Szkoły Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · następna strona »
 • Przedszkole w Rzeszowie »

  Przedszkole w Rzeszowie

  Witam Państwa bardzo serdecznie. Chciałabym zaprosić rodziców dzieci do nowego przedszkola w Rzeszowie. Dla naszych uroczych szkrabów gwarantujemy wyśmienitą zabawę oraz wiele zajęć rozwijających zdolności naszych pociech. W ofercie znaleźć można dwa języki - niemiecki oraz angielski, rytmikę, gimnastykę, zajęcia twórcze, jak również opiekę medyczną. Posiadamy również możliwość zawożenia i odwożenia pociech Mercedesem VITO. Istnieje również możliwość wynajęcia sali na różne organizację uroczystości urodzinowych i imieninowych dla maluchów. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ranking uczelni »

  Ranking uczelni

  Strona Study4u to jeden z największych katalogów, które mają na celu pomoc przy wybraniu wyśnionej uczelni. Serwis uwzględnia uniwersytety i szkoły wyższe z całej Polski (uczelnie Częstochowa, Warszawa, Gdańsk) i Europy (Sztokholm, Wiedeń, Lizbona). Znaleźć tu można także szkoły policealne i językowe. Dzięki tym informacjom przyszły student jest w stanie zdecydować się na najlepszą i najbardziej adekwatną formę kształcenia: od studiów licencjackich, przez magisterskie i doktorskie, aż po podyplomowe.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne szkoły Zabrze, Legnica »

  Bezpłatne szkoły Zabrze, Legnica

  Wykształcenie w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna. Nic więc dziwnego w tym, że propozycja firmy Certus cieszy się dużą popularnością. Tylko w sieci tych szkół można znaleźć atrakcyjne a nade wszystko interesujące zakresy nauczania. Dodatkowym atutem jest fakt, że szkoły tej firmy są w kilku największych miastach Naszego kraju. Szkolić można się na kierunkach, jakie obecnie są w największym stopniu oblegane i opłacalne. Oferta obejmuje kierunki takie jak: technik ochrony środowiska, technik bezpieczeństwa i dużo innych. W ofercie tej firmy znaleźć można dodatkowo kursy przygotowawcze różnego typu. W tym momencie do najatrakcyjniejszych należy kurs pedagogiczny, jaki nadaje uprawnienia do pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obozy językowe »

  Obozy językowe

  Dużo osób pyta, która z technik nauki obcego języka jest łatwiejsza: indywidualna czy w grupie. Istnieją sympatycy szkoleń indywidualnych z nauki języków obcych. Pozytywnie oceniają indywidualny bieg pracy odpowiednio przystosowany wedle wymagań określonej osoby. Sympatycy wieloosobowych kursów dostrzegają dominację tej formy nauczania języka obcego. Konwersacja pomiędzy innymi uczestnikami pozwala na sprawniejszą naukę. Proponowane przez nas szkolenia językowe, obozy językowe a także kursy językowe pozwalają na wybór najskuteczniejszej metody szkolenia.

  Współcześnie niezdolność posługiwania się językiem obcym jest formą ułomności. W pogoni za zdobyciem atrakcyjnej pracy, zdolność ta okazuje się niezbędna. Szczególną wartość pokazuje udział w różnych szkoleniach z języków obcych. Dla chcących nadążyć za szybkim rozwojem rynku pracy oferujemy znaczną ilość możliwości pozyskania lub szlifowania umiejętności językowych. Pozwalam sobie zaprosić do poznania naszej oferty szkoleń językowych.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki »

  Żłobki

  Pierwszy okres po narodzinach dzieci najczęściej spędzają z mamą. Już wtedy warto poszukać dobry żłobek w okolicy bo jeśli młoda mama w którymś momencie zdecyduje się na powrót do pracy, to trzeba jak najsprawniej wyszukać dla niemowlaka opiekę. Rozwiązań jest w tej sytuacji kilka. Najlepiej, jeśli z maluszkiem zostanie w domu jedna z babć, bo wtedy jesteśmy pewni, że dobrze będzie o niego dbać i opiekować się. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac malucha do żłobka w Gdańsku Drugie rozwiązanie, to wynajęcie pani do opieki w czasie, w którym kobieta jest w pracy. Wybór taki może nieść często ze sobą niebezpieczeństwo tego, iż wynajęta osoba może źle opiekować się dzieckiem, a poza tym wynajęcie osoby do opieki jest dość kosztowne. Następnym rozwiązaniem jest oddanie maluszka do żłobka, gdzie przyjmowane są niemowlaki, które mają zaledwie kilka miesięcy. W żłobkach możemy liczyć na fachową i rzetelną opiekę, a comiesięczne koszty pobytu naszych dzieci nie są duże. Lecz niestety od jakiegoś czasu pojawiły się duże problemy z dostaniem się do żłobka, ponieważ żłobki przechodzą prawdziwe oblężenie dzieci. Kilka lat wcześniej regularnie likwidowano następne żłobki, ponieważ było w nich mało maluchów i ich utrzymywanie nie było opłacalne. Urzędnicy nie zwracali uwagi na fakt, że kilka lat później rodziny zaczną zakładać ludzie z demograficznego wyżu, a tym samym będzie się rodzić więcej niemowlaków. Teraz na niewielką liczbę miejsc w żłobkach w gdańsku oczekuje prawie dwa razy więcej maluchów, a w następnych latach będzie ich jeszcze więcej. Dzięki zajęciom i zabawom dzieci uczą się funkcjonowania w grupie, zawierają pierwsze przyjaźnie i odkrywają różnorodność emocji z tego wynikających. Uczą się tolerancji i szacunku dla ludzi, zwierząt, rzeczy i przyrody. Ten mieszczący się w Gdańsku żłobek to idealne miejsce dla Twojego Dziecka.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  Angielski Szczecin

  Jeżeli marzysz o przyzwoitej robocie albo załapaniu się na wymarzone studia to powinieneś umieć język obcy. W obecnym świecie jest to definitywnie żądane – angielski trzeba potrafić. Jeśli sądzisz, że jesteś kiepski z angielskiego to nic nie stoi na przeszkodzie abyś to odmienił. Nasza szkoła oferuje naukę na wszelkim poziomie. Zatrudniamy tylko wprawnych nauczycieli – w ten sposób masz pewność, że skutecznie spożytkujesz czas na lekcjach. Przygotowujemy w podobny sposób osoby przystępujące do wszelkiego rodzaju testów takich jak choćby matura. Namawiamy do obejrzenia naszej strony – możesz napisać tam test sprawdzający i sprawdzić na którym poziomie jesteś!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła medyczna »

  Szkoła medyczna

  W współczesnym świecie bez doświadczenia nie mamy co marzyć o zdobyciu pracy. Jeżeli chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje to namawiamy do poznania którejś z naszych uczelni. Zatrudniamy tylko obeznanych fachowców, którzy dadzą Ci pożyteczną wiedzę. Na naszej stronie odnajdziesz rejestr szkół, przeczytaj naszą ofertę i wybierz coś dla siebie. Dajemy Ci niespotykaną szansę na zmienienie swojego życia! Tworzymy również różnorodnego rodzaju szkolenia, na których możesz nabyć pożyteczne umiejętności. Jeśli masz jakakolwiek pytania to nie czekaj tylko przyjdź do nas. Taka sposobność może się już nie zdarzyć! Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraków »

  Przedszkole Kraków

  Przedszkole Rainbow to unikalne miejsce dla Twojego dziecka dzięki któremu odnajdzie uroki nauki przez zabawę. Przedszkole Rainbow, jest przedszkolem niepublicznm, co czyni, że maluch ma zapewnioną najlepszą opiekę! Oprócz normalnych lekcji które powiększą wiedzę przedszkolaka, istnieje także możliwość zapisania malucha na kurs języka angielskigo a także inne ciekawe zajęcia. Nasze przedszkole organizuje skuteczne lekcje języka angielskiego już od kilku lat. Przedszkole Rainbow posiada 21 lat doświadczenia w zakresie kształcenia przedszkolaków! Nasze przedszkole znajdziesz w Krakowskich Bronowicach pod adresem: ul. Gabrieli Zapolskiej 10c 30-126 Kraków. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek białołęka »

  Żłobek białołęka

  "Sezamkowa Kraina" powstała z myślą o wszechstronnym rozwoju najmłodszych dzieci. Głównym zadaniem naszego żłobka jest opieka i rozwój dziecka. Zajęcia w naszym klubie są tak skonstruowane, aby dziecko przeszło łagodną transformację z otoczenia domowego, do życia w grupie rówieśników. Zajęcia organizowane są w 2-ch grupach wiekowych: 0,6 - 1,5 roku oraz 1,5 - 4 lat. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje gry na perkusji łódź »

  Lekcje gry na perkusji łódź

  Interesujesz się muzyką, chcesz nabyć umiejętność gry na jakimś instrumencie muzycznym, zapisz się do szkoły muzycznej w Łodzi, nauczymy cię rytmiky, śpiewania, i przedewszystkim gry na instrumentach
  do wyboru posiadamy Lekcje nauki gry na pianinie, organach, lekcje gry na perkusji łódź, lekcje gry na gitarze, lekcje gry na flecie, lekcje gry na keyboardzie rytmika.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły i zapoznania się z jej pełnym programem lekcyjnym.
  Szkoła muzyczna Yamaha znajduje się przy ulicy milionowej 55 w mieście Łódź. Zapisz się na lekcje próbne. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła latania »

  Szkoła latania

  Nasza kadra to fachowi piloci i zarazem trenerzy z ogromnym doświadczeniem. Nasze zamiłowanie to okazja dla Ciebie, na realizację profesjonalnych uprawnień. Kompletne wiadomości dot. prowadzonych szkoleń publikujemy w specjalnych broszurach oraz na stronie www. Do ponoszonych kosztów wskazane jest skalkulować nakład pieniężny na pozwolenie lekarskie a także koszt testu praktycznego. Propozycja skierowana jest dla amatorów pasjonatów. Mimo licznych przedsięwzięć rywalizujących, wierzymy w skorzystanie z niniejszych kursów. Nasza kompetentna załoga profesjonalistów, szybko przekaże Ci, istotną wiedzą jak i praktykę. Po uzyskaniu licencji, pilot jest członkiem LLA i jest upoważniony do indywidualnego wykonywania lotów na terenie Europy. Trzeba dodać iż oferujemy szkolenia przez okrągły rok. Nie czekaj i już teraz dopisz się do zbliżających się kursów w okresie letnim. Unikatowa pasja lotnictwa i narastające zamiłowanie do niezależności ducha daje ci możliwość szybowania w przestworzach.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Poznań »

  Szkoła Tańca Poznań

  Zapraszamy wszystkie Panie pragnące rozpocząć naukę tańca na kursy tańca poznań – Salsa Ladies Styling. Na tych zajęciach uczymy jak nabrać płynności ruchowej oraz genialnie bawić się przy rytmach latynoskiej muzyki. Tylko my sprawimy, że poczujecie się Panie kobieco, zmysłowo, a także podczas zajęć razem spalimy nadmiar nagromadzonej przez zimę energii. Na spotkaniach główny nacisk kładziemy na ruchy bioder i klatki piersiowej tak aby nabrać pewności siebie na parkiecie. W każdej z kobiet znajdzie się coś pięknego, a my jesteśmy po to aby to oszlifować i wydobyć na zewnątrz. Salsa Ladies Styling to wyśmienity czas aby rozwinąć ekspresję i zmysłowość w tańcu, nauczyć się jak eksponować kobiecy wdzięk i energię. Zajęcia złożone są z elementów takich tańców jak salsa poznań, flamenco, cha-cha itp.
  Kurs obejmuje naukę podstawowych rytmów, kroków, figur, oraz całych układów. Zapraszamy także na inne zajęcia do naszej szkoły tańca poznań – Latin Dance Studio.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Bydgoszcz »

  Szkoły językowe Bydgoszcz

  Odpowiednia oferta nauki angielskiego dla osób, które chcą uniknąć konieczności samodzielnej pracy w domu. W szkole językowej Perfekt znaczny materiał przyswaja się podczas samych zajęć. Dzięki dynamicznemu podejściu nauczycieli, zwracających uwagę nie tylko na naukę znacznej liczby słów, ale też o systematyczne powtarzanie przerobionego materiału, można w krótkim czasie poczynić znaczne postępy. Podczas zajęć stosowana jest znana ze skuteczności Metoda Callana, a zajęcia maksymalnie koncentrują się na temacie lekcji, dzięki czemu myśli słuchaczy ograniczają się do zajęć. W czasie dialogu słuchacze używają pomocy naukowych, dzięki czemu pobudzana jest, a przez to łatwiej utrwalana, już nabyta wiedza.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warsztat Filcowania Łódź »

  Warsztat Filcowania Łódź

  Szkoła zajęć plastycznych ma przyjemność zaprosić dzieci i młodzież do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych. Proponowane spotkania wpływają na progres młodego umysłu, odkrywają wyobraźnię, indywidualne myślenie, kształtują ekspresje twórczą, oraz są znakomitym sposobem na przyjemne spędzanie wolnego czasu. Podczas działalności artystycznej dzieci zdobywają wiedzę, w sposób twórczy poznają rzeczywistość, wyrażają swoje emocje. Uczestnicy spotykają się z różnymi technikami malarstwa, rzeźby, rysunku, tkaniny artystycznej, grafiki.
  Tworzymy z różnorodnych materiałów, takich jak między innymi gips, mydło, glina, tworzywa sztuczne. Nasze pracę charakteryzuje stała różnorodność – spotkania maja miejsce zarówno w plenerze, jak i w pracowni. W tym roku organizujemy Kurs Filcowania. Mamy zróżnicowane wiekowo zespoły – rozwijamy zdolności dzieci, oraz pomagamy przygotować młodzież do rozpoczęcia nauki w szkołach plastycznych. Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach do 10 osób, aby móc poświęcić każdej osobie dużą ilość czasu.
  Zachęcamy również osoby dorosłe – możecie odkryć swój talent i realizować się twórczo. Proponujemy także indywidualne lekcje grafiki komputerowej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową Pracowni Działań Twórczych.

  Data dodania: 24 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Wrocław »

  Przedszkole niepubliczne Wrocław

  Malytworca.pl.Nasza placówka jest ośrodkiem przedszkolnym przeznaczonym dla najmłodszych uczniów. W tej placówce dzieciaki odnajdą spokój i czystość. Niewielkie ceny sprawiają, że na niniejsze przedszkole stać wręcz tych mało zamożnych tatusiów. Jeśli przedszkola, które odwiedziłaś są bardzo drogie to zaglądnij do naszego ośrodka jak najszybciej. Na 100% będziesz zadowolona z warunków, jaki zapewnimy Twojemu maluchowi. Zapraszamy gorąco. Przekonaj się, że wizyta w przedszkolu może być bardzo miła dla Twojej pociechy.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego »

  Szkoła angielskiego

  Znalezienie pracy, która może nam dać pełną satysfakcję nie jest łatwym zadaniem. Wertując propozycje z różnych firm, trafić możemy na takie wymagania, o jakich nawet by się nie śniło. Chyba głównym z nich jest bardzo dobra umiejętność przynajmniej jednego obcego języka. W obecnych czasach jest to niezbędny warunek, z tego też powodu nauka języka angielskiego staje się podstawą. Językiem tym bowiem zaczyna się posługiwać najwięcej osób na całym świecie, dlatego też koniecznie trzeba go znać w komunikatywnym stopniu. Oczywiście jest to niezbędne minimum, gdyż zazwyczaj umiejętność ta musi być na jak najwyższym poziomie, by swobodnie móc porozumiewać się z zagranicznymi kontrahentami czy współpracownikami. Z reguły nauka języka angielskiego może przebiegać na różne sposoby. Część osób będzie się decydować na sposób tradycyjny, a więc uczęszczanie na zajęcia do szkół językowych lub korepetycje z lektorem. Ci, którzy nie mają wolnego czasu na tego typu kursy, będą stawiać na możliwości, które może im dać samodzielna nauka języka angielskiego w domu. Do tego typu nauki potrzeba jednak wielkiej wytrwałości. Trzeba bowiem uczyć się systematycznie i regularnie, bo tylko wówczas przyniesie to korzyści

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka niemieckiego »

  Szkoła języka niemieckiego

  Od początku działalności, wszystkie szkoły językowe Adler wypracowały sobie europejski certyfikat jakości międzynarodowego zrzeszenia EAQUALS. Trzeba pamiętać, że zdobywają go tylko te placówki oświatowe, które spełniają wszystkie wymagane kryteria oraz takie, które za cel stawiają sobie wysoką jakość nauczania. Przeprowadzona weryfikacja programu edukowania i jego jakości, wykształcenia i umiejętności kady dydaktycznej, warunków zatrudniania oraz warunków lokalowych, a także sposobu prowadzenia finansów oraz nadzorowania, poświadczyły, że szkoły Adler spełniają surowe normy jakości edukowania. Kurs języka niemieckiego w jednej z tych placówek to wysoki poziom kształcenia w doskonale przygotowanych do tego warunkach, w zestawieniu z wykwalifikowanymi lektorami oraz stałym nadzorem akademickim i ciekawie organizowanymi zajęciami.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa SMYK - więcej niż zwykłe przedszkole »

  Przedszkole Warszawa SMYK - więcej niż zwykłe przedszkole

  Dla matek samotnie wychowujących małe dzieci może być wyjątkowo ciężko połączyć obowiązki rodzicielskie z pracą zarobkową. Nie wszyscy mają możliwość zostawić dziecko pod opieką swoich rodziców bądź znajomych. W takim wypadku zostaje tylko przedszkole. Nasze prywatne przedszkole zaopiekuje się Twoją pociechą, w trakcie gdy Tobie pozostanie czas aby skupić się na pracy. Dysponujemy szeregiem doświadczonych pedagogów, których zadaniem jest, aby Twoje dziecko wracało z przedszkola w formie i rozpromienione.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik hodowca koni »

  Technik hodowca koni

  Pragniemy dziś bliżej przedstawić naszą aktualną edukacyjną propozycję. Wśród konkurencyjnych trójmiejskich szkół policealnych, możemy pochwalić się niezwykle przychylnymi recenzjami osób, jakie podjęły u nas kontynuację kształcenia. Tryb zaoczny, w jakim prowadzi zajęcia nasza szkoła policealna Gdańsk będzie sporą zachętą dla osób, które już pracują. Technik hodowca koni to jeden z kilku zawodów, które można odszukać w naszej ofercie. Zajęcia zawsze z doświadczoną kadrą, jak również nowoczesny system prowadzenia kursów to gwarancja tego, że zainteresowane osoby będą wprost idealnie przygotowane do wykonywania tego zawodu. Gorąco zapraszamy na naszą stronę jeszcze dziś.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Bielsko »

  Przedszkole Bielsko

  Niepubliczne Przedszkole Jonatan w Bielsku – Białej zaprasza wszystkie dzieci od lat 3. W naszym przedszkolu każde dziecko traktowane jest z cierpliwością i miłością. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez specjalistów z poszczególnych dziedzin, więc mogą być Państwo pewni, że Państwa pociechy pozostawione są pod najlepsza opieką. Przedszkole Jonatan mieści się w budynku wolnostojącym przy ul. Wyspiańskiego 29. Przyjazne, ładne kolory nadają wnętrzom ciepły i domowy klimat, który dzieci tak bardzo lubią.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 7

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: