Strony związane z hasłem 'Leasing samochodowy':

 • Leasing »

  Leasing

  Po co komu leasing? Jest to najkorzystniejsza forma wypozyczania pojazdów, maszyn i urządzeń. Może to być monitor jak również biurko. Zawierając z kimś umowę o leasing, wchodzimy w wypozyczanie towarów, których posiadaczem jest leasingodawca. My jako dzierżawcy korzystamy na przykład.: pojazd mechaniczny, płacąc raty leasingowe, które w późniejszym czasie możemy wrzucać w prywatne koszty. Jest on lepszy gdyż nie obniża zdolności kredytowej oraz dodatkowo nie wymaga dużej ilości zabezpieczeń co pożyczka. Zachęcamy do przejrzenia wskazówek i propozycji. Wejdź już teraz!!

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodowy »

  Leasing samochodowy

  IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Szwajcarii. Firmy leasingowe wchodzące w skład holdingu oprócz Polski są obecne również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej takich jak, np. Słowacja, Węgry. Jesteśmy pierwszą firmą leasingową w Polsce, która w pierwszym roku działania (rok 2007) osiągnęła wynik sprzedażowy powyżej 100 mln PLN (w leasingu ruchomości). W drugim roku działalności IMPULS-LEASING Polska odnotował 79 % dynamikę wzrostu sprzedaży. Leasing finansowy: w tym modelu do kosztu uzyskania przychodu zalicza się tylko część raty leasingowej stanowiącą odki oraz odpisy amortyzacyjne. W leasingu finansowym nie ma wykupu, korzystający staje się właścicielem przedmiotu wraz z zapłaceniem ostatniej raty leasingowej. Transakcje realizowane w tej formie muszą łącznie spełniać trzy warunki: umowa musi być zawarta na czas określony, suma opłat netto musi odpowiadać co najmniej wartości początkowej środka trwałego, umowa musi zawierać postanowienie o prawie Korzystającego do dokonywania odpisów amortyzacji. U nas m.in. leasing.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybki kredyt na samochód »

  Szybki kredyt na samochód

  Firma Financity gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa finansowego. Doradztwem kredytowym w firmie zajmują się doświadczeni brokerzy finansowy. Firmowi doradcy pomagają między innymi osobom, chcącym wziąć kredyt na samochód. Pomoc w firmie mogą otrzymać osoby chcące zaciągnąć np. kredyt konsolidacyjny. Znaczące miejsce w ofercie zajmuje leasing samochodowy i związane z tym formalności. Oprócz kredytów firma zajmuje się też pożyczkami, np. hipotecznymi. W serwisie można użyć kalkulatora i obliczyć kwotę miesięcznej raty kredytu.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodowy »

  Leasing samochodowy

  Młoda firma z branży finansowej Udzielimy Tobie kredytu samochodowego - PCPF MAYDAY. Proponujemy dobre doradztwo oraz zawodową pomoc przy wyborze kredytu samochodowego. Dajemy Państwu możliwość dużego wyboru jeśli chodzi o oferty naszej firmy. Jesteśmy zorganizowaną grupą specjalistów, która doradzi. Leasing, kredyt, pożyczki. Zapraszamy do nas do siedziby.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »