Portale społecznościowe Podkategoria: Portale społecznościowe

 • Gliwice »

  Gliwice

  Portal miejski prezentujący szereg pomocnych i ważnych wiadomości odnośnie miasta Gliwice.
  Informacje ważne dla każdego mieszkańca oraz gości odwiedzających miasto, wydarzenia kulturalne, koncerty i spotkania, imprezy sportowe, wiadomości policyjne, wiadomości z pozostałych miast śląska, prezentacja zdjęć, ogłoszenia lokalne oraz obszerna baza firm w Twojej okolicy.
  Zapraszamy do nowoczesnego portalu społecznościowego zrzeszającego osoby mieszkające w Gliwicach - nie bądź sam w tym pięknym mieście!

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fantasy »

  Fantasy

  Podziwiasz talent literacki Rowling i uważasz, że jej książki są świetne? Na portalu internetowym www.parkliteracki.pl możesz spotkać się i podyskutować z innymi fanami jej pisarstwa. Nasz serwis umożliwia wymianę opinii na forum. Możesz też zobaczyć co czytają inni, pokazać co Ty przeczytałeś, polecić Twoje ulubione pozycje książkowe. A może odkryjesz nowych autorów i nowe książki z dziedziny fantasy, których jeszcze nie znasz? To wspaniałe móc porozmawiać z kimś, kto Cię rozumie i podziela Twoją pasję.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łuków »

  Łuków

  Portal Info Łuków została wykonana po to żeby móc dostarczać mieszkańcom Łukowa ciekawych informacji dotyczących wydarzeń związanych z polityką, biznesowych, kulturalnych a także sportowych dla miasta, gminy i powiatu Łuków. Mając duże doświadczenie w rzemiośle dziennikarskim gwarantujemy w całości doskonałe także porządne informacje. Pragniemy żeby portal przyciągał zarówno starsze pokolenia jak i te młodsze. Portal INFOLUKOW.PL ma łączyć pokolenia oraz rozwijać świadomość mieszkańców łukowa w wirtualnej rzeczywistości.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cmentarz wirtualny »

  Cmentarz wirtualny

  Każdy z nas żyje tak długo, jak żyje pamięć o nas. Śmierć jest zjawiskiem nieuniknionym, jednakże pamięć o bliskich, których już z nami nie ma może trwać wiecznie. Jeżeli nie macie możliwości, aby odwiedzać osobiście tradycyjne groby bliskich, możecie również odwiedzać te wirtualne cmentarze. Cmentarz wirtualny, na stronie którego obecnie gościcie to miejsce wyjątkowe. Internetowy cmentarz pozwoli Wam, Waszej rodzinie i znajomym pamiętać o bliskich osobach, których już nie ma między nami. Wirtualny cmentarz pozwoli Wam pozostawić ślad po osobach bliskich. Ślad ten pozostanie w sieci na zawsze. Będziecie mogli tutaj przechowywać informacje o ważnych dla Was ludziach. Czy będziecie blisko, czy też daleko od realnych cmentarzy i grobów swoich zmarłych, na Virtualheaven. pl będziecie zawsze przy nich. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 9

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale społecznościowe

Portale społecznościowe - nowa strona:

Adres: