Internet

Internet Masz już dość narzekania na swojego dostawcę internetu? Sprawdź, czy mieszkasz w obszarze działania sieci cityLAN i zmień dostawcę na najlepszego! Nie musisz mieć świetnego zasięgu operatorów komórkowych ani posiadać linii telefonicznej aby cieszyć się szybkim, szerokopasmowym internetem w zaciszu swojego domu. Internet radiowy jest rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie, zwłaszcza jeśli mieszkasz w małej miejscowości czy na wsi. Tylko u nas koszt instalacji to symboliczna złotówka, umowa jest bezterminowa, nie mamy limitów pobierania danych, darmowo zwiększamy prędkość łącza wieczorami i w nocy oraz zapewniamy bezpłatne Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

Szczegóły strony www.citylan.com.pl:

Podlinkuj stronę www.citylan.com.pl:

Internet

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Monety »

  Monety

  Numizmatyka jest dziedziną zajmującą się zgłębianiem banknotów oraz monet polskich. Serwis internetowy Numistat posiada bardzo dużą dawkę wiadomości w tym zakresie umożliwiając także swoim użytkownikom inwestowanie w monety. Posiada między innymi: katalog wraz z bazą cen, historycznymi zmianami kursów oraz codziennymi notowaniami każdej z monet. Udostępnia też możliwość składania zleceń sprzedaży,kupna i ustanawiania współpracy z kolekcjonerami z Polski i zagranicy zachowując przy tym ich bezpieczeństwo i wiarygodność. Oprócz tego funkcjonuje forum numizmatyczne, kurs inwestowania oraz inne użyteczności zupełnie bez opłat. Zapraszamy do portalu aukcyjnego Numistat - zainwestuj w monety!

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dostawca usług telekomunikacyjnych »

  Dostawca usług telekomunikacyjnych

  Przedsiębiorstwo INEA S.A. jest największym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce. Operator świadczy profesjonalne usługi telekomunikacyjne wykorzystując przewody światłowodowe, w tym również NGN (New Generation Network) oraz szerokopasmowy internet wykorzystujący technologię WiMAX w wysokim standardzie IEEE - 802.16e.
  Zasięg sieci kablowej pokrywa przeszło 200.000 potencjalnych odbiorców w województwie wielkopolskim. Z końcem 2013 roku zasięg ten ma objąć nawet 70 proc. rejonu województwa. Aktualnie z naszych połączeń korzysta przeszło 138.000 gospodarstw domowych. Więcej niż 50 proc. Abonentów korzysta dodatkowo z usług internetowych INEA. Ponadto mamy więcej niż 20.000 Abonentów usług telefonicznych.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internet Gidle »

  Internet Gidle

  Poszukujesz dobrego netu? Przedsiębiorstwo Alfanet zagwarantuje dopuszczenie do internet Gidle i w okolicach innych wiosek. Oferujemy rozmaite prędkości łącza, przystosowane do pragnień konsumenta. Jeżeli żyjesz w jednej z wypunktowanych miejscowości, to zapraszamy do wstąpienia na naszą stronę firmową. Alfanet24- rozszerz swe możliwości powiązań ze światem.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »