Leonardo da Vinci

Leonardo da Vinci Leonardo da Vinci, urodzony w Vinci, w prowincji Florencja, był nieślubnym dzieckiem notariusza. W wieku siedemnastu lat zaczął pracować w pracowni Verrocchia, a zanim skończył 20 lat był już kierownikiem. Leonardo da Vinci był nie tylko malarzem, rzeźbiarzem i architektem, ale też położył podwaliny pod postęp m.in. anatomii i aeronautyki, zbadał krążenie płynów w organizmie ludzi, projektował broń, wykładał fizykę atmosfery oraz pisał artykuły opublikowane później w Traktacie o malarstwie. Dzięki swym niezwykym uzdolnieniom i wynalazczości poprzez wielu uznawany jest za najbardziej wszechstronnie uzdolnionego człowieka w historii świata.

Szczegóły strony www.leonardo-da-vinci.com.pl:

Podlinkuj stronę www.leonardo-da-vinci.com.pl:

Leonardo da Vinci

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kolorowanki, e-kartki, obrazki »

  Kolorowanki, e-kartki, obrazki

  Twoja dzidzia lubi zapewne rysować i farbować, wykupiłeś już wszystko co dostarczały pobliskie księgarnie i sklepy dla dzieci, mimo to Twój maluch wciąż czuje niedosyt? Jeśli tak, doskonale trafiłeś, gdyż w Świecie obrazków nie tylko znajdziesz idealne nowe ilustracje do pokolorowania dla Twojego dziecka, jednakże też umożliwisz mu mądrą zabawę drukując mu różnorodne łamigłówki. Gdy znudzą się labirynty i rysunki, w jakich łączy się punkty by uzyskać całkowity obraz, zawsze możesz pokazać dziecku wielorakie kolorowe rysunki z różnorakich bajek, na jakich także zdoła się wzorować tworząc osobiste rysunki. Stwórz dziecku możliwości wraz ze Światem Obrazków, a rozwinie swoje ukryte talenty.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Wrocław »

  Szkolenia Wrocław

  Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją konferencji i szkoleń. W naszej kilkuletniej aktywności zdołaliśmy zorganizować wiele konferencji i szkoleń. Dbamy o każdy detal aby wszystko przebiegało pomyślnie i bezproblemowo. Poza konferencjami organizujemy również szkolenia Wrocław oraz spotkania biznesowe. Nic nie pozostawiamy na ostatnią chwilę. Całość dogłębnie obmyślamy aby zlecone nam prace były na najwyższym pułapie. Z radością przedstawimy nasze referencje. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Obrazy

  Prezentujemy szeroki wachlarz produktów takich jak obrazy na płótnie, także naciągnięte na krosno malarskie. Szeroki wybór obrazów, które przeistoczą charakter Twojej przestrzeni. Miło zapraszamy na naszą witrynę zawierającą obrazy. Prezentowane obrazy zrobione są na dobrej jakości płótnie artystycznym, dlatego możliwe będzie nader precyzyjne odzwierciedlenie i żywe kolory. Do kreacji obrazów stosowane są tylko markowe i ulegające biodegradacji tusze firmy EPSON. Wykorzystywane są farby odporne na promieniowanie słoneczne oraz promieniowanie ultra violetowe. Faktura przedstawianych obrazów jest podobna do powierzchni obrazu olejnego, jaki używa duża liczba artystów.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »