Strony związane z hasłem 'sztuka':

 • Romanse »

  Romanse

  Podpatrywanie i plotkowanie wszyscy posiadamy we krwi. Od lat starożytnych ludzie posiłkowali się pogłoską. Odtąd również popyt na kontrowersyjne i niecodzienne na wieści z życia celebrytów. Podepnij.pl to miejsce w sam raz na znalezienie najciekawszych historyjek, romansów czy sensacji. Bohaterowie małego i dużego ekranu wciąż nas interesują. Dlaczego Tom Cruise wkłada protezy do butów ażeby być wyższym od Cameron Diaz? Od kiedy Lady Gaga jest na odwyku seksualnym. Ile w tym roku zarobiła już Kasia Cichopek. Jak odróżnić Mroczków? Kto nie zgolił kłaków pod pachami? Sędziwy zawodnik spał z nastoletnią dziewczyną. Szokujące zdjęcia ujęte w kadrze. Wydała 2 mln. dolarów na przyjęcie dla koleżanek. Te i paralelne tematy znajdziesz u nas na portalu.

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkło artystyczne Wrocław »

  Szkło artystyczne Wrocław

  W naszej pracowni Olech Glass Studio każdy znajdzie coś dla siebie. Konstytuujemy w szkle, nasza branża to drzwi szklane różnorodnego rodzaju jak i koloru. Projektujemy różnorakie konstrukcje w jakich blask rozchodzi się w sposób fantastyczny tworząc rozliczne nawet szczególne złudzenie widzianej rzeczy. Dzięki naszemu szkłu każde wnętrze błyśnie nowoczesnością i nieszablonowością. Nasze miasto to Wrocław natomiast projektujemy na całą Polskę. Pomysły które napływają nam do głowy podczas projektowania są nieograniczone. Niesłychane konstrukcje wykorzystujemy zwykle w aranżacji wnętrz rezydowań jak i biur. Profesjonalizm jaki stawiamy w szkło umożliwia nam na skonstruowanie najpiękniejszych ozdoby do wnętrz. Szkło artystyczne w architekturze stało się dla nas pasją którą najlepiej odzwierciedla ukształtowana szklana rzeźba np. imitująca część przyrody, zwierzęta, postaci ludzkie to znaczy takie jak proste płytki łazienkowe w układzie rzeźb. Zapraszamy na stronicę www.olech-studio.pl w celu obejrzenia zdjęć i planów.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moje opowiadanie »

  Moje opowiadanie

  Internet jest doskonałym środkiem masowego przekazu, nie tylko co do wiadomości, ale i kultury. Dawniej osoby utalentowane literacko w większości pisały do szuflady, czy też dawały znajomym własne maszynopisy. W każdym razie grono odbiorów było dosyć wąskie. Teraz wygląda to całkowicie inaczej. Wystarczy założyć sobie blog a następnie na nim publikować własną twórczość. Biorąc przykład z młodych nawet ja - mając już wnuki - postanowiłem założyć swoją witrynę na jakiej publikuję krótkie opowiadania swojego autorstwa przeplatane liryką. Jeżeli szukasz takiej amatorskiej poezji - nie zastanawiaj się i odwiedź moją stronę.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leonardo da Vinci »

  Leonardo da Vinci

  Leonardo da Vinci, urodzony w Vinci, w prowincji Florencja, był nieślubnym dzieckiem notariusza. W wieku siedemnastu lat zaczął pracować w pracowni Verrocchia, a zanim skończył 20 lat był już kierownikiem. Leonardo da Vinci był nie tylko malarzem, rzeźbiarzem i architektem, ale też położył podwaliny pod postęp m.in. anatomii i aeronautyki, zbadał krążenie płynów w organizmie ludzi, projektował broń, wykładał fizykę atmosfery oraz pisał artykuły opublikowane później w Traktacie o malarstwie. Dzięki swym niezwykym uzdolnieniom i wynalazczości poprzez wielu uznawany jest za najbardziej wszechstronnie uzdolnionego człowieka w historii świata.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka krytyczna »

  Sztuka krytyczna

  Nowa, pełna fajnych pomysłów i śmiało konkurująca o klienta księgarnia o nazwie Zemsta. Odnajdą tu coś dla siebie wszyscy fani dobrej literatury. Księgarnia Poznań gwarantuje zarówno hity sprzedażowe, jak i pozycje trudno dostępne. Wymagający konsumenci odnajdą tutaj to, co jest im potrzebne. To znakomite książki przygodowe, reportaż Czarne, książki popularno- naukowe, popularne powieści historyczne i wiele więcej. Księgarnia Zemsta posiada kontakty z solidnymi wydawnictwami oraz hurtowniami, dlatego może szybko zamówić pozycje poszukiwane przez czytelników. Wielką zaletą jest nie tylko duży asortyment literatury, lecz również opłacalne ceny. Księgarnia to miejsce idealne dla każdego miłośnika czytania czy eksperta w jakiejś dziedzinie, książki lewicowe są również świetnym prezentem. o

  Data dodania: 18 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy ręcznie malowane »

  Obrazy ręcznie malowane

  Jeśli jesteś prawdziwym pasjonatem i koneserem sztuki malarstwa, ten sklep jest właśnie dla Ciebie. A może chcesz po prostu odświeżyć swoje cztery ściany czymś co przykuje wzrok Twoich gości, bądź wyróżni miejsce, które jest dla Ciebie ważne. Czasami naprawdę musisz się postarać ze znalezieniem prawdziwego dzieła. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz coś dla siebie, niezależnie, czy jesteś koneserem sztuki, czy po prostu szukasz wyjątkowego obrazu. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się sam.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »