Klaster it

Klaster it Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka powstało w 2006 roku i od tamtej pory działa na rzecz budowy i rozwoju podkarpackiego klastra informatycznego. Firmy informatyczne zrzeszone w ramach stowarzyszenia, podejmuję działania rozbudowy branży informatycznej na Podkarpaciu. Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie Państwo terminy organizowanych seminariów i konferencji informatycznych, katalog firm it z Podkarpacia, statut stowarzyszenia oraz wiele więcej. Jeśli natomiast chciałbyś współtworzyć podkarpacki klaster informatyczny, zachęcamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.informatykapodkarpacka.pl:

Podlinkuj stronę www.informatykapodkarpacka.pl:

Klaster it

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Outsourcing Informatyczny »

  Outsourcing Informatyczny

  Serdecznie inwitujemy na witrynę z propozycją usług outsourcingu informatycznego korporacji Impel nazwanej - Outsourcing IT. Na witrynie tej przedstawione są konkretne solucje IT, od jakich zależy poprawne działanie Państwa firmy, stałość w jej poprawnym funkcjonowaniu jak też produktywność pracy ludzi w firmie. Do świadczonych usług zaliczamy wśród innych: hosting, wdrożenia technologii teleinformatycznych, eOffice. Charakter świadczonej usługi to przekazanie administracji infrastrukturą IT partnerowi - Impel IT. Doświadczenie w solucjach informatycznych bazujemy na najwyższych wzorcach jak również najlepszych praktykach, głównie opierając się na doświadczeniu wyniesionym z obsługi ojczystych spółek jak też specyfiki sektora.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biegły informatyk »

  Biegły informatyk

  Polski lider informatyki śledczej, Mediarecovery z Katowic, przedstawia Państwu fragment swojej oferty. Rzućmy więc okiem na rozwiązania IT. Platforma EnCase Enterprise to proste w obsłudze modługowe rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa IT. Może działać na każdej liczbie komputerów w sieci. Jego głównymi cechami są m.in. samodzielne badanie, identyfikacja infekcji DLLS. Innym godnym uwagi produktem jest gateProtect. gateProtect zabezpiecza bezpośredni obszar łączący z Internetem, a jego głównymi cechami są kontrola ruchu sieciowego oraz ochrona przed wirusami. By uzyskać więcej informacji dotyczących produktów i usług firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka ogrodowa Evergreen »

  Automatyka ogrodowa Evergreen

  Strona firmy Evergreen - dynamicznie rozwijającego się startupu tworzącego systemy automatycznego podlewania ogrodów. Nasze rozwiązania są niezwykle innowacyjne i dają pełny komfort użytkowania. Zajmujemy się również projektowaniem innych systemów automatyki i sterowania - m. in szklarnie, maszyny rolnicze, inteligentne budynki. Jako elastyczny partner biznesowy jesteśmy gotowi do współpracy przy tworzeniu sterowników automatyki domowej, ogrodowej i przemysłowej

  Data dodania: 31 10 2017 · szczegóły wpisu »