Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/sub.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 1
Podkategoria: Portale edukacyjne - strona 1 - fajowy-katalog.pl
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 17

Portale edukacyjne Podkategoria: Portale edukacyjne

 • Prezentacje maturalne »

  Prezentacje maturalne

  Blog został stworzony z myślą o maturzystach mających problem z napisaniem prezentacji maturalnej. Odszukacie na nim kilka opisów motywów literackich, które możecie wykorzystać przy pisaniu własnej pracy. Prezentacje maturalne z nasza stroną staną się znacznie łatwiejsze, jeżeli tylko chcecie możecie zamówić autorski wzór pracy maturalnej opracowany prze ludzi mających wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Studia

  Serwis o tematyce edukacyjnej - prezentuje użytkownikom informacje o ponad 440 polskich uczelniach. Poza maturzystami, do których skierowane są wiadomości dotyczące rekrutacji na studia pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie) odbiorcami zamieszczonych w serwisie informacji są absolwenci uczelni wyższych zainteresowani podnoszeniem swoich kompetencji zawodowych na studiach podyplomowych. Wszystkie informacje o studiach połączone są linkami z odpowiadającymi im stronami internetowymi uczelni, co powoduje, że kandydaci na studia mają bezpośredni dostęp do przygotowywanych przez działy rekrutacji uczelni, aktualnych materiałów.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • eKOREPETYCJE.org - korepetycje dla każdego »

  eKOREPETYCJE.org - korepetycje dla każdego

  Zadaniem portalu eKOREPETYCJE.org jest jak najlepsze promowanie i dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów z waszymi ogłoszeniami korepetycji. W tym celu młody i dynamiczny zespół regularnie pozycjonuje nasz serwis, by wasze ogłoszenia nie przepadły bez echa w polskim internecie. Nie czekaj, dodaj korepetycje z matematyki, korepetycje z fizyki czy też języka angielskiego. Dołącz do nas i daj się odnaleźć.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słownik niemiecki »

  Słownik niemiecki

  Język niemiecki jest to język naszego sąsiedniego kraju: Niemiec, którzy często zwiedzają nasz kraj. Na każdym kroku można zobaczyć turystów porozumiewających się niemieckim. Też, jest on wykładany w szkołach i na studiach. Zapamiętać nowe wyrazy i zrozumieć je, pomocny bywa słownik niemiecki. Znaleźć można dużą ilość słowników, pospolitych papierowych i elektronicznych, natomiast najlepszym jest słownik niemiecko-polski w serwisie leksyka.pl. Gwarantuje on ogromną bazę ogólnych ale także specjalistycznych fraz przyrządzonych przez fachowców. Co więcej, strona leksyka.pl oferuję także słowniki innych popularnych języków taki jak: słownik angielski, hiszpański jak również słownik angielsko-polski. Gwarantujemy najlepsze tłumaczenia.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nauczanie »

  Ogłoszenia nauczanie

  Strona z bezpłatnymi ogłoszeniami edukacyjnymi. Szukasz korepetytora? Zacznij na naszej stronie a zapewne znajdziesz coś dla siebie.
  Kiedy organizujesz kursy już teraz dodaj ogłoszenie. Dzięki temu dotrzesz do sporej ilości klientów.
  Warto podkreślić, iż ogłoszenia umieszczane są w różnych kategoriach min. kursy i szkolenia, wypracowania, korepetycje języki obce. Zapraszamy

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Prezentacja maturalna

  Musisz wykonać pracę maturalną, ale albo posiadasz z tym jakieś problemy, albo nie posiadasz za dużo czasu z powodów wyższych? Zleć to nam, a na bank nie będziesz żałować! Oferujemy pełen profesjonalizm, dyskrecję oraz stuprocentową legalność. Nie każdą z tych cech są w stanie gwarantować podobne firmy. Wystarczy zarejestrować się i zlecić pracę, a możesz być pewny, że Twoja praca będzie stać na najwyższym poziomie!

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Prezentacja maturalna

  Już piąty rok pomagamy maturzystom w pisaniu prezentacji maturalnych. Tworząc stronę nie zdawaliśmy sobie sprawy, iż tak wielu maturzystów skorzysta z naszych usług. Dzięki nam wielu maturzystów zdało maturę ustną z języka polskiego na najwyższy z możliwych wyników. Jeśli zdajesz w tym roku maturę, możesz poprosić nas o pomoc w przygotowaniu pracy. Jak już wspominaliśmy na początku zajmujemy się tym już od kilku dobrych lat, więc jesteśmy gwarancją wysokiej jakości. Z nami Wasza prezentacja maturalna będzie na naprawdę wysokim poziomie.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dzieci, rodzice, rodzina »

  Dzieci, rodzice, rodzina

  Strona Rodzice.net porusza tematy związane z rodziną, wychowaniem dzieci i zdrowiem i opieką nad nimi. Witryna przeznaczona jest dla osób zainteresowanych tą tematyką, czyli rodziców (zarówno przyszłych jak i obecnych), pedagogów, opiekunów.
  W serwisie dostępne są artykuły i porady. Zamieszczone są przykłady zabaw dla dzieci, wskazówki dotyczące prawidłowego rozwoju dzieci, porady i informacje na temat zdrowia dziecka. Rodzice, którzy zechcą zapoznać się z materiałem zawartym na stronie poznają sposoby postępowania w przypadku różnych problemów wychowawczych z dziećmi oraz młodzieżą. Jako przykład zagadnień poruszanych w serwisie rodzice.net można podać następujące tematy:
  Integracja sensoryczna,
  Zagadki dla dzieci,
  Dziecięce lęki,
  Ustawa o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie,
  Wychowanie dziecka.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką rodziny, wychowania i opieki nad dziećmi do zapoznania się ze stroną Rodzice.net

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Zielona Góra »

  Przedszkole Zielona Góra

  Miejskie Przedszkole Nr 38 w Zielonej Górze jest placówką publiczną. Prowadzi nauczanie i wychowanie w zakresie wspomagania rozwoju dzieci z wyjątkowym uwzględnieniem działań twórczych nastawionych na rozwój zdolności artystycznych: warsztaty plastyczne, muzyczne - piosenki dla dzieci, warsztaty z udziałem rodziców. Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele posiadają dodatkowe umiejętności w zakresie terapii, tańca, kształcenia zintegrowanego, nauki języka francuskiego i muzyki- piosenki przedszkolne. Prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem. Przedszkole organizuje różne formy współpracy z rodziną, które cieszą się dużą sympatią. Dzieci i rodzice mają możliwość kontaktu ze specjalistami takimi jak psycholog, logopeda, rehabilitant. Na miejscu znajduje się centrum informacji dla nauczycieli i rodziców, udostępniające fachową literaturę i internet. Miejskie Przedszkole Nr 38, 65-273 Zielona Góra, ul. Braniborska 13, tel. 068 327-25-69, 329-23-34.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac maturalnych »

  Pisanie prac maturalnych

  Z własnego doświadczenia wiem, że egzaminy ustne są bardzo stresujące. Z pewnością wielu z Was czeka nieprzespana noc przed tym egzaminem na maturze. Będziecie je zdawać z języka angielskiego, oraz polskiego. Z tego drugiego będziecie musieli wygłosić prezentację, którą wcześniej musicie napisać. Co zrobić jeśli nie jesteś jednak orłem z polskiego? Możesz zwrócić się o pomoc do nas. Pisanie prac maturalnych jest zajęciem, którym zajmujemy się już od dłuższego czasu. A więc jeśli tylko potrzebujesz pomocy, możesz zwrócić się do nas. Z pewnością odpowiemy na każde Wasze pytania odnośnie pracy.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biotechnologia »

  Biotechnologia

  Portal Metlab.pl publikuje wiadomości których tematem jest biotechnologia medyczna wykorzystywana w praktyce laboratoryjnej. W naszym serwisie można odnaleźć zarówno teoretyczne,jak i praktyczne wiadomości na temat najnowszych i najbardziej użytecznych materiałów (m.in. odczynniki) i metod używanych w biotechnologii. Zamieszczane metody laboratoryjne są niezastąpionym źródłem informacji dla każdej osoby interesującej się biotechnologią. Przez uczestnictwo w merytorycznych dyskusjach na forum biotechnologicznym jego użytkownicy mogą również zyskać konkretne wsparcie w znalezieniu rozwiązania swoich pytań. Serwis zapowiada ponadto ciekawe szkolenia z biotechnologii pomocne osobom zainteresowanym tą właśnie dziedziną.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Środowisko i przyroda »

  Środowisko i przyroda

  Serwis Ekologia jest niekomercyjnym projektem stawiającym sobie ambitne wyzwanie. Naszym głównym celem staje się ochrona przyrody poprzez przekaz kompetentnych informacji na temat środowiska oraz rozpowszechnianie postaw proekologicznych między czytelników. Odkryjesz tu więc merytoryczne materiały naukowe i wydarzenia ze świata, ale także całe mnóstwo ciekawostek. Chodzi m.in. o specjalistyczne słowniki, ekokatalog firm, stale aktualną informację pogodową albo wciągające puzzle dla dorosłych i dla najmłodszych. Pamiętaj, że natura jest tylko jedna, a od naszej postawy zależy jej przyszłość, a tym samym los następnych pokoleń.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki »

  Żłobki

  Pierwszy okres po narodzinach dzieci najczęściej spędzają z mamą. Już wtedy warto poszukać dobry żłobek w okolicy bo jeśli młoda mama w którymś momencie zdecyduje się na powrót do pracy, to trzeba jak najsprawniej wyszukać dla niemowlaka opiekę. Rozwiązań jest w tej sytuacji kilka. Najlepiej, jeśli z maluszkiem zostanie w domu jedna z babć, bo wtedy jesteśmy pewni, że dobrze będzie o niego dbać i opiekować się. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac malucha do żłobka w Gdańsku Drugie rozwiązanie, to wynajęcie pani do opieki w czasie, w którym kobieta jest w pracy. Wybór taki może nieść często ze sobą niebezpieczeństwo tego, iż wynajęta osoba może źle opiekować się dzieckiem, a poza tym wynajęcie osoby do opieki jest dość kosztowne. Następnym rozwiązaniem jest oddanie maluszka do żłobka, gdzie przyjmowane są niemowlaki, które mają zaledwie kilka miesięcy. W żłobkach możemy liczyć na fachową i rzetelną opiekę, a comiesięczne koszty pobytu naszych dzieci nie są duże. Lecz niestety od jakiegoś czasu pojawiły się duże problemy z dostaniem się do żłobka, ponieważ żłobki przechodzą prawdziwe oblężenie dzieci. Kilka lat wcześniej regularnie likwidowano następne żłobki, ponieważ było w nich mało maluchów i ich utrzymywanie nie było opłacalne. Urzędnicy nie zwracali uwagi na fakt, że kilka lat później rodziny zaczną zakładać ludzie z demograficznego wyżu, a tym samym będzie się rodzić więcej niemowlaków. Teraz na niewielką liczbę miejsc w żłobkach w gdańsku oczekuje prawie dwa razy więcej maluchów, a w następnych latach będzie ich jeszcze więcej. Dzięki zajęciom i zabawom dzieci uczą się funkcjonowania w grupie, zawierają pierwsze przyjaźnie i odkrywają różnorodność emocji z tego wynikających. Uczą się tolerancji i szacunku dla ludzi, zwierząt, rzeczy i przyrody. Ten mieszczący się w Gdańsku żłobek to idealne miejsce dla Twojego Dziecka.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Twoje-Wzory.pl - Wzory matematyczne i fizyczne »

  Twoje-Wzory.pl - Wzory matematyczne i fizyczne

  Portal stworzyliśmy z myślą o Tobie, umieszczając na niej zagadnienia z zakresu matematyki, fizyki i chemii. Znajdziesz tutaj najważniejsze wzory, obowiązujące tablice maturalne oraz stałe fizyczne i matematyczne.
  Przejrzysty sposób prezentacji gwarantuje Ci łatwość odnalezienia najpotrzebniejszych wzorów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas oraz rozwiążesz wszystkie zadania i problemy matematyczne z łatwością jak nigdy.
  Również przygotowania do testu od dziś staną się łatwiejsze. Odwiedź naszą witrynę i przekonaj się że nauka matematyki nie musi męcząca. Od teraz Twoje wszystkie problemy z przedmiotami ścisłymi odejdą w zapomnienie.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania »

  Opracowania

  Serwis przygotowany.pl to miejsce, gdzie odpowiemy na pytanie, jak wygląda Kościół Chrześcijan Baptystów. Powiemy ci, o każdej porze dnia i nocy, jak masz rozwiać dręczący cię problem. Tylko u nas dowiesz się, że wypracowanie powinno się napisać tak, a nie inaczej. Wszelkie nasze prace są na tyle unikatowe, że nie musisz się martwić o to, że twój kolega ze szkolnej ławy będzie miał takie samo. U nas wyszukasz nie tylko opracowania, ale także referaty, ściągi i streszczenia. Wszystko to robimy i tworzymy z myślą właśnie o tobie, bo ty jesteś dla nas najważniejszy.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Lublin »

  Szkolenia Lublin

  Na portalu edukacyjnym Lubelskie Edumix można znaleźć informacje z sześciu kategorii tematycznych. Pierwsza kategoria to szkolenia i kursy organizowane na terenie województwa Lubelskiego. Druga kategoria to studia oraz studium, które są przeprowadzane przez lubelskie szkoły i uczelnie. Sekcja trzecia to katalog firm szkoleniowych, uczelni wyższych oraz szkół policealnych i pomaturalnych z takich miast jak: Lublin, Zamość, Biała Podlaska, czy Tomaszów Lubelski. Sekcja czwarta zawiera bazę przedszkoli i żłobków, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Sekcja piąta to kategoria poświęcona ośrodkom szkoleniowym z województwa lubelskiego. W tej kategorii zawarte są informacje o hotelach, pensjonatach, ośrodkach szkoleniowo-konferencyjnych oraz innego tego typu obiektach pomocnych przy organizacji szkoleń, kursów oraz konferencji. Sekcja ostatnia, to dział ogłoszeń drobnych z zakresu korepetycji, książek oraz innych tego typu pomocy naukowych.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Małżeństwo »

  Małżeństwo

  Autorami strony są zaprzyjaźnione rodziny wielodzietne, które pragną mówić o Jezusie. Pomagają im przyjaciele i osoby duchowne ze Wspólnoty Magnificat. Prowadzący to rodzice, małżeństwa, które kształtują potomstwo zgodnie z nauką Kościoła i dla których dom, małżeństwo są najważniejszymi płaszczyznami. Ich przesłanie ma trafiać do katolików, szukających więzi z Jezusem. Środkiem ich pracy jest dzielenie się indywidualnymi odczuciami. Twórcy portalu wierzą, że wiara nie jest przestrzenią prywatną. Sami doświadczyli pomocy w szukaniu drogi do Boga i z tego względu pragną pomagać innym. Dzięki temu pragną realizować zadanie apostołów i zbliżać się do świętości. Autorami publikowanych tekstów są dziennikarze z dużym stażem w tematyce społecznej i religijnej. W centrum ich zainteresowań są kwestie istotne dla rodzin katolickich.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business English »

  Business English

  Ogólne kursy językowe można znaleźć w większości szkół językowych. Oferowanie specjalistycznych kursów staje się zatem sposobem na wyróżnianie się na tle konkurencji. Staje się to bowiem dla klientów szansa na podniesienie swoich kwalifikacji. Jakie kursy możemy znaleźć na naszej stronie - angielski medyczny, czyli kurs słownictwa z zakresu zdrowia i medycyny Business english, kurs umożliwiający przybliżenie tematyki szeroko pojętego biznesu. Oraz wiele więcej - w ofercie jest ponad jedenaście różnych kursów.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chris Poznań Zielone Szkoły »

  Chris Poznań Zielone Szkoły

  Zielone Szkoły Poznań - to oferta wyjazdu skierowana do szkół z Poznania  jak również uczniów z województwa wielkopolskiego.  Zapewniamy ośrodek w Radkowie (rejon Gór Stołowych - ok. 280 km od centrum Poznania), w którym realizowane są zajęcia edukacyjne: wspinaczka, wycieczki rowerowe, gry terenowe, zajęcia z geologii i rękodzieła, zajęcia z mapą i kompasem, ogniska, dyskoteki.
  Program "Zielone Szkoły Poznań" umożliwia zdobywania wiedzy z różnorakich dziedzin nauki, turystyki i sportu pod okiem naszych instruktorów.
  Zapraszmy - Chris.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • CAD, MES -metoda elementów skończonych,obliczenia inżynierskie i metody numeryczne »

  CAD, MES -metoda elementów skończonych,obliczenia inżynierskie i metody numeryczne

  CAD, MES to sedno tej strony. Strona dla inżynierów zajmujących się profesjonalnie obliczeniami inżynierskimi, projektowaniem, analizami numerycznymi. Wyjaśniamy zasady obliczeń, sposoby, o których milczą książki teoretyczne, a bez których trudno rozwiązywać praktyczne problemy obliczeń. Podstawowym narzędziem analizy metoda elementów skończonych (niestety zwana też metodą elementu skończonego) ale posługujemy się również metodą elementów brzegowych i metodą różnic skończonych. W naszych codziennych dyskusjach na forum pojawiają się problemy teoretyczne i praktyczne z zakresu prac inżynierskich. Zajmujemy się po prostu tym czym inżynier codziennie zajmuje się w pracy.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny googlebot 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale edukacyjne