Lekarze Lublin

Lekarze Lublin Potrzebujesz poznać numer telefonu do doktora, telefon do kliniki czy godziny przyjęć? Zapraszamy do odwiedzenia internetowego spisu medycznego MedInf Nasz portal to bogate źródło wiedzy na temat lekarzy, aptek czy klinik. Firmy medyczne także zapraszamy do naszego serwisu, gdzie mogą Państwo nieodpłatnie dodać wizytówkę swojej działalności. Dzięki obecności w naszym katalogu dotrzecie Państwo do przyszłych pacjentów.

Szczegóły strony www.medinf.pl:

Podlinkuj stronę www.medinf.pl:

Lekarze Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Laryngolog we Wrocławiu »

  Laryngolog we Wrocławiu

  Przed wybraniem metody leczenia, lekarz specjalista – laryngolog ustala przyczyny tej choroby. Takowych przyczyn zapalenia zatok jest bardzo wiele. Jedną z najbardziej pospolitych schorzeń jest infekcja wirusowa lub bakteryjna. Jak również jedną z przyczyn może być również niewyleczona odpowiednio alergia, niedoczynność tarczycy jak chociaż by refluks żołądkowo – przełykowy. Tak więc niezwykle istotny jest prawidłowy wybór metody leczenia. Dzięki temu potencjalny chory może zaoszczędzić sobie wiele nieprzyjemności. Warunkiem koniecznym do osiągnięcia spodziewanego sukcesu jest również rozpoczęcie leczenia u doświadczonego oraz uznanego laryngologa. Wielu z nas boi się skorzystać z usług prywatnych lecznic gdyż koszty leczenia przekraczają ich możliwości. Czy rzeczywiście tak jest? Często bywa tak, że za niedługie porady jak również postawienie diagnozy, lekarze w klinikach nie oczekują żadnych opłat. A warunki jak wiadomo w prywatnych klinikach są bez konkurencyjnie lepsze od tych proponowanych w państwowych lecznicach. Kolejną zaletą korzystania z takich klinik na pewno jest czas oczekiwania, każdy z nas wie ile trzeba się naczekać w kolejkach do państwowych instytutów, tu zaś wystarczy umówić się telefonicznie na wizytę.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Rehabilitacja Warszawa

  Rehabilitacja medyczna w Warszawie. Ortho Medica – Specjalistyczny Ośrodek Terapii Skolioz i Wad Postawy. W naszym ośrodku leczenie skolioz i wad postawy opieramy na najnowszej technice leczenia „PRESSIO”. Metoda ta z sukcesem używana jest od ponad 30 lat. Jej twórcami są znani specjaliści w dziedzinie rehabilitacji medycznej. W latach 90-tych opisali oni zespół ćwiczeń asymetrycznych przy pomocy asymetrycznego zestawu bloczków rehabilitacyjnych oraz rotatora, dzięki któremu poprzez ucisk na odpowiednie partie pleców osiąga się pożądane efekty korekcji kręgosłupa. W przypadku leczenia skolioz celem ćwiczeń asymetrycznych jest rozciągniecie przykurczonych tkanek po stronie wklęsłej skrzywienia, a skrócenia po stronie wypukłej. W rehabilitacji skolioz technika leczenia „PRESSIO” przynosi doskonałe efekty.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa

  DIADA oferuje pomoc osobom, które rozpoznają u siebie objawy depresji, nerwicy lub cierpią na zaburzenia odżywiania. Nasz gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny oferuje indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną. Prowadzimy psychoterapię nerwic, depresji, fobii, ADHD. Pomagamy w sytuacjach kryzysowych. Zajmujemy się także terapią małżeńską. Gabinet znajduje się w zacisznym miejscu na Żoliborzu, blisko stacji metra. Zapewniamy anonimowość i dyskrecję. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące dokonać zmian w swoim życiu, lub u których cierpienie utrudnia codziennie funkcjonowanie.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »