Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

 • OC - ubezpieczenia »

  OC - ubezpieczenia

  Jeśli jesteś użytkownikiem auta, jesteś zobowiązany nabyć składkę odpowiedzialności cywilnej. Jest ono egzekfowane od wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych. Oferują je praktycznie wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe w Polsce: Allianz, Hestia, Link4, Hestia. Przejdź i porównaj stawki OC. Dostaniesz lepsze zniżki jeżeli już postanowisz kupić OC i Auto Casco przez Internet. Polecamy!

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe - komunikacyjne »

  Ubezpieczenia samochodowe - komunikacyjne

  Będziesz kierowcą? Wypatrujesz ubezpieczenia dla swojego auta? Kup je online. Składki komunikacyjne przez naszą firmę posiadane są najtańsze na rynku. Powinniście jedynie zerknąć na stronę www i obliczyć stawkę za OC. Jeśli nie posiadasz zbyt dużo czasu, skorzystaj z kalkulatora stawki OC. Poznasz sumę polisy w parę minut. Znajdź najtańszą ofertę i kup przez Internet. Składkę OC dostaniesz od razu - po wykonaniu przelewu. Sprawdź.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki »

  Pożyczki

  Strona jest poświęcona charakterystyce Rynku Otwartych Funduszy Emerytalnych, ubezpieczeniom na życie, ubezpieczeniom zdrowotnym i produktom finansowym. W odniesieniu do OFE strona zawiera opis czynników wpływających na kondycję ekonomiczną Funduszy, a ta jednoznacznie rzutuje na pozycję Towarzystwa w rankingi. Bardzo istotnym elementem strony jest najnowszy Ranking OFE, będący wynikiem wpływu wszystkich uwarunkowań rynkowych na pozycję OFE. Treści zawarte na stronie internetowej odpowiedzą na Wasze wątpliwości, a razem z nami podejmiecie Państwo życiową decyzję wyboru OFE, który pomnoży Wasze środki i zapewni godną emeryturę.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie Kraków »

  Ubezpieczenie Kraków

  Firma świadczy usługi finansowe w zakresie ubezpieczeń. Abstrahując od tego, czy zamierzasz ubezpieczyć swój pojazd, wyjeżdżasz na wolne i chcesz zadbać o bezpieczeństwo rodziny, albo szukasz konkurencyjnej oferty na ubezpieczenie swojego domu. Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy bogaty wybór ubezpieczeń spośród palety produktów Ergo Hestia.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator oc »

  Kalkulator oc

  W tematyce ubezpieczeń jesteśmy ekspertami, z tego powodu powinieneś zaufać nam i skorzystać z rad, które opublikowaliśmy w naszym serwisie o ubezpieczeniach. Mogą one być pomocne podczas wyboru ubezpieczenia samochodu, jak i również wyjaśnią wszelakie wątpliwości dotyczące rodzajów ubezpieczeń. Podpowiemy jak się zachować w razie wypadku drogowego, oraz kiedy możemy walczyć o odszkodowanie z tytułu danej polisy.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Codex - odszkodowania po wypadkach »

  Codex - odszkodowania po wypadkach

  Warto wybrać powierzony zespół, który pomoże Ci odzyskać pieniądze za wypadek. Miałeś wypadek a ubezpieczyciel wypłącił Ci za małe zabezpieczenie? Zaufaj profesjonalistom. Pomogliśmy już wielu osobowościom - ulżymy i Tobie. Zapoznaj się z naszą stronicą internetową i skontaktuj się z nami!
  Warto selekcjonować wierny zespół, który pomoże Ci odzyskać pieniądze za wypadek. Miałeś incydent a ubezpieczyciel wypłącił Ci za nędzne zabezpieczenie? Zaufaj profesjonalistom. Pomogliśmy już wielu osobom - pomożemy i Tobie. Zapoznaj się z naszą stronicą internetową i skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie powypadkowe »

  Odszkodowanie powypadkowe

  Strona prezentuje jedyne w swoim rodzaju informacje w temacie odszkodowań powypadkowych Będziemy prezentować Państwu najwłaściwsze wiadomości, które Naszym zdaniem są obowiązujące w dziedzinach Odszkodowań. Bardzo cenimy powierzchnie na Naszej stronie w takim przypadku dbamy o to aby akceptowane artykułu dogłębnie wyczerpywały materiały, które poruszają. W dzisiejszych czasach, gdzie codziennie powstają przedsiębiorstwa proponujące usługi z odszkodowaniami powypadkowymi warto czytać informacje, która jest redagowana przez właściwych doradców. Podejmujemy Naszym zdaniem poważne wiadomości jakie są powielane przez większość firm przedstawiających oferty ubezpieczeń. Zapraszamy do komentowania na Naszej stronie.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze ubezpieczenie na życie Lublin »

  Najlepsze ubezpieczenie na życie Lublin

  Nabywając polisę ubezpieczeniową zabezpieczasz nie tylko siebie, ale także rodzinę. Każdy winien posiadać ubezpieczenie na życie, gdyż nie wiemy co przytrafi się za rogiem. Poszukaj najkorzystniejszego ubezpieczenia w Lublinie! Przejrzyj naszą stronę po czym zobacz jakie proponujemy dla Ciebie rozwiązania. Skontaktuj się z nami a z pewnością skroimy Ci korzystną polisę. Wsród naszych propozycji mamy również programy posagowe, III filar, ubezpieczenia domu a także zdrowotne, ubezpieczenie od nagłych i nieszczęśliwych wypadków, AC i OC samochodu i podróżne.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie kredytu »

  Ubezpieczenie kredytu

  Największy na polskim rynku pośrednik ubezpieczeniowy AutoCard Sp. z o.o. pomoże dobrać najdogodniejsze oferty dotyczące wszelkich ubezpieczeń. Firma pomaga dobrać najlepsze ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenie rolne czy też ubezpieczenia zdrowotne. AutoCard Sp. z o.o. jest profesjonalną porównywarką ubezpieczeń, która wyszukuje wszelkie ubezpieczenia online. Firma stanowi bazę niemal wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, działających na rodzimym rynku. Prowadząc współpracę z Towarzystwami, porównywarka ubezpieczeniowa w szybki sposób selekcjonuje poszczególne oferty dotyczące ubezpieczeń i dobiera najdogodniejsze produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jeśli interesuje kogoś tanie ubezpieczenie samochodu bądź ubezpieczenie kredytu, nasza porównywarka w efektywny sposób znajdzie wszelkie najlepsze oferty dotyczące owych ubezpieczeń. Ponadto istnieje również możliwość sporządzenia polisy ubezpieczeniowej dotyczącej konkretnej oferty i przekazanie jej klientowi drogą kurierską.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Odszkodowania

  Nasze Biuro Dochodzenia Odszkodowań - odszkodowaniazoc.pl specjalizuje się w dochodzeniu najwyższych roszczeń ubezpieczeniowych (renta, zadośćuczynienie, odszkodowanie) z OC sprawcy wypadku. Wywalczymy dla Ciebie również należne odszkodowanie za szkodę rzeczową: naprawę samochodu, spadek wartości handlowej samochodu po wypadku, koszta holowania, parkingu i wycen. Współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami w kraju. Działamy przede wszystkim na terenie województwa dolnośląskiego, tj. Wrocław i okolice.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie nnw wrocław »

  Ubezpieczenie nnw wrocław

  Szukasz taniego ubezpieczenia domu? Ta strona ułatwi Ci wybór odpowiedniej polisy. Jesteśmy liderami ubezpieczeń majątkowych w Polsce. Zawierając u nas umowę możesz liczyć na atrakcyjne rabaty oraz profesjonalną obsługę. Nasza firma umiejscowiona jest w centrum Wrocławia, dla naszych specjalnych klientów istnieje możliwość spotkania się w dogodnym dla ubezpieczającego miejscu
  Serdecznie namawiamy do odwiedzenia naszej strony.Serdecznie namawiamy do odwiedzenia naszej strony.Serdecznie namawiamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »

  Ubezpieczenia Wrocław

  Nasza firma specjalizuje się doradztwem i pomocą osobom które chcą ubezpieczyć swoje życie czy mienie. Oczywiście oprócz mistrzowskiej pomocy doradczej możesz u nas się ubezpieczyć. Firma funkcjonuje w Wrocławiu, gdzie posiadamy biuro przy ulicy Ruska 37/38 II p. Tutaj można się z nami spotkać osobiście by dowiedzieć się dokładnie o naszej ofercie oraz porozmawiać o metodach w jakich funkcjonują nasze ubezpieczenia. Sporo wiedzy możesz również uzyskać drogą telefoniczną lub poprzez naszą stronę internetową ubezpieczenia24.wroclaw.pl, gdzie są precyzyjnie opisane wszystkie oferowane ubezpieczenia a wiedza nabyta na witrynie na pewno przyda Ci się podczas potencjalnego spotkania z nami i podjęciu właściwej decyzji. Firma Allianz, którą przedstawiamy oferuje: ubezpieczenia na życie przeznaczone dla ludzi, którzy chcą ubezpieczyć swoją przyszłość, jak i przyszłość swoich bliskich. Ubezpieczenia domów od przeróżnych nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia samochodów oraz ubezpieczenia firmy.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek odszkodowanie »

  Wypadek odszkodowanie

  Jeżeli poniosłeś szkodę w rezultacie wypadku przy pracy, błędu medycznego, albo choroby zawodowej zachęcamy do zapoznania się z naszymi procedurami działania opublikowanymi na stronie firmowej, oraz również zapoznania się z wszystkimi kluczowymi wiadomościami pokazanymi w jasny i zrozumiały dla każdego sposób.
  Celem naszego działania jest maksymalny efekt, polegający na wychwyceniu kompletnego obrazu krzywdy i załatwieniu dla poszkodowanego maksymalnie dużego zadośćuczynienia i świadczeń przysługujących po wypadu. Staramy się zawsze przyczynić się do nabycia zadośćuczynienia w możliwie jak najkrótszym czasie, nie ograniczając się tylko do złożenia odpowiedniego pismo w sądzie. W celu umówienia się z naszym agentem należy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek pracy UK »

  Wypadek pracy UK

  Jeśli zostałeś ofiarą w jakimkolwiek wypadku drogowym, uczestniczyłeś w stłuczce i nie byłeś za to winny, a wszystko to zdarzyło się na Wyspach – już w tej chwili przetestuj reklamowaną tutaj witrynę. Dowiesz się z niej wiele interesujących, rzetelnych i pomocnych informacji, z wykorzystaniem jakich będziesz mógł uzyskania pewnego odszkodowania z Wielkiej Brytanii. Jeśli natomiast poszukujesz wskazówki w tej sferze lub pragniesz, żeby kwestiami biurokracją zajęli się ludzie odpowiedzialni – zaufaj właśnie naszej firmie. Z naszą pomocą zdobędziesz sto procent zadośćuczynienia!

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC+AC »

  OC+AC

  Na tej stronie internetowej znajdą klienci mnóstwo ofert polis ubezpieczeniowych wielu ubezpieczycieli. Dodatkowo wszystkie oferowane ubezpieczenia dostępne są w zakupie przez internet. Wyliczenia ceny ubezpieczenia nie nakazują w żaden sposób do zakupu polisy ubezpieczeniowej dzięki czemu szybko można rozpatrzyć się w najkorzystniejszych ofertach wielu ubezpieczycieli. W portalu mamy polisy ubezpieczeniowe kilkudziesięciu wiodących ubezpieczycieli, dlatego nasz klient może szybko ocenić najkorzystniejszą ofertę. Polecamy ubezpieczenia: Ubezpieczenie na życie, Ubezpieczenie zdrowotne, Ubezpieczenia mieszkania, Polisy ubezpieczeniowe komunikacyjne, Ubezpieczenia na życie, OC+AC. Dzięki nam nasi zadowoleni klienci nabywają najtańsze polisy ubezpieczeniowe bez opuszczania domu mieszkania, przed ekranem swojego komputera.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solidny rzeczoznawca majątkowy w mieście Warszawa »

  Solidny rzeczoznawca majątkowy w mieście Warszawa

  Reklamowane biuro rzeczoznawcy majątkowego funkcjonuje na polskim rynku. Paweł Janiszewski nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach. Wyceny nieruchomości są wykonywane m. in. dla potrzeb prywatyzacji i kupna-sprzedaży. Rzeczoznawca majątkowy znajdujący się w mieście Warszawa wykona wyceny trudne. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz krótkie terminy realizacji. Zlecenia są wykonywane rzetelnie i fachowo z terenu całego kraju. Zapraszamy do zaznajomienia się z treścią naszej strony www.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy fundusz emerytalny »

  Najlepszy fundusz emerytalny

  Emerytura to czas w którym powinniśmy odpocząć i cieszyć się spokojem dlatego OFE to doskonałe zabezpieczenie Twojej emerytury. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny i zapoznanie się z pełną ofertą funduszu emerytalnego, gdzie również będziesz mogła wypełnić wniosek na Twój fundusz emerytalny. AXA OFE to gwarancja najwyższej jakości usług oraz wysokiej procentu zwrotu co daje doskonałą perspektywę na lata złotej starości.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Ubezpieczenia Szczecin

  Agencja PAMA Ubezpieczenia jest prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku polskim. Siedziba firmy położona jest w Szczecinie na prawobrzeżu. W naszej ofercie spotkacie ubezpieczenia komunikacyjne, domów, mieszkań, turystyczne, życiowe, dla firm.

  Jesteśmy reprezentantem wielu firm: PZM, Compensa, HDI Asekuracja, Benefia, Ergo Hestia, Warta, MTU, Link4, Interrisk, TUW TUZ.

  Ubezpieczenia są istotnym elementem w kwestii ochrony. Dostarczają one możliwość złagodzenia bądź likwidacji zdarzeń losowych. Dlatego też, tak ważne jest podpisanie odpowiedniej umowy ubezpieczenia, dostosowanej do potrzeb każdej osoby.

  Gwarantujemy szybką województwa zachodniopomorskiego. Służymy również fachową pomocą w trakcie likwidacji szkód.

  Data dodania: 20 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Roman Szymańczuk - Ubezpieczenia Koszalin »

  Roman Szymańczuk - Ubezpieczenia Koszalin

  Wysoka jakość usług
  Kancelaria - Pośrednictwo Finansowe i Ubezpieczeniowe" to przedsiębiorstwo z rynku ubezpieczeń.
  Wszyscy klienci nawiązujący współpracę z tym przedsiębiorstwem mogą skorzystać z najlepszej jakości usług w konkurencyjnej cenie. Doradcy z branży ubezpieczeniowej w obszarze produktów ubezpieczeniowych zagwarantują kompleksową pomoc w czasie wybierania ubezpieczeń, troszcząc się o kompletne dostosowanie oferty do konkretnych wymogów klientów.

  Data dodania: 08 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • OC Zielona Góra »

  OC Zielona Góra

  Twoja mobilna ubezpieczalnia. Ubezpieczenie OC - ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych objęta jest odpowiedzialność cywilna każdej osoby, która kierując ubezpieczonym pojazdem wyrządziła nim szkodę osobom trzecim. Ubezpieczenie OC daje możliwość uzyskania odszkodowania przez osoby poszkodowane od ubezpieczyciela, chroniąc w ten sposób majątek sprawcy szkody. Ubezpieczenie mieszkania / domu - Posiadasz mieszkanie lub dom jednorodzinny? Wynajmujesz je? A może chcesz ubezpieczyć tylko ruchomości domowe? Ubezpieczenie mieszkań i domów "Cztery kąty" jest stworzone właśnie dla Ciebie. Wybierz pakiet stworzony z myślą o Tobie i dopasuj ochronę do Swoich potrzeb.

  Data dodania: 22 01 2018 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: