Internet

Internet Masz już dość narzekania na swojego dostawcę internetu? Sprawdź, czy mieszkasz w obszarze działania sieci cityLAN i zmień dostawcę na najlepszego! Nie musisz mieć świetnego zasięgu operatorów komórkowych ani posiadać linii telefonicznej aby cieszyć się szybkim, szerokopasmowym internetem w zaciszu swojego domu. Internet radiowy jest rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie, zwłaszcza jeśli mieszkasz w małej miejscowości czy na wsi. Tylko u nas koszt instalacji to symboliczna złotówka, umowa jest bezterminowa, nie mamy limitów pobierania danych, darmowo zwiększamy prędkość łącza wieczorami i w nocy oraz zapewniamy bezpłatne Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

Szczegóły strony www.citylan.com.pl:

Podlinkuj stronę www.citylan.com.pl:

Internet

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Internet satelitarny »

  Internet satelitarny

  Internet satelitarny to zbawienie dla klientów którzy przebywają na obszarze, gdzie w ogóle nie ma infrastruktury GSM i tradycyjnej. Funkcja ta jest dość przydatna kadrze zarządzającej oraz wymagającym klientom indywidualnym, którzy muszą mieć nieprzerwany dostęp do internetu, bez względu na koszty. Nowa technologia jaką dysponujemy została stworzona przez największego globalnego operatora satelitarnego SES ASTRA, przy współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA). Opisywana technologia pozwala nadawać i odbierać dane za pomocą jednego talerza satelitarnego.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dostawca usług telekomunikacyjnych »

  Dostawca usług telekomunikacyjnych

  Przedsiębiorstwo INEA S.A. jest największym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce. Operator świadczy profesjonalne usługi telekomunikacyjne wykorzystując przewody światłowodowe, w tym również NGN (New Generation Network) oraz szerokopasmowy internet wykorzystujący technologię WiMAX w wysokim standardzie IEEE - 802.16e.
  Zasięg sieci kablowej pokrywa przeszło 200.000 potencjalnych odbiorców w województwie wielkopolskim. Z końcem 2013 roku zasięg ten ma objąć nawet 70 proc. rejonu województwa. Aktualnie z naszych połączeń korzysta przeszło 138.000 gospodarstw domowych. Więcej niż 50 proc. Abonentów korzysta dodatkowo z usług internetowych INEA. Ponadto mamy więcej niż 20.000 Abonentów usług telefonicznych.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internet Gidle »

  Internet Gidle

  Poszukujesz dobrego netu? Przedsiębiorstwo Alfanet zagwarantuje dopuszczenie do internet Gidle i w okolicach innych wiosek. Oferujemy rozmaite prędkości łącza, przystosowane do pragnień konsumenta. Jeżeli żyjesz w jednej z wypunktowanych miejscowości, to zapraszamy do wstąpienia na naszą stronę firmową. Alfanet24- rozszerz swe możliwości powiązań ze światem.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »