Strony związane z hasłem 'rekrutacja':

 • Przedszkole Bielsko »

  Przedszkole Bielsko

  Niepubliczne Przedszkole Jonatan w Bielsku – Białej zaprasza wszystkie dzieci od lat 3. W naszym przedszkolu każde dziecko traktowane jest z cierpliwością i miłością. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez specjalistów z poszczególnych dziedzin, więc mogą być Państwo pewni, że Państwa pociechy pozostawione są pod najlepsza opieką. Przedszkole Jonatan mieści się w budynku wolnostojącym przy ul. Wyspiańskiego 29. Przyjazne, ładne kolory nadają wnętrzom ciepły i domowy klimat, który dzieci tak bardzo lubią.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polecana praca w Holandii »

  Polecana praca w Holandii

  Holenderska firma o nazwie Eurotemp to profesjonalne biuro pracy tymczasowej. Żeby praca w Holandii stała się możliwa, konieczna jest znajomość języka obcego. Firma ta współpracuje z wieloma sprawdzonymi partnerami, np. ubezpieczycielami. Eurotemp dba przykładowo o wygodny transport dla swoich pracowników. Na reklamowanej stronie znaleźć można wiele ciekawych ofert pracy. Zleceniodawcy biura powiązani są z przemysłem, stolarstwem i innymi branżami. Serwis zawiera cenne informacje związane np. z zakwaterowaniem.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Warszawa »

  Praca Warszawa

  Portal praca.pl to ugruntowana pozycja na krajowej mapie rekrutacyjnej. Od wielu umożliwia znaleźć zatrudnienie czy pozyskać pracownika. Ciągle aktualizowana baza ofert powoduje, że anonse są aktualne i prawdziwe. Kryteria wyboru w wyszukiwarce sprawiają, że można zmniejszyć wyszukiwanie tylko do odpowiedniego dla nas profilu czy to branżowego czy terytorialnego. Indywidualne konto użytkownika umożliwia stworzenie w serwisie swojej oferty, co uprzyjemnia aplikację i nie pozwala przegapić ofert pasujących do profilu zawodowego zainteresowanego. Serwis prasowy dysponuje wieloma artykułami pisanymi przez znawców prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi czy socjologii pracy.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »