Strony związane z hasłem 'aparaty':

 • Aparaty do krioterapii »

  Aparaty do krioterapii

  Dystrybutor oraz producent sprzętu wykorzystywanego m.in w {ginekologii oraz sprzętu kosmetycznego. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych gabinetów lekarskich, jak i dużych szpitali. W ofercie również posiadamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis aparatów medycznych. Na chwilę obecną firma jest autoryzowanym agentem kilkunastu krajowych firm wytwarzających sprzęt medyczny. Zapraszamy zainteresowanych do naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pierścienie ortodontyczne »

  Pierścienie ortodontyczne

  Szeroki wybór materiałów dla ortodoncji przy ostro konkurencyjnych cenach. Takie warunki stawia Państwu internetowy sklep Dentiso.
  W Dentiso nabędą Państwo różne materiały, narzędzia i akcesoria ortodontyczne, w tym: pierścienie ortodontyczne, trzpienie do formowania, regulowane maski twarzowe i mnóstwo innych artykułów - zapraszamy do odwiedzin naszej witryny.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog we Wrocławiu »

  Laryngolog we Wrocławiu

  Przed wybraniem metody leczenia, lekarz specjalista – laryngolog ustala przyczyny tej choroby. Takowych przyczyn zapalenia zatok jest bardzo wiele. Jedną z najbardziej pospolitych schorzeń jest infekcja wirusowa lub bakteryjna. Jak również jedną z przyczyn może być również niewyleczona odpowiednio alergia, niedoczynność tarczycy jak chociaż by refluks żołądkowo – przełykowy. Tak więc niezwykle istotny jest prawidłowy wybór metody leczenia. Dzięki temu potencjalny chory może zaoszczędzić sobie wiele nieprzyjemności. Warunkiem koniecznym do osiągnięcia spodziewanego sukcesu jest również rozpoczęcie leczenia u doświadczonego oraz uznanego laryngologa. Wielu z nas boi się skorzystać z usług prywatnych lecznic gdyż koszty leczenia przekraczają ich możliwości. Czy rzeczywiście tak jest? Często bywa tak, że za niedługie porady jak również postawienie diagnozy, lekarze w klinikach nie oczekują żadnych opłat. A warunki jak wiadomo w prywatnych klinikach są bez konkurencyjnie lepsze od tych proponowanych w państwowych lecznicach. Kolejną zaletą korzystania z takich klinik na pewno jest czas oczekiwania, każdy z nas wie ile trzeba się naczekać w kolejkach do państwowych instytutów, tu zaś wystarczy umówić się telefonicznie na wizytę.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Fotograficzny »

  Portal Fotograficzny

  Fotokult.pl – Portal fotograficzny, prowadzony w charakterze internetowego. Na stronie tej znajdziesz bardzo dużą ilość informacji na temat sprzętu foto – nowinki sprzętowe, artykuły pomagające wykonać dobrą fotografie, testy statywów, recenzje najnowszego sprzętu. Ponadto na naszej stronie internetowej fotokult.pl znajdziesz wartościowe materiały na temat fotografii, porady dla początkujących fotografów, ciekawe filmy – tutoriale, przydatne dodatki do oprogramowania oraz pozostałe pożyteczne każdemu nawet profesjonalnemu fotografowi informacje. Strona ta wzbogaciła się także o katalog fotograficzny w którym zlokalizujesz tylko tematyczne strony fotograficzne. Serdecznie zachęcamy do przeglądania naszego portalu fotograficznego – fotokult.pl

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cyfrówki »

  Cyfrówki

  Chcąc uczynić sobie prezent, nabywając aparat cyfrowy, odwiedź wpierw naszą stronę internetową Fotorun.pl, na której to, dowiesz się jaki przyrząd będzie dla Ciebie perfekcyjny, jaką markę aparatu wybrać, jak obrabiać fotografie, gdzie poszukiwać pomocy. Wszystko to i wiele innych zajmujących wiadomości ze świata fotografów zajdziesz na tej witrynie internetowej. Do portalu codziennie przybywają pionierskie, niezmiernie drogocenne dla czytelników informacje, które pozwolą w szybkim czasie na osiągnięcie wiedzy bardzo przydatnej w świecie fotografów, czy fotoreporterów, czy to tych doświadczonych czy fotografów - młodych zapaleńców! Uprzejmie zapraszamy, z nami zdołasz zdobyć niezbędne informacje ze świata fotografii cyfrowej!

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty ekg »

  Aparaty ekg

  Nasz portal medyczny www.cezal24.pl to jedyna z niewielu, komercyjna witryna www, na której rozpoznają Państwo dogłębną propozycję akcesoriów i narzędzi medycznych. Rozpoczynając od towarów pierwszej potrzeby, takich, jak różnorodne opatrunki medyczne, plastry, okleiny, gazy, materiały do przygotowania gipsów, kołnierze ortopedyczne, kule i mnóstwo innych, skończywszy na specjalistycznych przyborach i narzędziach z zakresu różnych specjalizacji lekarskich tj stetoskopy, laryngoskopy. Znajdą Państwo w naszej ofercie produkty wytworzone dla okulistów, ortopedów, ortodontów, jak również obuwie i odzież dla lekarzy i personelu klinik i innych placówek świadczących usługi medyczne.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Defibrylatory »

  Defibrylatory

  Hurtownia sprzętu medycznego VARIA posiada sprzęt medyczny i sprzęt weterynaryjny, ponadto wytwarza papiery medyczne, a więc do sprzętu medycznego. Dostępny jest defibrylator półautomatyczny Powerheart AED G3. VARIA posiada również łączniki do pulsoksymetrii i łączniki tlenowe. Aparatura weterynaryjna obejmuje między innymi sprzęt rentgenowski i elektrokardiograficzny. Oferowany sprzęt RTG odznacza się wyśmienitą jakością zdjęć i, co niezwykle ważne, jest całkowicie neutralny dla organizmu. Na stronie internetowej podane są generalne dane na temat aparatury, a konsultanci zatrudnieni w hurtowni udzielają szczegółowych danych o aparaturze i pomagają w zakupach.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ColibriDent gabinet stomatologiczny »

  ColibriDent gabinet stomatologiczny

  Nasz gabinet zapewnia profesjonalne, kompleksowe leczenie osób dorosłych oraz dzieci w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Naszym priorytetem jest komfort pacjenta oraz usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta a wszystkie usługi wykonujemy w jednym miejscu, tak aby zapewnić jak największą wygodę. Wszyscy potrzebni specjaliści są dostępni u nas w gabinecie.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »