Strony związane z hasłem 'shisha':

 • Melasa, węgielki, shisha - JPG Creative Shop »

  Melasa, węgielki, shisha - JPG Creative Shop

  Szisza - rodzaj fajki, w której dym wciągany jest przez filtr wodny, gdzie ulega oczyszczeniu i schłodzeniu. Dym wytwarzany jest poprzez podgrzanie tytoniu ciepłem wytwarzanym przez podpalone węgielki. Filtrem wodnym jest zazwyczaj szklane lub metalowe naczynie w części napełnione płynem. Rura, która dostarcza dym z cybucha jest w wodzie, natomiast końcówka połączona z ustnikiem - nie. Dzięki temu podczas zaciągania dymu wytwarza się podciśnienie, które powoduje przepływ dymu poprzez płyn w kierunku ustnika. Fajka wodna pochodzi z Dalekiego Wschodu, a zyskała popularność zwłaszcza w krajach Półwyspu Arabskiego.
  Zapalmy fajkę wodną! W sklepie sprzedajemy akcesoria do fajki wodnej, takie jak melasa, węgielki czy fajki wodne. Proponujemy towar wysokiej jakości w przystępnej cenie. Szybka i najtańsza wysyłka! Możliwość odbioru osobistego melasy i węgielków na terenie wielu miast, takich jak Kraków, Mielec, Nowy Sącz czy Limanowa.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szisza sklep »

  Szisza sklep

  Sklep internetowy www.fajka24.pl posiada w swojej rozległej ofercie kompletny asortyment przydatny do przypalania shishy. W naszych propozycjach poza kolorowymi, za rozsądne pieniądze oraz ekskluzywnymi sziszami odnajdziecie dodatkowo węże do shishy, węgielki do kurzenia sziszy, tytoń smakowy do shishy, nadzwyczajne folie aluminiowe na cybuch oraz różnorodne gatunki cybuchów. Do tego w naszym sklepie mamy mnóstwo gadgetów do dymienia. Poza samymi fajkami wodnym w naszej ofercie odkryjecie jeszcze szklane szisze innymi słowy bongo. Występują w odmiennych wymiarach, kształtach oraz kolorach.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »