Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/sub.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 1
Podkategoria: Farmacja i leki - strona 1 - fajowy-katalog.pl
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 17

Farmacja i leki Podkategoria: Farmacja i leki

 • Bóle stawów »

  Bóle stawów

  Misją firmy Nano Trade jest przede wszystkim sprawić, by ludziom żyło się lepiej. Dostarczamy bardzo zaawansowane produkty, niesamowicie skuteczne w wielu zastosowaniach, które dzięki zawartym w nich nanocząsteczkom mają niezwykłe właściwości. Krem „NanoOne” przynosi poprawę w bólach stawów, zębów, kości, reumatyzm oraz sprawia, że skóra jest bardziej nawilżona. Z kolei krem „NanoOne Forte” to intensywniej działający specyfik, który różni się od „NanoOne” dwa razy większą zawartością czynnych składników. Polecany w przypadku, gdy „NanoOne” jest zbyt delikatny. Jeszcze dziś przekonaj się na własnej skórze o wspaniałych właściwościach naszych produktów. „NanoOne” i „NanoOne Forte” umożliwią Ci przeżyć życie bez bólu.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry u dzieci »

  Atopowe zapalenie skóry u dzieci

  Latopic to innowacyjny probiotyk przeznaczony dla najmłodszych, który leczy takie problemy jak atopowa skóra, alergia pokarmowa, wysypka alergiczna i zwalcza problem, jakim jest alergia na mleko. Uczulenie na mleko jest niestety bardzo częstym zjawiskiem wśród dzieci. Na naszej witrynie znajdziesz zbiór informacji na tematy takie jak: skaza białkowa u dzieci, alergia pokarmowa u niemowląt, objawy skazy białkowej. Zażywanie naszego leku dwukrotnie zmniejsza ryzyko chorób. Wśród dzieci dużym problemem jest również skóra atopowa tzn. bardzo wrażliwa i odpowiadająca alergią. Przypadłość może ujawnić się w każdym wieku, ale często zaczyna się w okresie niemowlęcym a także we wczesnym dzieciństwie. Najrązsądniejszym rozwiązaniem jest reagowanie już we wstępnej fazie. Lek Latopic pomaga rozwijać się chorobie i uodparnia organizm. Nie warto się jednak zamartwiać – alergia stała się chorobą XXI wieku i zmaga się z nią 1/3 ludzkości.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Infekcja pochwy »

  Infekcja pochwy

  Priobiotyk ginekologiczny lactovaginal, wspomagający leczenie grzybicy pochwy lub zapalenie pochwy, które objawiają się przez pieczenie okolic intymnych.Specyfik ten można nabyć bez recepty. W jego składzie znajdziemy pałeczki kwasu mlekowego, które odpowiedzialne są za utrzymanie koniecznej flory bakteryjnej i przeciwdziałanie zapaleniu pochwy lub zapaleniu okolic intymnych. Według wielu badań klinicznych, stosowanie tego preparatu normalizuje wszelkie wydzieliny, zmniejsza liczbę patogenów i przywraca naturalną równowagę mikrobiologiczną. Na stronach naszego serwisu można także znaleźć masę informacji, odnoszących się do tego jak dbać o higienę intymną, by uniknąć zakażeń układu moczowo-płciowego, uściślamy często wyszukiwane przez kobiety, bo ściśle związane z ich zdrowiem, hasła: grzybica pochwy objawy czy jak leczyć grzybice pochwy. Najistotniejsze, że wyjaśnia ona, czym są w ogóle probiotyki.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wymioty u dzieci »

  Wymioty u dzieci

  W jaki sposób postępować w momencie, gdy ukaże się biegunka u dzieci? Biegunka stanowi najistotniejsze ryzyko u niemowląt, dlatego że laksacji towarzyszy odwodnienie organizmu u niemowląt. Zazwyczaj trzeba skontaktować się z pediatrą. W trakcie laksacji najważniejsze jest nawadnianie organizmu. Objawy odwodnienia u dziecka ujawniają się w postaci, np. wysuszonego języka, płaczu bez łez, zdenerwowaniu lub braku przemokłych pampersów przez około trzy godziny. Poza odwodnienia organizmu w trakcie rozwolnienia mogą ponadto wystąpić wymioty u dziecka. Orsalit to doustny płyn, jaki odpowiada za uzupełnienie niedoboru elektrolitów. Środek ten powinno się także wziąć na wakacje, ponieważ doskonale przydaje się dla osób, których trapi biegunka podróżnych. Nadaje się do picia przez osoby aktywne w celu odbudowy gospodarki wodnej i cennych elektrolitów.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZnamLek.pl - baza rzetelnych opinii o lekach »

  ZnamLek.pl - baza rzetelnych opinii o lekach

  Znam Lek jest portalem informacyjnym zawierającym, wiarygodną bazę dotyczącą leków, suplementów diety oraz kosmetyków znajdujących się na rynku. Nasza baza jest ciągle poszerzana i uaktualniana. Na Znam Lek znajdziesz tysiące wiarygodnych opinii, które są bezstronne, ponieważ nie nastawiamy się na promowanie jakichkolwiek produktów. Na stronie Znam Lek znajdziesz komplet szczegółowych danych.

  Data dodania: 27 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Apteka uk »

  Apteka uk

  Zioła owocu bzu - jako skuteczna broń na grypę i przeziębienie
  W okresie jesienno-zimowym przeziębienie i grypa atakują ze zdwojoną siłą. Wieki temu wierzono, że na "jesienne bolączki" mają wpływ ruchy gwiazd, dziś wiemy, że wywołują ją trzy typy wirusa – A, B i C. Grypa wciąż jest niebezpieczną chorobą zakaźną, dlatego nie powinniśmy jej lekceważyć. Grypa – niebezpieczny przeciwnik Z pierwszą poważną epidemią najprawdopodobniej mieliśmy do czynienia już w 412 roku przed naszą erą – tak przynajmniej twierdził ojciec medycyny, grecki lekarz Hipokrates. Od tego czasu wirusy grypy szaleją na różnych kontynentach, często zmieniając..

  Data dodania: 26 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • APC Instytut »

  APC Instytut

  APC Instytut to firma, zajmująca się pomocą i współtworzeniem marek i firm farmaceutycznych. APC Instytut zajmuje się doradztwem, pomocą w tworzeniu marki, szkoleniami dla przełożonych i pracowników, outsourcingiem sił sprzedaży i pracowników biurowych i wieloma innymi zadaniami, mającymi na celu pomoc w rozwoju firm farmaceutycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą proponowaną przez firmę APC Instytut.

  Data dodania: 23 09 2018 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny googlebot 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Farmacja i leki