Strony związane z hasłem 'rekuperatory':

 • Rekuperatory »

  Rekuperatory

  Firma kim w swej ofercie posiada między innymi znakomite palniki, osuszacze i rekuperatory. Jest to rodzinna firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania nadmuchowego. W zakres usług wchodzi doradztwo techniczne, montaż oraz sprzedaż i serwis urządzeń renomowanych marek. Szybką reperację zapewnia pierwszorzędnie zaopatrzony magazyn części zamiennych (zarówno oryginalnych jak i wymienników. Firma Kim jest także uwierzytelnianym serwisem osuszaczy i nagrzewnic powietrza, piecy nadmuchowych oraz palników olejowych i gazowych.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory kanałowe »

  Wentylatory kanałowe

  Promowana strona zawiera ofertę firmy ZAWEX, zajmującej się urządzeniami wentylacyjnymi. Oferta ZAWEX została wzbogacona o odpylacze workowe i inne takie akcesoria. ZAWEX oferuje rozwiązania ekologiczne, takie jak rekuperatory. Oferowane sprzęty znajdują zastosowanie zarówno w domu, jak i w rolnictwie. Specjalnością firmy są wentylatory kanałowe, ścienne i wiele innych. Firma dystrybuuje urządzenia największych, głównie zagranicznych marek. Szczegółowe informacje dotyczące każdego artykułu znajdziemy na stronie.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejnik - Zehnder.pl »

  Grzejnik - Zehnder.pl

  Przedsiębiorstwo Zehnder Polska to lider na rynku wentylacji oraz ciepłownictwa. Zehnder Polska proponuje Państwu między innymi profesjonalne pompy ciepła oraz grzejniki łazienkowe w kilkudziesięciu kształtach. Natomiast w dziedzinie wentylacji proponujemy wydajne rekuperatory, które to w połączeniu z pompami cieplnymi umożliwiają na znaczące ograniczenie straty energii cieplnej w wentylacji. Ponadto oferujemy Państwu centrale wentylacyjne, wymienniki ciepła, centrale energetyczne i kratki wentylacyjne.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »