ELZAB S.A. - drukarki fiskalne

ELZAB S.A. - drukarki fiskalne Proponujemy kompleksowe wyposażenie i montaż urządzeń, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na obszarze całego kraju. Proponujemy drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, sprawdzarki cen, szuflady kasowe i akcesoria do integracji systemów kasowych. Realizujemy dostawy sprzętu do popularnych restauracji. Obsługujemy bardzo liczne grono odbiorców z sektora usług i drobnego handlu. Szeroka oferta pozwala na łatwe dostosowanie drukarek fiskalnych do osobistych potrzeb, wielkości oraz profilu placówki handlowej czy charakteru prowadzonej działalności.

Szczegóły strony www.elzab.com.pl:

Podlinkuj stronę www.elzab.com.pl:

ELZAB S.A. - drukarki fiskalne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Serwis drukarek Wrocław »

  Serwis drukarek Wrocław

  Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe ProOffice zapewnia ekspresowy serwis i konserwację akcesorii elektronicznych do Waszego biura. Nasza firma to przodujący sprzedawca na rynku handlu urządzeń biurowych.

  Wszystko to mówi o tym, że jesteśmy najlepsi na rynku jeśli chodzi o zaopatrzenie w sprzęt biurowy dla każdej grupy osób która pracuje w branży biurowej. Nasz sprzęt dopasowujemyzarówno dla prężnej kadry pracowniczej oraz dla początkujących księgowych, ruszających z interesem szefów małych firm.

  Zaopatrując się w sprzęt musisz mieć pewność, że w przypadku awarii sprzętu nie zostaniesz na lodzie i nie zostaniesz bez niezbędnych w codziennym użytku urządzeń biurowych takich jak:
  * Kserokopiarki
  * Laminatory
  * Niszczarki
  i wielu innych.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tonery »

  Tonery

  OLINEX to sklep oferujący szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarek. W zakres działalności omawianego sklepu wchodzi m.in. regeneracja kartridżów. Istotne miejsce w ofercie zajmują kartridże oryginalne oraz alternatywne. Dostępne są zestawy do napełniania ułatwiające samodzielną regenerację urządzeń. W sklepie zakupimy atrament na litry, a także różnego rodzaju tusze. Specjalnością sklepu są tonery, tak oryginalne, jak również alternatywne. Dodatkowo w sprzedaży są też akcesoria komputerowe, np. kamery internetowe.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tonery »

  Tonery

  Wspaniała postać wydruku, wyjątkowo intensywne atramenty to dzięki idealnej jakości, jaką dostarczają Tonery Wrocław. Są one wykonane z nowoczesnych surowców, które trzymają się rzeczywiście przez długi okres czasu na wydawanej nawierzchni, nie zacierają się. Produkujemy od lat znakomite Tusze Wrocław, dlatego powinno się u nas zadbać o kolejne dostawy tych pomocnych w biurze produktów. Posiadamy tusze do wielu modeli maszyn biurowych, w takim razie możesz bez trudności dobrać, jeden z nich do swojej drukarki. Tonery Wrocław nie schną w drukarce tak szybko jak inne, dlatego wystarczają na długo. Porządne tusze ochraniają formę Twojego biurowego sprzętu. Zawierz potwierdzeniom jakości i certyfikatom przetestowanego wyrobu. Odwiedź nasz sklep interenetowy i poczytaj więcej o artykułach, które dla Ciebie w nim sprzedajemy. Tu możesz liczyć na nadzwyczaj zachęcające ceny i dodatkowo na rzetelną poradę w materii odpowiedniego doboru. Printech Wrocław to doskonała postać artykułów. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »