Strony związane z hasłem 'dotacje':

 • Pożyczka »

  Pożyczka

  Wiele rodzin ma w mniejszym stopniu problemy z pieniędzmi. W ukazanych wcześniej problemach sporo osób decyduje się na kredyty w internecie, bądź też na łatwą pożyczkę w banku. Biorąc pożyczkę, będziemy mieć do dyspozycji dla siebie nie małą ilość środków na różne zakupy. Serwis kredytowy online kredyciak.pl ma w posiadaniu przewodnik w zakresie prostych przelewów, ranking ofert kredytowych i wybrane zestawienia kredytów. Mając zapotrzebowanie na pożyczkę online niezwykle ważne jest to, by sugerować się opiniami od aktualnych kredytobiorców i solidnością wybranego banku. Pokazuję wam portal internetową "kredyciak.pl" - warte uwagi metody bezpiecznych operacji online. Duża liczba osób narzeka na swoje dochody. Ich stały zarobek jest bardzo nie wielki.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje »

  EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje

  European Projects Group jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo-inwestycyjną. Naszą misją jest umożliwienie zrównoważonego rozwoju polskich przedsiębiorstw.
  Oferujemy szeroki zakres usług konsultingowych w takich dziedzinach jak:
  1) Doradztwo finansowe (pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowanie, w tym dotacje z UE);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi);
  3) Doradztwo środowiskowe (m.in. sporządzanie raportów z oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięć inwestycyjnych).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje dla firm lublin »

  Dotacje dla firm lublin

  MODUS Doradztwo Gospodarcze oferuje swoim przyszłym klientom między innymi tworzenie kompletnych wniosków o dotacje, tworzenie biznesplanów, harmonogramów zadaniowo - finansowych, studiów wykonalności, prowadzenie analiz i prognoz finansowo - ekonomicznych. Praktycznie każdy, kto jest zaciekawiony pozyskaniem dotacji z Unii Europejskiej dla firmy zlokalizowanej na terenie województwa lubelskiego odnajdzie na tej witrynie potrzebną pomoc. Firma oferuje również fachowe doradztwo w zakresie wyboru programu finansującego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej w tym temacie musisz jak najszybciej odwiedzić wspomnianą stronę internetową i zapoznać się z jej bogatą zawartością. Dotacje Unijne to szansa i nadzieja dla praktycznie każdego, kto ma zamiar rozwinąć skrzydła i wypromować swoją firmę. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje firm »

  Dotacje firm

  Dzisiaj każdy, kto może być człowiekiem z inicjatywą będzie zdawać sobie sprawę głównie z tego, iż dotacje  bardzo często są jak również pewnie zawsze będą nadzwyczaj pomoce. Nic, zatem osobliwego w tym, iż aż tak wiele osób chce się o nie ubiegać. Nie da się wszakże ukryć, iż dotacje zazwyczaj są po prostu nie do odrzucenia pieniędzmi, jakie możemy w świetny sposób zagospodarować. Jeżeli ktoś już prowadzi swoją własną inicjatywę gospodarczą to często nie będzie z tym zbędnych problemów przeważnie, dlatego, iż oczywiste staje się jak widać na dzień dzisiejszy w gruncie rzeczy w każdej firmie należy, wykorzystać taką okazję aby kupić jakieś nowe sprzęty oraz zainwestować w nowe przedsięwzięcia. W sytuacji jeżeli chodzi o dotacje człowiek niemniej zawsze powinien pamiętać otym głównie, iż wszystkie pieniądze, jakie będą wówczas przez niego spożytkowane muszą być w jakiś tam sposób udokumentowane. W rezultacie będzie chodzić przeważnie o to,aby na dosłownie wszystko mieć odpowiednie faktury. Liczne te środki, jakie dostajemy z określonej instytucji oczywiście zawsze muszą być rozliczone. Przeróżnego rodzaju środki, jakie zarazem umozliwią rozwinięcie działalności jak także jej rozpoczęcie są w dzisiejszych czasach z pewnością warte tego by się o nie postarać. Przecież dziś tak ciężko niejednokrotnie wystartować z jakimś wartym zrealizowania planem na biznes, a tak bardzo wiele osób pozostaje bez pracy ale może posiadać ciekawy pomysł na rozpoczęcie własnej działalności. Naturalnie nie można przy tym nie nadmienić, iż z przeróżnego rodzaju dotacji korzystają także rozliczne instytucje, jakie wykorzystują je do rozwinięcia prowadzonej działalności jak też niejednokrotnie do zainicjowania przeróżnego rodzaju przedsięwzięć jakie będą mogły posłużyć społeczeństwu. Dlatego też wniosek o takie dofinansowanie może złożyć tak osoba fizyczna jak i prawna. Oczywiście każda z nich może mieć dobrą szansę na ich uzyskanie.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Pompy ciepła

  Solar Partner to grono fachowców trudniących się nowoczesnymi technologiami pozyskiwania ekologicznej energii. Kupią tu Państwo wysokiej jakości kolektory słoneczne Łódź, piece czy ogrzewanie podłogowe Łódź. Specjaliści Solar Partner wybiorą optymalne rozwiązania dla osób prywatnych i dla przedsiębiorstw. Firma wykonuje też kompleksowy serwis. Należy zwrócić uwagę, że firma pomaga zdobyć mpy ciepła Łódź. Subwencje mogą sięgać nawet 40 procent wartości produktów, więc są to finanse, o jakie warto się postarać.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje pompy ciepła »

  Dotacje pompy ciepła

  Strona przeznaczona dla obywateli zainteresowanych nabyciem nowoczesnych pomp ciepła. Znajdą tu Państwo informacje co to jest pompa ciepła Łódź i jak jest zbudowana, po jakim czasie taka inwestycja się zwróci, ile kosztuje energia cieplna, jak dobrać optymalne rozwiązanie albo jak zdobyć dotacje pompy ciepła. Na stronie internetowej udostępniono też liczne przykłady realizacji instalacji pomp ciepła w zakładach produkcyjnych i w obiektach mieszkalnych. Firma Solar Partner należy do najbardziej doświadczonych w kraju w swojej branży, więc każdy zleceniodawca może liczyć na pełne zadowolenie.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »