Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/sub.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 1
Podkategoria: Fora internetowe - strona 1 - fajowy-katalog.pl
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 17

Fora internetowe Podkategoria: Fora internetowe

 • Forum Sony Ericsson »

  Forum Sony Ericsson

  Forum dyskusyjne skierowane do właścicieli telefonów komórkowych marki Sony Ericsson. Składa się z wielu działów poświęconych różnym tematom GSM. Pierwszym jest dział techniczny, w którym użytkownicy wymieniają się poradami dotyczącymi naprawy telefonów, oraz ich podstawowymi danymi. Kolejnym działem jest Tuning, gdzie można uzyskać informacje jak ulepszyć swój telefon - wgrywając nowe oprogramowanie, czy też modyfikując aktualne. Następny w kolei jest dział poświęcony sieciom komórkowym działającym w Polsce - Era, Plus, Play, Orange. Ostatnim działem jest download, gdzie można pobrać na swój telefon różne pliki takie jak: tapety, wygaszacze, dzwonki, gry java, motywy oraz inne aplikacje. Dodatkowo w dziale Hyde-Park możesz rozmawiać na różne tematy - nie związane z GSM.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o samochodach »

  Opinie o samochodach

  Zakup samochodu to rzeczywiście ważna decyzja. Zatem ty staraj się, aby twój krok był najlepszy. A będzie dokładnie taki tylko wtedy, jeśli poradzisz się mnóstwa ludzi. Dobrze, jeżeli będą to posiadacze samochodu, który zamierzasz zakupić.
  W przypadku, gdy nie masz pod ręką takich osób, z pewnością dobrze jest skorzystać z takiego serwisu internetowego jak www.opinieosamochodach.pl. To wspaniale, że ludzie dzielą się swoimi uwagami odnośnie samochodów. Zobacz najlepsze opinie o samochodach, na przykład Buick opinie.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Kredyty

  Pożyczki są w aktualnych czasach jednym z ważniejszych elementów egzystencji znacznej większości ludzi. Właściwie każdy w mniejszym albo większym stopniu ma lub miał do czynienia z dokonywaniem zakupów za pomocą tak zdobytych środków. Niestety, mimo dużej liczby ofert na rynku znalezienie tej najlepszej nie jest wcale łatwe. Skuteczną pomocą w rozejrzeniu się wśród produktów oferowanych przez banki i różne instytucje są fora internetowe. Dzięki obiektywnym użytkownikom naszej strony nasze-kredyty.pl każdy będzie mógł szybko wybrać najlepsze kredyty dla nas. Nasz portal to serwis społecznościowy gdzie rejestrują się każdego dnia pasjonaci ekonomii i tego co dotyczy pożyczania gotówki.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adopcja - forum »

  Adopcja - forum

  Niejedna osoba adoptowana ma do opowiedzenia długą historię - historię poszukiwania swoich rodziców, rodzeństwa czy innych krewnych. Adopcja jest zjawiskiem nierzadkim, mimo iż ostatnio mniej o niej słychać ze względu na dyskusję publiczną o in vitro. Forum zostało stworzone dla osób adoptowanych, adoptujących i chcących adoptować. Można tu opowiedzieć swoją historię czy też prosić o poradę lub poszukiwać swojej rodziny. Adopcja nie jest procesem łatwym i szybkim, zanim adoptujemy dziecko, często trzeba poświęcić wiele czasu.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal ślubny »

  Portal ślubny

  Kiedy para ludzi nie może bez siebie żyć, nadchodzi taki moment, że trzeba decyzję o wzięciu ślubu. Czy to jest łatwe? Bez wątpienia nie jest to powszednia decyzja i powinniśmy ją odpowiednio przemyśleć! Mężczyźni znaczniej się martwią przed określeniem czasu ślubu, więc korzystnie jest kiedy kobieta się tym zajmie. Mnóstwo sugestii weselnych znajdziesz na naszym serwisie ślubnym. Są one cały czas uaktualniane! O ile nie odnalazłaś odpowiedzi na nurtujące cię pytanie nie martwże się! Bardzo dużo problemów zostało rozwiązanych przez nasze forum ślubne, jeżeli jeszcze ten kłopot nie był omawiany tylko zaloguj się i pisz na pewno ktoś odpowie. Na pewno twój ślub będzie jak u królewiczów!

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja opp »

  Fundacja opp

  Podaruj życie jest Fundacją zajmującą się organizowaniem przyczepów szpiku kostnego dla chorych dzieci oraz osób dorosłych. Jest to jedna z największych i najlepiej prosperujących Fundacji w Polsce poświęconych problemowi białaczki. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a co za tym idzie ogromnym wsparciem na całym świecie. Fundacja Urszuli Smok dzięki swoim działaniom udowadnia, że białaczka jest uleczalna, ale tylko i wyłącznie przy wsparciu innych osób. Dawca szpiku może zarejestrować się w Rejestrze Dawców Szpiku Kostnego, a każdy z Nas może przekazać 1% podatku dla Fundacji, pieniądze zebrane będą wykorzystane na rzecz przeprowadzenia badań.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia Warszawa »

  Darmowe ogłoszenia Warszawa

  Chcesz coś sprzedać? Oferujesz swoją pracę, albo chcesz kogoś zatrudnić? W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty z Warszawskiego portalu ogłoszeniowego. Dzięki niemu zdołasz ogłosić bezpłatnie w Internecie o swojej ofercie. Umożliwia to dojście do większej liczby osób z Warszawy i okolicy. Ogłoszenia drobne to w Internecie codzienność. Lepiej napisać kilka takich ogłoszeń w Internecie gdzie jest możliwość iż więcej osób przeczyta naszą propozycję niż płacić gazecie. Darmowe ogłoszenia są dla nas istotnie nader korzystne. Portale świadczą oczywiście także płatne ogłoszenia, sugerując przy tym iż więcej ludzi zainteresuje się naszą propozycją, jednak mimo wszystko i tak więcej osób obejrzy nasze ogłoszenie w Internecie czy gdzieś na słupie ogłoszeniowym. Dodaj ogłoszenie na warszawa.lento.pl i nic więcej już nie potrzeba aby ludzie wiedzieli że mamy dla nich propozycje, albo czegoś szukamy. Dzięki Internetowi możemy w szybki i łatwy sposób zakomunikować iż możemy coś komuś zaoferować. W związku z tym nie musimy wydawać pieniędzy na ogłoszenia opublikowane w prasie, albo oklejać słupków których i tak większość nie czyta. Dlatego warto skorzystać z darmowych ogłoszeń, które można usytuować w Internecie.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Co zrobić »

  Co zrobić

  Strona zrobie.to jest niezwykłym pomysłem! To portal jednoczący osoby o podobnych celach, które zamierzają zrealizować! Zakładając konto, strona umożliwia podanie celu jaki zamierzamy osiągnąć, aby później skontaktować się z innymi osobami na czacie, które pragną osiągnąć to samo. Czat daje możliwość rozmowy i wzajemnego motywowania do działania! Najczęstsze cele to np. chęć przytycia, schudnięcia, zakochania się z wzajemnością czy też dostania się na studia! Każdy może znaleźć grupę osób, która ma takie same plany. Połącz się z innymi aby wspólnie działać i osiągnąć cel!

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ADRA polska »

  ADRA polska

  Fundacja ADRA Polska organizuje akcje humanitarne i rozwojowe. Nie ma dla nas znaczenia pochodzenie, kraj, przekonania religijne. Docieramy z pomocą wszędzie tam, gdzie widzimy ludzkie cierpienie. Swoją pomoc kierujemy przede wszystkim w stronę zagrożonych dzieci. Wierzymy, że poprzez dbanie o ich rozwój jesteśmy w stanie zapewnić im lepszą przyszłość! Pomagamy dzieciom w Afryce - sierotom w Kenii i dzieciom albinosom w Tanzanii. Dołącz do naszej Fundacji i pomóż nam pomagać innym. Nawet najmniejsza pomoc może uratować życie dzieci i dać im nadzieję na lepsze jutro.

  Data dodania: 19 03 2019 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fora internetowe

Fora internetowe - nowa strona:

Adres: