Szkoła języka niemieckiego

Szkoła języka niemieckiego Od początku działalności, wszystkie szkoły językowe Adler wypracowały sobie europejski certyfikat jakości międzynarodowego zrzeszenia EAQUALS. Trzeba pamiętać, że zdobywają go tylko te placówki oświatowe, które spełniają wszystkie wymagane kryteria oraz takie, które za cel stawiają sobie wysoką jakość nauczania. Przeprowadzona weryfikacja programu edukowania i jego jakości, wykształcenia i umiejętności kady dydaktycznej, warunków zatrudniania oraz warunków lokalowych, a także sposobu prowadzenia finansów oraz nadzorowania, poświadczyły, że szkoły Adler spełniają surowe normy jakości edukowania. Kurs języka niemieckiego w jednej z tych placówek to wysoki poziom kształcenia w doskonale przygotowanych do tego warunkach, w zestawieniu z wykwalifikowanymi lektorami oraz stałym nadzorem akademickim i ciekawie organizowanymi zajęciami.

Szczegóły strony www.adler.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.adler.edu.pl:

Szkoła języka niemieckiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoły językowe Bydgoszcz »

  Szkoły językowe Bydgoszcz

  Odpowiednia oferta nauki angielskiego dla osób, które chcą uniknąć konieczności samodzielnej pracy w domu. W szkole językowej Perfekt znaczny materiał przyswaja się podczas samych zajęć. Dzięki dynamicznemu podejściu nauczycieli, zwracających uwagę nie tylko na naukę znacznej liczby słów, ale też o systematyczne powtarzanie przerobionego materiału, można w krótkim czasie poczynić znaczne postępy. Podczas zajęć stosowana jest znana ze skuteczności Metoda Callana, a zajęcia maksymalnie koncentrują się na temacie lekcji, dzięki czemu myśli słuchaczy ograniczają się do zajęć. W czasie dialogu słuchacze używają pomocy naukowych, dzięki czemu pobudzana jest, a przez to łatwiej utrwalana, już nabyta wiedza.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Angielski Wrocław

  Wskazywana Państwu strona internetowa to serwis WWW Szkoły Językowej Simply Speaking parającej się uczeniem języków obcych: angielskiego,hiszpańskiego, polskiego dla obcokrajowców i innych. Wszystkie zajęcia spełniają wielorakie możliwości uczniów, do tego lekcjom towarzyszy serdeczny nastrój i też trwają w ciekawie zaprojektowanym wnętrzu. Simply Speaking to szkoła językowa oferująca kursy językowe, które przygotowują do egzaminów CAE i maturalnego oraz lekcje indywidualne bądź grupowe, na różnych poziomach znajomości języka co sprawia, że nauka języka jest efektywna, a matura z niemieckiego czy inny sprawdzian zostanie zwieńczony znakomitym rezultatem.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne - PlusEdukacja w Poznaniu »

  Szkoły policealne - PlusEdukacja w Poznaniu

  Interesują Was szkoły policealne w Poznaniu? Pragniecie zdobywać obszerną wiedzę pod opieką profesjonalnej kadry naukowej? Jeśli tak, zapraszamy do naszych szkół. Szkoły policealne Plus Edukacja mają uprawnienia szkoły publicznej. Nauka w nich trwa od roku, do dwóch lat, w zależności od kierunku. Zajęcia u nas odbywają się w wygodnym trybie zaocznym. Nasze liceum dla dorosłych w Poznaniu, to niewątpliwie szkoły przyjazne dla słuchaczy. Dbamy nie tylko o gruntowne wykształcenie, lecz także o to, by każdy uczeń czuł się u w naszej szkole komfortowo. Proponując naukę w naszych szkołach, gwarantujemy bardzo interesujący plan edukacyjny. Posiadamy profesjonalne pracownie do zajęć laboratoryjnych. Gwarantujemy bezpłatne legitymacje. Przygotowujemy także praktyki zawodowe, odbywające się u pracodawców, w znanych firmach. Nasze licea to znakomita oferta dla każdego z Was. Proponujemy profesjonalną kadrę oraz przyjazną atmosferę. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »