckie »

  konta studenckie

  Które konto dla studenta jest dobre. Tylko najlepsze konta studenckie do wyboru. Zapoznaj się z ofertą banków zanim wybierzesz konto studenckie dla siebie. Na naszej stronie znajdziesz porównanie kont studenckich dzięki któremu w łatwy sposób ocenisz które konto bankowe będzie dla ciebie najlepsze. Dodatkowo na tej stronie znajdziesz informacje na temat preferencyjnych kredytów studenckich.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Anioły biznesu »

  Anioły biznesu

  Sam pomysł na firmę to nadal bardzo niewiele. Natomiast odpowiedni biznes plan to już stabilna podstawa do aby otworzyć biznes.
  Jak się do tego zebrać? Ruszyć należy bez wątpienia od zgromadzenia kapitału zalążkowego (ang. seed capital). Jeżeli nie wchodzi w grę staranie się o kredyt inwestycyjny w banku komercyjnym, zawsze pozostaje możliwość aby ubiegać się o dotacje na rozpoczęcie biznesu. Otrzymanie ich jest jednak często po prostu niemożliwe. W takim przypadku konieczne staje się odszukanie innych wyjść. Można postarać się między innymi o pożyczkę od PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości).

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Usługi księgowe Warszawa

  Jopix jest przedsiębiorstwem funkcjonującą na polskim rynku od 2010 roku. Założycielka, Jolanta Poziemska oferuje usługi księgowe Warszawa. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu, swoim odbiorcom może sugerować usługi w zakresie rachunkowości, finansów a także obsługi kadrowo-płacowej kompanii o różnych profilach działalności i zróżnicowanej kondycji prawniczej. Usługi księgowe Warszawa gwarantują największy poziom profesjonalizmu i przyjazną atmosferę w związkach z konsumentami. Zachęcamy do zobaczenia siedziby biura.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »