Taniec Podkategoria: Taniec

 • Equilibrium - tango argentyńskie »

  Equilibrium - tango argentyńskie

  Strona środowej milongi w Warszawie w klubie Equilibrium. Klubowa, swobodna atmosfera, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, doskonała, z reguły klasyczna muzyka, grana przez renomowanych, znanych i wziętych DJ-ów - to najsilniejsze zalety milongi. Przed milongą oferujemy sposobność poprawienia swoich tangowych umiejętności w czasie półtoragodzinnej praktiki kierowanej przez najlepszych nauczycieli tanga. Wejście na praktikę i milongę - bezpłatne. Na portalu znajdują się dodatkowo informacje o świecie tanga argentyńskiego w Warszawie, a w szczególności: nauka tanga (zaczynające się w Warszawie kursy tanga argentyńskiego dla początkujących, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w stolicy), warszawskie milongi (sumiennie aktualizowany serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i zajęcia tanga - Caminito »

  Kursy i zajęcia tanga - Caminito

  Portal warszawskiej szkoły tanga argentyńskiego Mateusza Kwaterko i Kasi Chmielewskiej - Caminito. Szkołę prowadzi para tancerzy i nauczycieli tanga z dużym doświadczeniem, w tym po wielu pobytach w stolicy światowego tanga - Buenos Aires. Caminito organizuje zajęcia tanga na paru szczeblach zaawansowania, lekcje uzupełniające dla każdego poziomu, warsztaty z zagranicznymi mistrzami tanga, w tym z parami z Argentyny oraz lekcje prywatne. Zajęcia prowadzone są we wszystkich stylach tanga argentyńskiego: milonguero, tango salon i nuevo oraz uzupełniane milongą i tango vals. Szkoła prowadzi w każdą niedzielę własną, popołudniową milongę Comme Il Faut, gdzie można cieszyć się zdobytymi w czasie zajęć umiejętnościami. Przed milongą - praktika z nauczycielami. Szkoła aktywnie bierze udział w życiu tangowego światka stolicy oraz organizuje zajęcia w innych miastach w Polsce.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świat warszawskiego tanga argentyńskiego »

  Świat warszawskiego tanga argentyńskiego

  Tango argentyńskie rozwija się w Warszawie w coraz szybszym tempie, coraz trudniej wyszperać stosowne informacje. Na naszym portalu dowiesz się co? gdzie? kiedy? w warszawskim świecie tanga argentyńskiego. To najbardziej aktualna strona o tangu w Warszawie, gdzie wynajdziesz najświeższe wiadomości o wydarzeniach tangowych. Wyszukasz tu również informacje o nauce tanga argentyńskiego: kursy tanga, warsztaty, informacje o nauczycielach i szkołach tanga, a poza tym wskazówki gdzie najlepiej można bawić się przy rytmach tanga argentyńskiego, czyli milongi w Warszawie.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci Warszawa »

  Urodziny dla dzieci Warszawa

  Nasza szkoła to przede wszystkim nowoczesna szkoła tańca czyli: profesjonalna kadra, bardzo rozbudowany grafik zajęć, tak, aby każdy mógł z powodzeniem dostosować go do prywatnych czy też zawodowych obowiązków, oraz odpowiednio zaplanowane zajęcia, dzięki czemu ofertę naszą kierujemy z powodzeniem zarówno do młodych jak i starszych adeptów. Oferujemy 4 doskonale klimatyzowane i doposażone pomieszczenia, w których znajdują się między innymi ściany z zawieszonymi lustrami o wysokości ponad 2 metrów. Dołącz do nas!.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Poznań »

  Nauka tańca Poznań

  Nauka tańca w Poznaniu podczas której możesz nauczyć się wielu interesujących tańców. Taniec w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo popularny, dlatego warto umieć przynajmniej elementarne kroki, aby w przyszłości być w stanie się doskonale bawić na wszelkiego rodzaju balangach. Nauka może być w formie indywidualnej dla kobiet lub mężczyzn, jest opcja przyjścia razem z partnerem albo można wyszukać osobę do tańca na naszej stronie internetowej lub na naszym profilu na facebook.com. Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w porach poobiednich oraz wieczornych.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pole dance Poznań »

  Pole dance Poznań

  Firma Body Femme zaprasza wszystkie kobiety ceniące sobie dobre samopoczucie i sprawność fizyczną na zajęcia z pole dance. Treningi prowadzone są w przesympatycznej atmosferze pod okiem doświadczonych instruktorek. W naszej ofercie można znaleźć również zajęcia z exotic oraz stretching pole. Body Femme to miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet, aby mogły rozwijać swoją zmysłowość i cieszyć się ze zdobytych umiejętności. Oprócz standardowych zajęć organizujemy również wieczory panieńskie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 03 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pole dance strój »

  Pole dance strój

  Komfortowy, a jednocześnie zjawiskowy strój do pole dance? W sklepie Eagle Pole Wear na pewno znajdziesz coś dla siebie! Nasze kolekcje tworzone są przez znakomitych projektantów, dla których inspiracją były młode, energiczne i trenujące kobiety. W sprzedaży posiadamy stroje, które idealnie sprawdzą się zarówno podczas treningów pole dance, jak i na siłowni. Do kolejnej grupy produktów można zaliczyć stroje bardziej odważne oraz te typowo sceniczne. Cechuje nas profesjonalizm i fachowa obsługa. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 06 03 2019 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 6

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Adres: