Tomedo Angielski z dojazdem

Tomedo Angielski z dojazdem Tomedo to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, których łączy pasja nauczania, a także odpowiednie wykształcenie. Każdy nasz lektor to młoda i energiczna osoba, która będzie w stanie wytłumaczyć zasady języka angielskiego, zarówno młodszym jak i starszym uczniom. Niezależnie od wieku jesteśmy pewni, że dzięki nam nauczysz się angielskiego. nnOferujemy zajęcia z bezpłatnym dojazdem do ucznia na wszystkich poziomach nauczania z języka angielskiego. nnStawiamy na zajęcia indywidualne, ponieważ wierzymy, że wtedy nauka jest najbardziej efektywna.

Szczegóły strony tomedo.pl:

Podlinkuj stronę tomedo.pl:

Tomedo Angielski z dojazdem

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Kraków »

  Przedszkole Kraków

  Przedszkole Rainbow to unikalne miejsce dla Twojego dziecka dzięki któremu odnajdzie uroki nauki przez zabawę. Przedszkole Rainbow, jest przedszkolem niepublicznm, co czyni, że maluch ma zapewnioną najlepszą opiekę! Oprócz normalnych lekcji które powiększą wiedzę przedszkolaka, istnieje także możliwość zapisania malucha na kurs języka angielskigo a także inne ciekawe zajęcia. Nasze przedszkole organizuje skuteczne lekcje języka angielskiego już od kilku lat. Przedszkole Rainbow posiada 21 lat doświadczenia w zakresie kształcenia przedszkolaków! Nasze przedszkole znajdziesz w Krakowskich Bronowicach pod adresem: ul. Gabrieli Zapolskiej 10c 30-126 Kraków. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik hodowca koni »

  Technik hodowca koni

  Pragniemy dziś bliżej przedstawić naszą aktualną edukacyjną propozycję. Wśród konkurencyjnych trójmiejskich szkół policealnych, możemy pochwalić się niezwykle przychylnymi recenzjami osób, jakie podjęły u nas kontynuację kształcenia. Tryb zaoczny, w jakim prowadzi zajęcia nasza szkoła policealna Gdańsk będzie sporą zachętą dla osób, które już pracują. Technik hodowca koni to jeden z kilku zawodów, które można odszukać w naszej ofercie. Zajęcia zawsze z doświadczoną kadrą, jak również nowoczesny system prowadzenia kursów to gwarancja tego, że zainteresowane osoby będą wprost idealnie przygotowane do wykonywania tego zawodu. Gorąco zapraszamy na naszą stronę jeszcze dziś.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Germanistyka Szczecin »

  Germanistyka Szczecin

  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych to uczelnia z długim doświadczeniem w wykładaniu języków przy użyciu nietypowych strategii. Wszyscy wiemy, że stereotypowe sposoby szkolenia wykorzystywane w zwykłych szkołach są nieskuteczne i zwyczajnie nudne. NKJO wykorzystuje nowoczesne metody dydaktyczne i zatrudnia cudzoziemców na posady wykładowców, jacy wielokrotnie nie znają wcale języka polskiego co powoduje, iż nauka rzeczywiście jest efektywna.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »