Strony związane z hasłem 'spedycja morska':

 • Transport samochodowy »

  Transport samochodowy

  Wprawdzie spedytor Hartwig Gdynia sam nie posiada floty samochodowej, ale współpracuje z wieloma przewoźnikami drogowymi w ramach swoich usług spedycyjnych. I często tak bywa, że cena wynegocjowana dla określonego przewozy samochodowego przez Hartwig Gdynia jest niższa, niż bezpośrednio przez klienta indywidualnego. Dodatkowym atutem jest oczywiście możliwość kompleksowego zlecenia przewozu drogą lądową, morską, bądź lotniczą. Są to tak zwane przewozy multimodalne, czyli łączone, klient podstawia u siebie towar i nie obchodzi go jak zostanie dostarczony. Byle dotarł na czas o określonym terminie i w kosztach określonych przez spedytora.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja celna Warszawa »

  Agencja celna Warszawa

  Firma RGW Express zamieściła propozycję na stronie internetowej. Jesteśmy osiągalni drogą internetową, odpowiadamy na każdy
  e-mail. Firma sugeruje rozwiązania transportowe dostosowane do osobistych potrzeb klientów. Funkcjonujemy jako rzetelna, licencjowana agencja celna Warszawa. RGW Express specjalizuje się we wszelkich rodzajach przesyłek lotniczych i morskich. Biuro i magazyn celny są usytuowane na terenie lotniska w Warszawie. Zapraszamy do zaznajomienia się z treścią naszej strony www.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »