Szkoły Podkategoria: Szkoły

« poprzednia strona · 2
 • Przyjazne przedszkole w mieście Warszawa »

  Przyjazne przedszkole w mieście Warszawa

  Przedszkole Happy Centre na niniejszej stronie www umieściło swoją ofertę. W naszej atrakcyjnej ofercie opiekuni dzieci znajdą skuteczny angielski dla dorosłych. Przedszkole w mieście Warszawa to gwarancja wykwalifikowanej kadry. Przygotowujemy wyjątkowe przyjęcia urodzinowe przystosowywane pod dziecko i rodziców. Stosujemy najskuteczniejsze sposoby wychowania i kształcenia przedszkolnego. Oferujemy profesjonalną opiekę weekendową oraz całonocną nad dziećmi. Zapraszamy na naszą witrynę www w celu zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Renomowane gimnazjum w miejscowości Lublin »

  Renomowane gimnazjum w miejscowości Lublin

  Szkoły im. I. J. Paderewskiego to placówki prywatne, oferujące usługi edukacyjne. Opisywana oferta kształcenia obejmuje dodatkowo wymiany międzynarodowe. Jest to zdaniem wielu rodziców najlepsze gimnazjum w mieście Lublin. Gimnazjum pozwala zdobyć przydatne uprawnienia, np. certyfikaty językowe. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje specjalny model nauczania języków obcych. W tej szkole panuje przyjazna atmosfera, sprzyjająca nauce. Przy gimnazjum działa też szkoła podstawowa, a nawet liceum ogólnokształcące.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Angielski Kraków

  Wielu ludzi cieszy się życiem, jedni lubią sport inni muzykę a jeszcze inni lubią się uczyć języków obcych. W Krakowie mieście królewskim znajdziemy wiele szkół językowych. Cieszy szczególnie fakt tego, że wiele z nich istnieje już dwadzieścia lat. Idąc ulicą Karmelicką trafiamy wręcz na miejsce usiane takimi szkołami odbijają nieco w bok na ul. Michałowskiego 4 możemy dostrzec szkołę języka angielskiego Bell Kraków. cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych ale również wśród starszych. Klasyczny kurs języka angielskiego może tu odbywać się rano w południe lub nawet wieczorem. Wszystko zależny od tego kto na niego się wybiera;-) Oprócz kursów standardowych znajdziemy tu kursy specjalistyczne dla firm czy też zawarte w programach dofinansowanych przez UE.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Szczecin »

  Szkoła językowa Szczecin

  Jeśli Twoim celem jest nauka języka obcego, to jedynie z Mobile English. Chodzi przede wszystkim o angielski Szczecin, lecz w ofercie są dostępne również inne najpopularniejsze języki obce, a nawet zajęcia dla cudzoziemców, którzy pragną nauczyć się mówić po polsku. Zainteresowani mają do dyspozycji różnorodne pakiety usług. Są to zatem zajęcia całkowicie indywidualne i zespołowe, pakiety dla maturzystów czy nawet angielski korepetycje Szczecin dla seniorów. Zajęcia kierowane są zaś tylko i wyłącznie przez zawodowych lektorów czy native speakerów, jeżeli klient ma takie życzenie. Ponadto w Mobile English można zlecić tłumaczenia pisemne albo nająć eksperta od tłumaczeń symultanicznych.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Angielski Wrocław

  Wskazywana Państwu strona internetowa to serwis WWW Szkoły Językowej Simply Speaking parającej się uczeniem języków obcych: angielskiego,hiszpańskiego, polskiego dla obcokrajowców i innych. Wszystkie zajęcia spełniają wielorakie możliwości uczniów, do tego lekcjom towarzyszy serdeczny nastrój i też trwają w ciekawie zaprojektowanym wnętrzu. Simply Speaking to szkoła językowa oferująca kursy językowe, które przygotowują do egzaminów CAE i maturalnego oraz lekcje indywidualne bądź grupowe, na różnych poziomach znajomości języka co sprawia, że nauka języka jest efektywna, a matura z niemieckiego czy inny sprawdzian zostanie zwieńczony znakomitym rezultatem.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne - PlusEdukacja w Poznaniu »

  Szkoły policealne - PlusEdukacja w Poznaniu

  Interesują Was szkoły policealne w Poznaniu? Pragniecie zdobywać obszerną wiedzę pod opieką profesjonalnej kadry naukowej? Jeśli tak, zapraszamy do naszych szkół. Szkoły policealne Plus Edukacja mają uprawnienia szkoły publicznej. Nauka w nich trwa od roku, do dwóch lat, w zależności od kierunku. Zajęcia u nas odbywają się w wygodnym trybie zaocznym. Nasze liceum dla dorosłych w Poznaniu, to niewątpliwie szkoły przyjazne dla słuchaczy. Dbamy nie tylko o gruntowne wykształcenie, lecz także o to, by każdy uczeń czuł się u w naszej szkole komfortowo. Proponując naukę w naszych szkołach, gwarantujemy bardzo interesujący plan edukacyjny. Posiadamy profesjonalne pracownie do zajęć laboratoryjnych. Gwarantujemy bezpłatne legitymacje. Przygotowujemy także praktyki zawodowe, odbywające się u pracodawców, w znanych firmach. Nasze licea to znakomita oferta dla każdego z Was. Proponujemy profesjonalną kadrę oraz przyjazną atmosferę. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Licencjat germanistyka Stargard »

  Licencjat germanistyka Stargard

  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych to uczelnia z długą praktyką w wykładaniu języków przy użyciu innowacyjnych metod. Wszyscy wiemy, iż tradycyjne sposoby wykładania użytkowane w zwykłych szkołach są nieskuteczne i po prostu nudne. NKJO wykorzystuje nowoczesne metody dydaktyczne i angażuje obcokrajowców na stanowiska nauczycieli, którzy niejednokrotnie nie znają wcale języka polskiego co sprawia, że nauka naprawdę jest efektywna.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Germanistyka Szczecin »

  Germanistyka Szczecin

  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych to uczelnia z długim doświadczeniem w wykładaniu języków przy użyciu nietypowych strategii. Wszyscy wiemy, że stereotypowe sposoby szkolenia wykorzystywane w zwykłych szkołach są nieskuteczne i zwyczajnie nudne. NKJO wykorzystuje nowoczesne metody dydaktyczne i zatrudnia cudzoziemców na posady wykładowców, jacy wielokrotnie nie znają wcale języka polskiego co powoduje, iż nauka rzeczywiście jest efektywna.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Rodzinny i Dziecięcy »

  Psycholog Rodzinny i Dziecięcy

  W ostatnim czasie da się zauważyć, że otwiera się znacznie więcej gabinetów, w których przyjmuje pacjentów psycholog dziecięcy. Kraków to ośrodek miejski, w którym nie brak tego rodzaju specjalistów. Na szczególną uwagę zasługuje ten, który na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolu Pozytywka. Więcej informacji na temat tych zajęć da się znaleźć na witrynie internetowej pozytywka.edu.pl. Okazuje się, że chętnych nie brakuje, bo wiele dzieci boryka się z wielorakimi problemami, znajdującymi się gdzieś głęboko w ich umyśle. Ciekawą opcją jest także psycholog rodzinny. Kraków to miasto, w którym nie brak chętnych na terapię prowadzoną przez tego typu specjalistę. Według badań prąd ten będzie się pojawiał przez kolejne trzydzieści lat. Pozostaje mieć nadzieję, że odwiedziny u tego rodzaju ekspertów przyniosą owocne efekty.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krakow Liceum »

  Krakow Liceum

  Jeżeli chcesz doskonałej edukacji dla Twojego potomstwa, musisz zadbać o najlepszy wybór szkoły średniej dla niego. Publiczne liceum nie da mu takich opcji jak placówka niepubliczna. Toteż prywatne liceum jest idealnym doborem. To liceum ogólnokształcące gwarantuje najlepsze możliwości kształcenia, jakie możesz sobie zamarzyć dla własnych dzieci. Wykwalifikowana grupa pedagogów przyszykuje ich do egzaminu dojrzałości, co da młodzieży szansę na upragnione studia. Liceum to również gwarantuje możliwość poznania najważniejszych języków obcych. To zagwarantuje wspaniały start na przyszłość Twoim pociechom.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rosyjskiego Warszawa »

  Kurs rosyjskiego Warszawa

  Fachowcy językowi wkraczają do akcji! Jeżeli jesteś ze stolicy naszego kraju, to na pewno dobrze wiesz co chowa się pod zwrotem kurs rosyjskiego Warszawa. Tak, to nic innego, jak szkoła Privet, która potęguje nasze językowe doświadczenia od ponad dziesięciolecia. Lecz jej oferta kierowana jest nie wyłącznie dla mieszkańców stołecznego miasta, ale każdego zainteresowanego bardzo wysokim poziomem kursów. Dodatkowo istnieje szansa wzięcia uczestnictwa w plenerowym kursie języka, czy wykonania fachowych tłumaczeń.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomedo Angielski z dojazdem »

  Tomedo Angielski z dojazdem

  Tomedo to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, których łączy pasja nauczania, a także odpowiednie wykształcenie. Każdy nasz lektor to młoda i energiczna osoba, która będzie w stanie wytłumaczyć zasady języka angielskiego, zarówno młodszym jak i starszym uczniom. Niezależnie od wieku jesteśmy pewni, że dzięki nam nauczysz się angielskiego. nnOferujemy zajęcia z bezpłatnym dojazdem do ucznia na wszystkich poziomach nauczania z języka angielskiego. nnStawiamy na zajęcia indywidualne, ponieważ wierzymy, że wtedy nauka jest najbardziej efektywna.

  Data dodania: 10 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła windsurfingu Chałupy, Półwysep »

  Szkoła windsurfingu Chałupy, Półwysep

  Szkoła windsurfingu Chałupy, Półwysep, czyli SurfBrother, zaprasza na lekcje windsurfingu i obozy windsurfingowe, kitesurfingowe dla dzieci i dorosłych. W ofercie szkoły kursy windsurfingu, lekcje indywidualne i lekcje grupowe. Szkoła windsurfingu Chałupy, Półwysep zaprasza także na zorganizowane obozy sportowe z noclegiem nad polskim morzem. Nauka windsurfingu i nauka kitesurfingu pod okiem doświadczonego instruktora ze szkoły windsurfingu SurfBrother to Twoja szansa na poznanie nowego wodnego sportu!

  Data dodania: 15 04 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: