Strony związane z hasłem 'kostka brukowa':

 • Kostka brukowa, mazowieckie »

  Kostka brukowa, mazowieckie

  Hata-Plus od trzydziestu lat dostarcza swoim Klientom betonowe elementy architektury ogrodowej. Ich olbrzymią zaletą jest odporność na trudne warunki atmosferyczne, takie jak wahania temperatur, wilgoć oraz silny mróz. Firma posiada w swojej ofercie płyty betonowe, pieńki imitujące słoje drzewa, rynienki ogrodowe, rotundy, obrzeża trawnikowe, betonowe elementy dekoracyjne, palisady, świątynie greckie, a także kamienie naturalne, m.in. piaskowce i bazalty. Zaawansowana technologia produkcji sprawia, że produkty firmy Hata-Plus nie tracą na swojej atrakcyjności przez lata.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • kostka granitowa »

  kostka granitowa

  Firma MINERAŁ zajmuje się produkcją wyrobów granitowych dla wymagań budownictwa drogowego oraz dodatkowo architektury ogrodowej. Głównie specjalizuje się w produkcji kostki granitowej każdego stylu jaki dostępny jest na rynku. Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo kamień murowy, opornik granitowy, płytki granitowe i kilka innych elementów. Naszym nabywcom oferujemy materiały wysokiej klasy, wypasioną obsługę oraz terminowe dostawy produktów w każde miejsce w Polsce. Towary cenią sobie wysokie uznanie wśród naszych stałych odbiorców.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent kostki brukowej »

  Producent kostki brukowej

  Wszyscy, którzy potrzebują dla siebie najskuteczniejszych wyrobów architektonicznych na rynku, zwracając uwagę na optymalną jakość wyprodukowania i gwarancję najlepszej ceny powinni zajrzeć na witrynę internetową firmy Libet, która utrzymuje stanowisko lidera na rynku budowlanym jako producent kostki brukowej. Przodująca pozycja na rynku sprawiła, że swoim zaufaniem obdarzyło firmę tysiące zakładów jak i klientów jednostkowych, którzy skorzystali z oferty handlowej firmy mając na celu najbardziej optymalną jakość tworzonych artykułów, których swoistość i wykorzystanie nie dopuszcza na jakiekolwiek deficyty produkcyjne zdołają przyczynić się do zbyt szybkiej zniszczalności tego produktu.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty tarasowe - DABRUK »

  Płyty tarasowe - DABRUK

  Sami jesteśmy miłośnikami piękna i owym pięknem pragniemy dzielić się z naszymi Klientami. Jesteśmy pewni, że dostępne u nas płyty tarasowe oraz kostka brukowa pomogą Państwu zaaranżować przestrzeń w sposób, który zaspokoi Wasze estetyczne potrzeby. Zapewniamy najwyższą jakość, jak również niskie ceny. Gorąco zapraszamy! Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »