Szkoła języka niemieckiego

Szkoła języka niemieckiego Od początku działalności, wszystkie szkoły językowe Adler wypracowały sobie europejski certyfikat jakości międzynarodowego zrzeszenia EAQUALS. Trzeba pamiętać, że zdobywają go tylko te placówki oświatowe, które spełniają wszystkie wymagane kryteria oraz takie, które za cel stawiają sobie wysoką jakość nauczania. Przeprowadzona weryfikacja programu edukowania i jego jakości, wykształcenia i umiejętności kady dydaktycznej, warunków zatrudniania oraz warunków lokalowych, a także sposobu prowadzenia finansów oraz nadzorowania, poświadczyły, że szkoły Adler spełniają surowe normy jakości edukowania. Kurs języka niemieckiego w jednej z tych placówek to wysoki poziom kształcenia w doskonale przygotowanych do tego warunkach, w zestawieniu z wykwalifikowanymi lektorami oraz stałym nadzorem akademickim i ciekawie organizowanymi zajęciami.

Szczegóły strony www.adler.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.adler.edu.pl:

Szkoła języka niemieckiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Tańca Poznań »

  Szkoła Tańca Poznań

  Zapraszamy wszystkie Panie pragnące rozpocząć naukę tańca na kursy tańca poznań – Salsa Ladies Styling. Na tych zajęciach uczymy jak nabrać płynności ruchowej oraz genialnie bawić się przy rytmach latynoskiej muzyki. Tylko my sprawimy, że poczujecie się Panie kobieco, zmysłowo, a także podczas zajęć razem spalimy nadmiar nagromadzonej przez zimę energii. Na spotkaniach główny nacisk kładziemy na ruchy bioder i klatki piersiowej tak aby nabrać pewności siebie na parkiecie. W każdej z kobiet znajdzie się coś pięknego, a my jesteśmy po to aby to oszlifować i wydobyć na zewnątrz. Salsa Ladies Styling to wyśmienity czas aby rozwinąć ekspresję i zmysłowość w tańcu, nauczyć się jak eksponować kobiecy wdzięk i energię. Zajęcia złożone są z elementów takich tańców jak salsa poznań, flamenco, cha-cha itp.
  Kurs obejmuje naukę podstawowych rytmów, kroków, figur, oraz całych układów. Zapraszamy także na inne zajęcia do naszej szkoły tańca poznań – Latin Dance Studio.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Renomowane gimnazjum w miejscowości Lublin »

  Renomowane gimnazjum w miejscowości Lublin

  Szkoły im. I. J. Paderewskiego to placówki prywatne, oferujące usługi edukacyjne. Opisywana oferta kształcenia obejmuje dodatkowo wymiany międzynarodowe. Jest to zdaniem wielu rodziców najlepsze gimnazjum w mieście Lublin. Gimnazjum pozwala zdobyć przydatne uprawnienia, np. certyfikaty językowe. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje specjalny model nauczania języków obcych. W tej szkole panuje przyjazna atmosfera, sprzyjająca nauce. Przy gimnazjum działa też szkoła podstawowa, a nawet liceum ogólnokształcące.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Angielski Kraków

  Wielu ludzi cieszy się życiem, jedni lubią sport inni muzykę a jeszcze inni lubią się uczyć języków obcych. W Krakowie mieście królewskim znajdziemy wiele szkół językowych. Cieszy szczególnie fakt tego, że wiele z nich istnieje już dwadzieścia lat. Idąc ulicą Karmelicką trafiamy wręcz na miejsce usiane takimi szkołami odbijają nieco w bok na ul. Michałowskiego 4 możemy dostrzec szkołę języka angielskiego Bell Kraków. cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych ale również wśród starszych. Klasyczny kurs języka angielskiego może tu odbywać się rano w południe lub nawet wieczorem. Wszystko zależny od tego kto na niego się wybiera;-) Oprócz kursów standardowych znajdziemy tu kursy specjalistyczne dla firm czy też zawarte w programach dofinansowanych przez UE.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »