Przedszkole Kraków

Przedszkole Kraków Przedszkole Rainbow to unikalne miejsce dla Twojego dziecka dzięki któremu odnajdzie uroki nauki przez zabawę. Przedszkole Rainbow, jest przedszkolem niepublicznm, co czyni, że maluch ma zapewnioną najlepszą opiekę! Oprócz normalnych lekcji które powiększą wiedzę przedszkolaka, istnieje także możliwość zapisania malucha na kurs języka angielskigo a także inne ciekawe zajęcia. Nasze przedszkole organizuje skuteczne lekcje języka angielskiego już od kilku lat. Przedszkole Rainbow posiada 21 lat doświadczenia w zakresie kształcenia przedszkolaków! Nasze przedszkole znajdziesz w Krakowskich Bronowicach pod adresem: ul. Gabrieli Zapolskiej 10c 30-126 Kraków. Gorąco zapraszamy!

Szczegóły strony www.rainbow.krakow.pl:

Podlinkuj stronę www.rainbow.krakow.pl:

Przedszkole Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przyjazne przedszkole w mieście Warszawa »

  Przyjazne przedszkole w mieście Warszawa

  Przedszkole Happy Centre na niniejszej stronie www umieściło swoją ofertę. W naszej atrakcyjnej ofercie opiekuni dzieci znajdą skuteczny angielski dla dorosłych. Przedszkole w mieście Warszawa to gwarancja wykwalifikowanej kadry. Przygotowujemy wyjątkowe przyjęcia urodzinowe przystosowywane pod dziecko i rodziców. Stosujemy najskuteczniejsze sposoby wychowania i kształcenia przedszkolnego. Oferujemy profesjonalną opiekę weekendową oraz całonocną nad dziećmi. Zapraszamy na naszą witrynę www w celu zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Germanistyka Szczecin »

  Germanistyka Szczecin

  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych to uczelnia z długim doświadczeniem w wykładaniu języków przy użyciu nietypowych strategii. Wszyscy wiemy, że stereotypowe sposoby szkolenia wykorzystywane w zwykłych szkołach są nieskuteczne i zwyczajnie nudne. NKJO wykorzystuje nowoczesne metody dydaktyczne i zatrudnia cudzoziemców na posady wykładowców, jacy wielokrotnie nie znają wcale języka polskiego co powoduje, iż nauka rzeczywiście jest efektywna.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Rodzinny i Dziecięcy »

  Psycholog Rodzinny i Dziecięcy

  W ostatnim czasie da się zauważyć, że otwiera się znacznie więcej gabinetów, w których przyjmuje pacjentów psycholog dziecięcy. Kraków to ośrodek miejski, w którym nie brak tego rodzaju specjalistów. Na szczególną uwagę zasługuje ten, który na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolu Pozytywka. Więcej informacji na temat tych zajęć da się znaleźć na witrynie internetowej pozytywka.edu.pl. Okazuje się, że chętnych nie brakuje, bo wiele dzieci boryka się z wielorakimi problemami, znajdującymi się gdzieś głęboko w ich umyśle. Ciekawą opcją jest także psycholog rodzinny. Kraków to miasto, w którym nie brak chętnych na terapię prowadzoną przez tego typu specjalistę. Według badań prąd ten będzie się pojawiał przez kolejne trzydzieści lat. Pozostaje mieć nadzieję, że odwiedziny u tego rodzaju ekspertów przyniosą owocne efekty.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »