Strony związane z hasłem 'tango argentyńskie':

 • Tango argentyńskie »

  Tango argentyńskie

  Katalog stron internetowych powiązanych z tangiem argentyńskim. Wszystkie wpisy są sprawdzane i zatwierdzane przez moderatora, a dokładne zbadanie odbywa się w ciągu 24 godzin. Uznawane są tylko i wyłącznie te strony, które są wartościowe i bogate w ciekawą treść. W katalogu znajdują się portale klubów tanga, najlepszych nauczycieli i szkół tanga argentyńskiego, milongi, blogi i inne portale powiązane z tangiem. Dodanie strony do katalogu jest bezpłatne i stanowi idealną reklamę w internecie. Dodatkowo dodanie wpisu wpływa korzystnie na pozycje strony w rankingach wyszukiwarek.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Equilibrium - tango argentyńskie »

  Equilibrium - tango argentyńskie

  Strona środowej milongi w Warszawie w klubie Equilibrium. Klubowa, swobodna atmosfera, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, doskonała, z reguły klasyczna muzyka, grana przez renomowanych, znanych i wziętych DJ-ów - to najsilniejsze zalety milongi. Przed milongą oferujemy sposobność poprawienia swoich tangowych umiejętności w czasie półtoragodzinnej praktiki kierowanej przez najlepszych nauczycieli tanga. Wejście na praktikę i milongę - bezpłatne. Na portalu znajdują się dodatkowo informacje o świecie tanga argentyńskiego w Warszawie, a w szczególności: nauka tanga (zaczynające się w Warszawie kursy tanga argentyńskiego dla początkujących, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w stolicy), warszawskie milongi (sumiennie aktualizowany serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i zajęcia tanga - Caminito »

  Kursy i zajęcia tanga - Caminito

  Portal warszawskiej szkoły tanga argentyńskiego Mateusza Kwaterko i Kasi Chmielewskiej - Caminito. Szkołę prowadzi para tancerzy i nauczycieli tanga z dużym doświadczeniem, w tym po wielu pobytach w stolicy światowego tanga - Buenos Aires. Caminito organizuje zajęcia tanga na paru szczeblach zaawansowania, lekcje uzupełniające dla każdego poziomu, warsztaty z zagranicznymi mistrzami tanga, w tym z parami z Argentyny oraz lekcje prywatne. Zajęcia prowadzone są we wszystkich stylach tanga argentyńskiego: milonguero, tango salon i nuevo oraz uzupełniane milongą i tango vals. Szkoła prowadzi w każdą niedzielę własną, popołudniową milongę Comme Il Faut, gdzie można cieszyć się zdobytymi w czasie zajęć umiejętnościami. Przed milongą - praktika z nauczycielami. Szkoła aktywnie bierze udział w życiu tangowego światka stolicy oraz organizuje zajęcia w innych miastach w Polsce.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świat warszawskiego tanga argentyńskiego »

  Świat warszawskiego tanga argentyńskiego

  Tango argentyńskie rozwija się w Warszawie w coraz szybszym tempie, coraz trudniej wyszperać stosowne informacje. Na naszym portalu dowiesz się co? gdzie? kiedy? w warszawskim świecie tanga argentyńskiego. To najbardziej aktualna strona o tangu w Warszawie, gdzie wynajdziesz najświeższe wiadomości o wydarzeniach tangowych. Wyszukasz tu również informacje o nauce tanga argentyńskiego: kursy tanga, warsztaty, informacje o nauczycielach i szkołach tanga, a poza tym wskazówki gdzie najlepiej można bawić się przy rytmach tanga argentyńskiego, czyli milongi w Warszawie.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tanga argentyńskiego - artykuły o tangu »

  Kurs tanga argentyńskiego - artykuły o tangu

  Tango argentyńskie - taniec, który narodził się w bocznych uliczkach, na przedmieściach stolicy Argentyny - Buenos Aires. Nadeszły i upłynęły setne urodziny tanga, a ono w dalszym ciągu istnieje. Czemu nadal jest popularne? Tanga argentyńskiego nie stworzyli mistrzowie tańca ani choreografowie, ale jest to rzeczywisty taniec z naturalnymi ruchami. To taniec ukształtowany przez prostych ludzi dla zwyczajnych ludzi. Nie jest to taniec seksualny, lecz zmysłowy. Jest to taniec szalonej namiętności i czułej czułości, taniec dominacji i czarowania. Dla młodych jest to porywający i sensoryczny taniec tańczony w kontakcie. Dla ludzi kochających życie to zwyczajnie doskonała zabawa. Dla ludzi starszych taniec ten jest podobnie przyjemny, przy czym nie wymaga większego wysiłku niż pójście na zakupy. Nie było jeszcze tańca jednakowo ciekawego dla wszystkich jak tango.Na naszej stronie przeczytasz najbardziej ciekawe artykuły dotyczące tanga.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »