Strony związane z hasłem 'Fotografia ślubna Wrocław':

 • Fotografia ślubna Wrocław »

  Fotografia ślubna Wrocław

  Jako zawodowy fotograf od wielu lat pracuję nad uwiecznianiem emocji i przeżyć. Specjalizuję się w zdjęciach ślubnych. Pasjonuję się fotografią ślubną, a zdjęcia ślubne traktuję jako niebanalną pamiątkę niebanalnych przeżyć. W swojej pracy szukam nowych rozwiązań, stwarzam przyjemną atmosferę między obiektywem a obiektem, w przypadku ślubów zachęcam pary młode do podejmowania inicjatywy. Jak pokazuje doświadczenie najlepsze efekty daje współpraca, zatem zachęcam do współpracy wszystkich tych, którzy marzą o realizacji szalonych pomysłów na sesję zdjęciową lub też cenią sobie profesjonalizm.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław »

  Fotografia ślubna Wrocław

  Ona śliczna, łagodna, ponętna. On męski i elegancki. Razem są jak para arystokratów. Chwila niepowtarzalna, wyjątkowa, jedyna taka w życiu, kiedy świat leży u ich nóg, kiedy życie jest jak z opowiadania. Chcemy złapać tę ulotną chwilę, dynamikę ich uczucia, znamienne spojrzenia, wzruszenia tego dnia. Fotografia ślubna, to droga do tego, by wspominając ten moment po latach, ponownie doświadczyć jego wyjątkowości. Zdjęcia wypełnione wrażeniami, które są w stanie dotknąć, są nieocenionym skarbem. Trzeba więc dobrze przemyśleć detale sesji. Fotografia ślubna jest prawie niczym nieograniczona i umożliwia realizację wielu pomysłów: sceneria dzienna, pracownia, dokument, poetyczne ujęcia nocą, morze i kwitnący ogród, słońce i deszcz, niebagatelny architektonicznie zamek czy ruiny. Wszystkie te położenia mogą być cenną korzyścią dla artysty. Fotografia w plenerze pozwala rozwinąć skrzydła pomysłowości, wskazuje na prostotę chwili. Sesja w pracowni budzi wyobraźnię i podkreśla istotę poetyzmu, kreuje nastrój niezwykłości oraz pozwala na zabawę cieniem tak ważnym w fotografii. Niezależnie od miejsca i sposobu realizacji sesji fotograficznej zdjęcia ślubne są węzłem pięknych dni, niepowtarzalnym sposobem osiągalnym dla ludzkości, by zatrzymać czas oraz zachować od niepamięci ten niepowtarzalny okruch dziejów.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Wrocław »

  Fotograf Wrocław

  Rzetelnie wykonane sesje fotograficzne wymagają od fotoreportera ogromnego doświadczenia, precyzji i... cierpliwości. I tylko takie cechy można znaleźć na zdjęciach przedstawianych w poniższym portfolio, gdzie fotograf ślubny Wrocław ujawnia swój fachowy kunszt artystyczny. Na stronie zasadniczą rolę ogrywają oczywiście same fotografie zamieszczone w portfolio podzielonym na trzy działy – fotografia ślubna, plenerowa i portretowa, co pozwala na łatwe wyszukiwania najciekawszych zdjęć i błyskawiczne podjęcie decyzji przez ewentualnego klienta.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »