Internet satelitarny

Internet satelitarny Internet satelitarny to zbawienie dla klientów którzy przebywają na obszarze, gdzie w ogóle nie ma infrastruktury GSM i tradycyjnej. Funkcja ta jest dość przydatna kadrze zarządzającej oraz wymagającym klientom indywidualnym, którzy muszą mieć nieprzerwany dostęp do internetu, bez względu na koszty. Nowa technologia jaką dysponujemy została stworzona przez największego globalnego operatora satelitarnego SES ASTRA, przy współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA). Opisywana technologia pozwala nadawać i odbierać dane za pomocą jednego talerza satelitarnego.

Szczegóły strony www.cyberdyne.pl:

Podlinkuj stronę www.cyberdyne.pl:

Internet satelitarny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Monety »

  Monety

  Numizmatyka jest dziedziną zajmującą się zgłębianiem banknotów oraz monet polskich. Serwis internetowy Numistat posiada bardzo dużą dawkę wiadomości w tym zakresie umożliwiając także swoim użytkownikom inwestowanie w monety. Posiada między innymi: katalog wraz z bazą cen, historycznymi zmianami kursów oraz codziennymi notowaniami każdej z monet. Udostępnia też możliwość składania zleceń sprzedaży,kupna i ustanawiania współpracy z kolekcjonerami z Polski i zagranicy zachowując przy tym ich bezpieczeństwo i wiarygodność. Oprócz tego funkcjonuje forum numizmatyczne, kurs inwestowania oraz inne użyteczności zupełnie bez opłat. Zapraszamy do portalu aukcyjnego Numistat - zainwestuj w monety!

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dostawca usług telekomunikacyjnych »

  Dostawca usług telekomunikacyjnych

  Przedsiębiorstwo INEA S.A. jest największym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce. Operator świadczy profesjonalne usługi telekomunikacyjne wykorzystując przewody światłowodowe, w tym również NGN (New Generation Network) oraz szerokopasmowy internet wykorzystujący technologię WiMAX w wysokim standardzie IEEE - 802.16e.
  Zasięg sieci kablowej pokrywa przeszło 200.000 potencjalnych odbiorców w województwie wielkopolskim. Z końcem 2013 roku zasięg ten ma objąć nawet 70 proc. rejonu województwa. Aktualnie z naszych połączeń korzysta przeszło 138.000 gospodarstw domowych. Więcej niż 50 proc. Abonentów korzysta dodatkowo z usług internetowych INEA. Ponadto mamy więcej niż 20.000 Abonentów usług telefonicznych.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internet Gidle »

  Internet Gidle

  Poszukujesz dobrego netu? Przedsiębiorstwo Alfanet zagwarantuje dopuszczenie do internet Gidle i w okolicach innych wiosek. Oferujemy rozmaite prędkości łącza, przystosowane do pragnień konsumenta. Jeżeli żyjesz w jednej z wypunktowanych miejscowości, to zapraszamy do wstąpienia na naszą stronę firmową. Alfanet24- rozszerz swe możliwości powiązań ze światem.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »