Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

 • Marketing w sieci »

  Marketing w sieci

  Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. Norweski nie tak obcy i Marketing w sieci. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami, marketing regionów, zarządzanie kryzysowe – podyplomowe Kraków. Na stronie tej można znaleźć informacje odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi jednostkami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Studia

  Serwis o tematyce edukacyjnej - prezentuje użytkownikom informacje o ponad 440 polskich uczelniach. Poza maturzystami, do których skierowane są wiadomości dotyczące rekrutacji na studia pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie) odbiorcami zamieszczonych w serwisie informacji są absolwenci uczelni wyższych zainteresowani podnoszeniem swoich kompetencji zawodowych na studiach podyplomowych. Wszystkie informacje o studiach połączone są linkami z odpowiadającymi im stronami internetowymi uczelni, co powoduje, że kandydaci na studia mają bezpośredni dostęp do przygotowywanych przez działy rekrutacji uczelni, aktualnych materiałów.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ranking uczelni »

  Ranking uczelni

  Strona Study4u to jeden z największych katalogów, które mają na celu pomoc przy wybraniu wyśnionej uczelni. Serwis uwzględnia uniwersytety i szkoły wyższe z całej Polski (uczelnie Częstochowa, Warszawa, Gdańsk) i Europy (Sztokholm, Wiedeń, Lizbona). Znaleźć tu można także szkoły policealne i językowe. Dzięki tym informacjom przyszły student jest w stanie zdecydować się na najlepszą i najbardziej adekwatną formę kształcenia: od studiów licencjackich, przez magisterskie i doktorskie, aż po podyplomowe.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe Wrocław »

  Uczelnie wyższe Wrocław

  Serwis internetowy Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Strona oferuje przede wszystkim pełne informacje dotyczące dostępnych kierunków kształcenia: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, ekonomia, europeistyka, informatyka i ekonometria, turystyka i rekreacja, a także zarządzanie. Spośród tych kierunków kształcenia (studia licencjackie) WSH Wrocław daje również możliwość uzyskanie tytułu magistra na kierunkach Zarządzanie, a także Turystyka i Rekreacja. Strona jest źródłem bieżących informacji o procesie rekrutacji. Inne działy serwisu poświęcone są przedstawieniu sylwetek pracowników, bibliotece. Witryna WSH zawiera również ważne informacje dla studentów, dotyczące nie tylko studiów, ale i życia studenckiego. Integralną częścią serwisu jest Biuro karier przy WSH. Więcej informacji o studiach podyplomowych, magisterskich i licencjackich we Wrocławiu na stronie Wyższej Szkoły Handlowej.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MBA Wrocław »

  MBA Wrocław

  Serwis poświęcony studiom MBA - z ang. Master of Business Administration proponowanym przez WSH we Wrocławiu zapewniającym naukę na najwyższym poziomie. W serwisie można znaleźć opis tego międzynarodowego programu nauczania wyższego przygotowującego przyszłych specjalistów zarządzania. Studia MBA prowadzone są w trybie zaocznym.
  MBA zapewnia zdobycie wiedzy z zakresu księgowości, finansów, marketingu, zarządzania przedsiębiorstwem a także prawa. WSH Wrocław oferuje program MBA o doskonale wyważonych proporcjach wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Studia podyplomowe promowane pod hasłem "Poland MBA - The Best MBA" skierowane są do kandydatów z całej Europy.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca socjalna z rodziną - nowa specjalność studiów »

  Praca socjalna z rodziną - nowa specjalność studiów

  Praca socjalna z rodziną ma za zadanie pomoc dzieciom i rodzinom w radzeniu sobie z problemami społecznymi i natury psychologicznej, które mogą narastać w szkole, w domu, w pracy lub całej społeczności. Praca socjalna polega na pracy w biurze, rozmowach z zainteresowanymi, prowadzeniu papierów, a przed wszystkim na pracy w terenie, czyli odwiedzinach u ludzi i rodzin, którzy zwrócili się do nich o pomoc. Praca socjalna z rodziną to niezwykle odpowiedzialny zawód. Wymaga kompetencji w obszarze radzenia sobie z anomaliami w funkcjonowaniu rodziny. Pracownik socjalny musi posiadać wiedzę w zakresiekłopotów socjalnych, wychowawczych, psychologicznych, społecznych, a także nowoczesnych psychoterapeutycznych sposobów rozwiązywania kłopotów w rodzinie.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Kosmetologiczne »

  Studia Kosmetologiczne

  Bierzesz pod uwagę naukę w szkole kosmetycznej? Wybierz studia SPA i Wellness na Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Nasz studia kosmetyczne znajdują się w Warszawie. Kierunek kosmetologia jest zdecydowanie kierunkiem z przyszłością. Zdrowie Publiczne to biznes o wartości miliardów euro! Z dyplomem WSZKiPZ wybierasz wśród ogłoszeń pracy i jesteś traktowany jak specjalista od pierwszych dni w nowej korporacji. Nie musisz martwić się brakiem pracy. Z nami Ci to nie grozi! kosmetyka.edu.pl

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interwencje kryzysowe studia Warszawa - Collegium Masoviense »

  Interwencje kryzysowe studia Warszawa - Collegium Masoviense

  Jeśli chcesz zdobyć ceniony i perspektywiczny zawód medyczny rozpocznij studia u nas w Collegium Masoviense. Naszą misją jest bycie uczelnią przyjazną studentowi, oferującą w dziedzinie nauk medycznych. Swoją misję realizujemy dzięki obecności odpowiednio dobranej kadry naukowej.
  Zapraszamy do studiowania absolwentów wszystkich rodzajów szkół średnich mających świadectwo maturalne. Zapraszamy Tych, którzy pragną się dalej kształcić. Oferujemy naukę na kierunkach takich jak: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, BHP, zdrowie publiczne. Wybierz specjalizację która Cię interesuje! Uczymy w zakresie farmacji praktycznej, higieny stomatologicznej i zarządzania kryzysowego.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Socjologia studia »

  Socjologia studia

  Właścicielem promowanej witryny jest Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku. Na kierunku socjologia studia podzielone są na specjalności, takie jak dziennikarstwo. W jej ofercie kształcenia znalazła się dodatkowo fizjoterapia czy kosmetologia. Studenci omawianej szkoły mają dostęp między innymi do czytelni. Jako renomowana wyższa szkoła, uczelnia ta dysponuje doświadczoną kadrą. Oferta uczelni obejmuje zarówno studia stacjonarne, jak i zaoczne. Na stronie znajdziemy warunki rekrutacji i wykaz kierunków oraz specjalności.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poznań - niepubliczne uczelnie »

  Poznań - niepubliczne uczelnie

  Wyższa szkoła zawodowa Kadry dla Europy z Poznania to placówka niepaństwowa. W szkole można rozwijać się w kierunku polityki, np. na europeistyce. Wybierającym się na wyższe uczelnie, z KDE na czele, Poznań ma wiele do zaoferowania. Uczelnia oferuje kierunki związane z szeroko rozumianą kulturą, np. taniec. Specjalnością KDE jest pedagogika, dostępna także na studiach magisterskich. Na poznańskiej uczelni można otrzymać dyplom inżyniera na kierunku architektura. Dodatkowo, oprócz studiów, w szkole organizowane są różnego rodzaju szkolenia.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Licencjat germanistyka Stargard »

  Licencjat germanistyka Stargard

  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych to uczelnia z długą praktyką w wykładaniu języków przy użyciu innowacyjnych metod. Wszyscy wiemy, iż tradycyjne sposoby wykładania użytkowane w zwykłych szkołach są nieskuteczne i po prostu nudne. NKJO wykorzystuje nowoczesne metody dydaktyczne i angażuje obcokrajowców na stanowiska nauczycieli, którzy niejednokrotnie nie znają wcale języka polskiego co sprawia, że nauka naprawdę jest efektywna.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Germanistyka Szczecin »

  Germanistyka Szczecin

  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych to uczelnia z długim doświadczeniem w wykładaniu języków przy użyciu nietypowych strategii. Wszyscy wiemy, że stereotypowe sposoby szkolenia wykorzystywane w zwykłych szkołach są nieskuteczne i zwyczajnie nudne. NKJO wykorzystuje nowoczesne metody dydaktyczne i zatrudnia cudzoziemców na posady wykładowców, jacy wielokrotnie nie znają wcale języka polskiego co powoduje, iż nauka rzeczywiście jest efektywna.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - daje możliwości »

  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - daje możliwości

  Kompetencje i umiejętności uzyskane podczas studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach pomogą także podczas projektowania i zastosowania systemów relacyjnych baz danych i języka SQL. Szerokie spektrum specjalności oferowanych w ramach kierunku Informatyka i Ekonometria korzysta się z systemów informatycznych zarządzania jakimi jest SIZ w organizacji w oparciu o rozwiązania firmy SAP oraz IFS. Plan studiów umozliwia tworzenie inteligentnych systemów, które nie tylko wspomagają administrujących firmą, ale także pracowników i klientów.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grafika komputerowa Szczecin »

  Grafika komputerowa Szczecin

  Maius College w Szczecinie zaprasza na kursy roczne oraz dwuletnie w ramach studium policealnego. Nasza szkoła gwarantuje wszystkie zaświadczania oraz zniżki, jakie dają uczelnie państwowe. Proponujemy całkowity zakres kierunków studiów, kończących się certyfikatem dopuszczanym powszechnie przez pracodawców w Polsce i za granicą. Oferujemy tak potrzebne dzisiaj kierunki jak technik księgowości oraz informatyki i mnóstwo innych, których nie sposób znaleźć na uczelniach państwowych. Zapraszamy do zasięgnięcia większej ilości informacji z naszej strony internetowej jak również do kontaktu z nami przez telefon, e-mail lub osobiście. Studium Szczecin

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia Szczecin »

  Ekonomia Szczecin

  Dobra szkoła to wciąż gwarancja szczęścia w życiu. Uczelni jest w Szczecinie wiele, lecz jedynie Collegium Balticum uczy faktycznie przydatnych w wykonywanych zawodach zdolności. Collegium Balticum nie jest krępowane stereotypowymi programami nauczania i może prowadzić własne kursy. Szkoła Collegium Balticum ma prawo nadawania tytułów naukowych ze wszystkich najistotniejszych kierunków oraz z wielu specjalistycznych, nietypowych.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 10

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: