Tomedo Angielski z dojazdem

Tomedo Angielski z dojazdem Tomedo to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, których łączy pasja nauczania, a także odpowiednie wykształcenie. Każdy nasz lektor to młoda i energiczna osoba, która będzie w stanie wytłumaczyć zasady języka angielskiego, zarówno młodszym jak i starszym uczniom. Niezależnie od wieku jesteśmy pewni, że dzięki nam nauczysz się angielskiego. nnOferujemy zajęcia z bezpłatnym dojazdem do ucznia na wszystkich poziomach nauczania z języka angielskiego. nnStawiamy na zajęcia indywidualne, ponieważ wierzymy, że wtedy nauka jest najbardziej efektywna.

Szczegóły strony tomedo.pl:

Podlinkuj stronę tomedo.pl:

Tomedo Angielski z dojazdem

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Kraków »

  Angielski Kraków

  Wielu ludzi cieszy się życiem, jedni lubią sport inni muzykę a jeszcze inni lubią się uczyć języków obcych. W Krakowie mieście królewskim znajdziemy wiele szkół językowych. Cieszy szczególnie fakt tego, że wiele z nich istnieje już dwadzieścia lat. Idąc ulicą Karmelicką trafiamy wręcz na miejsce usiane takimi szkołami odbijają nieco w bok na ul. Michałowskiego 4 możemy dostrzec szkołę języka angielskiego Bell Kraków. cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych ale również wśród starszych. Klasyczny kurs języka angielskiego może tu odbywać się rano w południe lub nawet wieczorem. Wszystko zależny od tego kto na niego się wybiera;-) Oprócz kursów standardowych znajdziemy tu kursy specjalistyczne dla firm czy też zawarte w programach dofinansowanych przez UE.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Rodzinny i Dziecięcy »

  Psycholog Rodzinny i Dziecięcy

  W ostatnim czasie da się zauważyć, że otwiera się znacznie więcej gabinetów, w których przyjmuje pacjentów psycholog dziecięcy. Kraków to ośrodek miejski, w którym nie brak tego rodzaju specjalistów. Na szczególną uwagę zasługuje ten, który na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolu Pozytywka. Więcej informacji na temat tych zajęć da się znaleźć na witrynie internetowej pozytywka.edu.pl. Okazuje się, że chętnych nie brakuje, bo wiele dzieci boryka się z wielorakimi problemami, znajdującymi się gdzieś głęboko w ich umyśle. Ciekawą opcją jest także psycholog rodzinny. Kraków to miasto, w którym nie brak chętnych na terapię prowadzoną przez tego typu specjalistę. Według badań prąd ten będzie się pojawiał przez kolejne trzydzieści lat. Pozostaje mieć nadzieję, że odwiedziny u tego rodzaju ekspertów przyniosą owocne efekty.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krakow Liceum »

  Krakow Liceum

  Jeżeli chcesz doskonałej edukacji dla Twojego potomstwa, musisz zadbać o najlepszy wybór szkoły średniej dla niego. Publiczne liceum nie da mu takich opcji jak placówka niepubliczna. Toteż prywatne liceum jest idealnym doborem. To liceum ogólnokształcące gwarantuje najlepsze możliwości kształcenia, jakie możesz sobie zamarzyć dla własnych dzieci. Wykwalifikowana grupa pedagogów przyszykuje ich do egzaminu dojrzałości, co da młodzieży szansę na upragnione studia. Liceum to również gwarantuje możliwość poznania najważniejszych języków obcych. To zagwarantuje wspaniały start na przyszłość Twoim pociechom.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »