Automatyka ogrodowa Evergreen

Automatyka ogrodowa Evergreen Strona firmy Evergreen - dynamicznie rozwijającego się startupu tworzącego systemy automatycznego podlewania ogrodów. Nasze rozwiązania są niezwykle innowacyjne i dają pełny komfort użytkowania. Zajmujemy się również projektowaniem innych systemów automatyki i sterowania - m. in szklarnie, maszyny rolnicze, inteligentne budynki. Jako elastyczny partner biznesowy jesteśmy gotowi do współpracy przy tworzeniu sterowników automatyki domowej, ogrodowej i przemysłowej

Szczegóły strony www.ievergreen.pl:

Podlinkuj stronę www.ievergreen.pl:

Automatyka ogrodowa Evergreen

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • GLEKEN Paweł Kowalski »

  GLEKEN Paweł Kowalski

  Zajmujemy się od ponad 15 lat szeroko rozumianą informatyką, wdrożeniami oraz szkoleniami

  Obecnie główny zakres działania to praca na zlecenie innych firm lub osób prywatnych w takich zakresach jak:

  - Instalacje, Wdrożenia, Uruchomienia, Migracje
  - Szkolenia i Pomoc Techniczna
  - Serwis Fizyczny i Zdalny
  - Pomoc przy doborze Technologii, Oprogramowania, Sprzętu

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne, komputerowe Kraków »

  Usługi informatyczne, komputerowe Kraków

  Współczesny świat szeroko pojęty w głównej mierze opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach. Z tej przyczyny tak wiele spółek bardzo często niejako zmuszonych jest powierzać komuś usługi informatyczne. Kraków jest miastem, gdzie prężnie prosperuje wielu graczy z owej branży. Dla przykładu do tego grona można zaliczyć noxit.pl, które w ostatnim czasie przeprowadza coraz większe zlecenia na lokalnym rynku. W zasadzie nie jest ciężko odnaleźć na terytoriom stolicy Małopolski ekipę, która od razu będzie mogło dla nas wykonywać usługi komputerowe. Kraków jest także miejscem, w którym mieści się siedziba noxit.pl, jak można przeczytać z interesującej strony internetowej tego przedsiębiorstwa, które na szeroką skalę przeprowadza przeróżne usługi informatyczne.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT Warszawa »

  Outsourcing IT Warszawa

  Warszawska firma WIEŻA prace informatyczne i serwisowe oferuje osobom prywatnych, jak też instytucjom oraz firmom z Bemowa czy też Bielan. Osoby prywatne mają zapewnioną kompleksową naprawę jak również serwis komputerów. Świadczona jest także pomoc w sytuacji kłopotów z oprogramowaniami w komputerach. Propozycja WIEŻY skierowana dla firm i placówek, zawiera również ewentualność kompleksowej obsługi informatycznej.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »