Strony związane z hasłem 'stacje transformatorowe':

 • Stacja transformatorowa »

  Stacja transformatorowa

  Jednym z najważniejszych zadań, jakie stawiają przed sobą właściciele a także pracownicy Elekrobudu jest wspieranie nabywców pragnących zmniejszyć koszty zużycia energii elektrycznej.

  Urządzenia proponowane przez firmę znajdują uznanie tak w oczach właścicieli przedsiębiorstw produkcyjnych, jak również innych odbiorców lub inwestorów. Urządzenia, takie jak autorska stacja transformatorowa doczekały się wyróżnień na wielu targach w naszym kraju.

  Centrala firmy mieści się we Wschowie, mimo to produkowane stacje transformatorowe znane są już wielu nabywcom wywodzącym się ze wszystkich części państwa.

  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pionowe siłownie wiatrowe »

  Pionowe siłownie wiatrowe

  Jesteśmy firmą wykonawczą i doradczą sektora energetycznego, partnerem Mazowieckiej Agencji Energetycznej oraz członkiem Klastra Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii.
  Dysponujemy własnym biurem projektowym, wykwalifikowanymi i doświadczonymi kadrami inżynierskimi oraz montażowymi. W ramach prowadzonej działalności łączymy kompetencje kilku branż: elektrycznej, budowlanej, mechanicznej, sanitarnej, konsultingowej i finansowej.
  Zajmujemy się całością procesów inwestycyjnych w obszarze energetyki od etapu projektowania, poprzez realizację oraz serwis oferowanej infrastruktury energetycznej. Prowadzimy jednocześnie projekty modernizacyjne istniejących już systemów energetycznych, z ukierunkowaniem na ich efektywność i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 16 03 2018 · szczegóły wpisu »