Obróbka metali Podkategoria: Obróbka metali

 • MS Tech-Solutions: Obróbka mechaniczna Hartowanie i ulepszanie cieplne »

  MS Tech-Solutions: Obróbka mechaniczna Hartowanie i ulepszanie cieplne

  Specjalizujemy się w zakresie procesów obróbki skrawaniem, procesów spawania, budowy silników spalinowych oraz szeroko pojętych procesów obróbki metalu (obr. plastyczna, obr. cieplna, odlewanie). Naszą wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy i zdobywamy pracując w firmach wysokich technologii (High-tech). Dlatego nasi klienci mogą mieć pewność, że oferowane przez nas rozwiązania odpowiadają obecnemu stanowi techniki. Nasi klienci to największe światowe firmy, liderzy w swoich branżach.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fosforanowanie »

  Fosforanowanie

  Wrocławska firma Galwmet powstała dziesięć lat temu i obecnie jest jedną z większych firm o kapitale prywatnym, znajdujących się na terenie Wrocławia i okolic, która proponuje klientom m.in. takie usługi jak: chromowanie, obróbka metali, nakładanie powłok, miedziowanie, obróbka galwaniczna. Wykonujemy prace zgodnie ze zleceniami klientów, posługując się maszynami i urządzeniami przyporządkowanymi do kilku kluczowych wydziałów galwanizerni, ślusarstwa, transportu, lakierni proszkowej, a także obróbki skrawaniem. Posiadamy też własną bazę transportową i w ramach współpracy dostarczamy zamawiane elementy i usługi.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Norgren »

  Norgren

  Elementy stosowane w układach automatyki przemysłowej potrzebują właściwej opieki serwisowej. Przedsiębiorstwo BTH DANIEL jako działalność z odpowiednim doświadczeniem w projektowaniu daje pewność właściwego wyboru. Doradztwo pozwala ustalenie najlepszych właściwości urządzeń, specjalizujemy się w wytwarzaniu każdego rodzaju zasilaczy hydraulicznych.

  Najczęściej stosowane układy wspomagające pracę człowieka w zakładach przemysłowych podzielić można na zasilane energią elektryczną lub innym medium technicznym pod odpowiednim ciśnieniem. Duże zakłady produkcyjne szczególnie z sektora kolejnictwa bardzo często korzystają z oprzyrządowania opartego o najnowsze technologie.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka Skrawaniem »

  Obróbka Skrawaniem

  Poszukiwania ropy nafty i gazu ziemnego oraz usługi wiertnicze stanowią główny cel firmy Poszukiwania Naftowe. Jednak firma dzięki zbieranemu przez lata doświadczeniu rozwinęła swoją ofertę o prace inżynieryjno-budowlane. Tak, więc w ofercie firmy znajduje się także obróbka skrawaniem. Dzięki rozbudowanemu zapleczu technicznemu, firma może zaoferować takie usługi jak obróbka skrawaniem w skład której wchodzą: toczenie detali wielkogabarytowych, toczenie i gwintowanie długich wałów i rur o średnicy do 300mm, szlifowanie otworów do Ø315mm i długości 650mm, frezowanie.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kerm-Plus Obróbka Skrawaniem »

  Kerm-Plus Obróbka Skrawaniem

  Świadczymy usługi związane z obróbką metali. Do naszych podstawowych usług należy obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna metali oraz łączenie metali żelaznych oraz nieżelaznych. W ramach wykonywanych usług możemy zaproponować toczenie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie. Wszelkie usługi wykonywane są na obrabiarkach sterowanych numerycznie do średnic Ø 630 i długości 1000 mm. Posiadamy również bardzo zaawansowane centrum tokarsko-frezarskie OKUMA MULTUS b 300 W na kórym mogą być wykonywane bardzo skomplikowane kształty z dokładnością do 0,001 mm.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brenntag Polska - surowce chemiczne »

  Brenntag Polska - surowce chemiczne

  Brenntag Polska - Chemia dla przemysłu z myślą o człowieku - największy dystrybutor surowców chemicznych na terenie naszego kraju. Niezmiennie już od wielu lat firma utrzymuje, a mało tego, wręcz umacnia się na pozycji silnego lidera na rynku dystrybucji surowców chemicznych dla przemysłu. Bardzo obszerna oferta, obejmująca produkty i surowce stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu pozwala realizować każde zamówienie bez trudu, a dzięki rozbudowanej sieci placówek handlowych i centr logistycznych dostawy do klienta odbywają się błyskawicznie. Serdecznie zapraswzamy do odwiedzin strony internetowej firmy w celu poznania szczegółówych informacji dotyczących tak oferty jak i samej firmy. ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady ze stali nierdzewnej »

  Balustrady ze stali nierdzewnej

  BIO-TECH to firma, która pozostała utworzona w czerwcu 2004 roku i konsekwentnie przeprowadza strategię rozwoju, czego charakterystycznym przykładem jest w szerokim zakresie rozwijana oferta produkcyjna. Jako firma usługowo-produkcyjna specjalizujemy się w: wytwórczości i montażu balustrad, zadaszeń, schodów, barierek, orurowań, stojaków na rowery i pozostałych artykułów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, przeprowadzamy posługi w dziedzinie spawania, cięcia, gięcia blach, rur, oraz obróbce skrawaniem. Według Państwa życzenia elementy ze stali nierdzewnej wykonujemy w wersji polerowanej lub szlifowanej. Wypełnieniem balustrad mogą być rurki, linki, blachy dziurawione bądź szkło. Wszystkie wykonane poprzez nas towary zainstalujemy wprost u Państwa. Wykorzystujemy rozwiązania konstrukcyjne, oraz wielorakie materiały i techniki ażeby wiernie zrealizować Państwa wizję i oczekiwania. Jednakże zawsze nadrzędne znaczenie ma spełnienie wymogów bezpieczeństwa użytkowania.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • CNC Poznań »

  CNC Poznań

  BROCAR Poznań to przedsiębiorstwo oferujące usługi odnośnie obróbki wszelkiego rodzaju materiałów. Zapraszamy do nawiązania współpracy klientów prywatnych oraz przedsiębiorstwa. Wykonujemy zamówienia pojedyncze oraz seryjne (frezowanie, spawanie aluminium, spawanie w osłonie argonu, cięcie wodą 3d, gięcie rur). Dzięki nowoczesnym urządzeniom (numerycznym CNC) możemy zapewnić zleceniodawcy najwyższą jakość obsługi. Aby otrzymać szczegóły na temat oferty, trzeba nawiązać kontakt z biurem technologicznym: nr tel. (61) 651 79 05, email biuro@brocar.com.pl, fax (61) 867 37 78. BROCAR zamierza powiększyć zakres aktywności o dostawę urządzeń branżowych.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycinanie laserowe »

  Wycinanie laserowe

  Opisywana witryna zakładu Metal-Jawor, zwiera aktualna propozycję usług skierowaną do rzemieślników prowadzących prace szklarskie.Metal-Jawor trudni się między innymi wycinaniem konstrukcji blachowych,formowaniem wielkogabarytowych powierzchni metalowych.Ponadto serwis poleca spawanie na zimno i na gorąco blach,przy pomocy metody:MIG,spawania łukowego ręcznego.Wśród produkowanych urządzeń znajdują się zawiesia próżniowe używane m.in. w zakładach szklarskich.Polecane laserowe cięcie metali jest główną sferą działania firmy.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śruby »

  Śruby

  Na niniejszej witrynie internetowej swoją ofertę przedstawia rzetelna firma ROMEX. Produkowane wyroby znajdują zastosowanie przykładowo w przemyśle meblowym. Firma uczestniczy w licznych imprezach targowych i posiada obszerne referencje. Wyroby są zabezpieczane przy użyciu cynkowania galwanicznego. Szczególne miejsce w ofercie ROMEX zajmują wysokiej jakości śruby. Specjalnością tej firmy są blachowkręty oraz gwoździowkręty. Oprócz tego oferta obfituje np. w gwinty metryczne oraz konstrukcje stalowe.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent osłon harmonijkowych, osłon do siłowników »

  Producent osłon harmonijkowych, osłon do siłowników

  Osłony harmonijkowe stosowane są szczególnie do ochrony pracujących części maszyn, osłony do siłowników. Istotne jest były nie zepsute, poprawnie przywierały do elementu ochranianego. Należałoby pamiętać również, że żywot takiej osłony kończy się z czasem i przynależy ją zamienić. Nienaganny stan osłon harmonijkowych wpływa dodatkowo na bezpieczeństwo pracowników eksploatujących maszyny. Jeżeli potrzebujesz nowych osłon harmonijkowych zgłoś się do nas. Jesteśmy wytwórcą. Tworzymy osłony do maszyn a także wszelakich siłowników wg. schematu oraz życzenia klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www oslonyharmonijkowe. pl

  Data dodania: 23 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tralki metalowe »

  Tralki metalowe

  Planując przygotowanie ogrodzenia nie sposób pominąć tralki metalowe. Ich wybór wpłynie na solidność konstrukcji oraz jej estetykę. Duży wybór jeśli chodzi o tego rodzaju elementy kute, proponuje sklep. metalpro. pl. W jednym miejscu można kompleksowo zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne wyroby kute i akcesoria potrzebne do konstrukcji bramy, furtki czy też balustrady balkonowej. Przykładem mogą być zawiasy do bram, które oferowane są w wielu różnych modelach dopasowanych do różnego rodzaju skrzydeł uchylnych i bram przesuwnych. Warto też zwrócić uwagę na atrakcyjne ceny, ponieważ część asortymentu pochodzi wprost od producenta. Zapraszamy po zamki do furtek i inne akcesoria, zarówno odbiorców detalicznych, jak i hurtowych.

  Data dodania: 28 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Aluminium blacha - szeroki asortyment. »

  Aluminium blacha - szeroki asortyment.

  Nowoczesne centrum serwisowe Nova Trading Lider na rynku oferuje najwyższej jakości wyroby hutnicze. Posiadamy własne składy magazynowe, kilka tysięcy pozycji asortymentowych wyrobów hutniczych w ciągłej sprzedaży. Do asortymentu zaliczamy miedzy innymi aluminium blacha, zwoje, profile, taśmy, rury, pręty, i wiele innych. Różnorodność gatunków, zakresów wymiarów, rodzajów wykończenia powierzchni itd. Do szczegółowego zapoznania się z oferta zapraszamy na stronę internetowa lub do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 17 04 2019 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 11

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Obróbka metali

Obróbka metali - nowa strona:

Adres: