Windykacja Poznań

Windykacja Poznań Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania w następującym zakresie: sprzedaż wierzytelności, monitorowanie należności, mediacje z dłużnikami. Jesteśmy wyłącznym właścicielem i administratorem systemu informatycznego pozwalającego na wprowadzanie oraz poszukiwanie ofert sprzedaży wierzytelności pieniężnych. Dzięki temu rejestr EGW stanowi cenne źródło informacji na temat wiarygodności finansowej kontrahentów, w tym również spoza Polski. EGW to zespół specjalistów legitymujących się szeroką wiedzą, odpowiednim wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem

Szczegóły strony egw.org.pl:

Podlinkuj stronę egw.org.pl:

Windykacja Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgowość Bydgoszcz »

  Księgowość Bydgoszcz

  Korzystając z biura rachunkowego mamy więcej czasu, mniej stresu oraz pewność doskonałej usługi w dziedzinie rachunkowości i finansów. Nie musimy pozyskiwać szczegółowych informacji na ten temat i obliczać. Nie jest to usługa kosztowna a na pewno bardzo pomocna. Korzystają z niej zarówno osoby fizyczne jak duże przedsiębiorstwa. We wszystkich przypadkach podejście jest indywidualne i z takim samym zaangażowaniem. Tego typu usługi świadczą osoby kompetentne z odpowiednią widzą i nie bójmy się im zaufać pomimo tego że w ich rękach znajdują się nasze dochody i fundusze.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybki kredyt na samochód »

  Szybki kredyt na samochód

  Firma Financity gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa finansowego. Doradztwem kredytowym w firmie zajmują się doświadczeni brokerzy finansowy. Firmowi doradcy pomagają między innymi osobom, chcącym wziąć kredyt na samochód. Pomoc w firmie mogą otrzymać osoby chcące zaciągnąć np. kredyt konsolidacyjny. Znaczące miejsce w ofercie zajmuje leasing samochodowy i związane z tym formalności. Oprócz kredytów firma zajmuje się też pożyczkami, np. hipotecznymi. W serwisie można użyć kalkulatora i obliczyć kwotę miesięcznej raty kredytu.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Otwórz konto w TFI »

  Otwórz konto w TFI

  TFI Legg Mason to towarzystwo, które firmom mniejszym i większym oraz osobom fizycznym daje szansę na zainwestowanie w fundusze inwestycyjne, a ponadto różnego rodzaju finansowe programy, które maja na celu zadbanie o wysoka emeryturę. Twoja emerytura to podstawa naszej przyszłości w czasie życia każdego człowieka. Legg Mason działa w branży finansowej od ponad 14 lat i ciągle zyskuje pozytywne opinie od swoich klientów. Decydując się na swój program mamy nie mały wybór, ponieważ możemy wyselekcjonować nie tylko jeden fundusz. W takim przypadku, jeżeli już nabywca funduszy ma dużo funduszy, to środki pieniężne są dzielone pod względem tych funduszy. Do wyboru mamy następujące fundusze: Obligacji FIO, Fundusz Akcji, Fundusz Pieniężny, Senior FIO, a dodatkowo Fundusz Straget. W ofercie Legg Mason TFI odnajdziesz też inne programy inwestycyjne: konta IKE, IKZE, PPE i in.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »