Marketing w sieci

Marketing w sieci Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. Norweski nie tak obcy i Marketing w sieci. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami, marketing regionów, zarządzanie kryzysowe – podyplomowe Kraków. Na stronie tej można znaleźć informacje odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi jednostkami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Podlinkuj stronę www.wse.krakow.pl:

Marketing w sieci

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ranking uczelni »

  Ranking uczelni

  Strona Study4u to jeden z największych katalogów, które mają na celu pomoc przy wybraniu wyśnionej uczelni. Serwis uwzględnia uniwersytety i szkoły wyższe z całej Polski (uczelnie Częstochowa, Warszawa, Gdańsk) i Europy (Sztokholm, Wiedeń, Lizbona). Znaleźć tu można także szkoły policealne i językowe. Dzięki tym informacjom przyszły student jest w stanie zdecydować się na najlepszą i najbardziej adekwatną formę kształcenia: od studiów licencjackich, przez magisterskie i doktorskie, aż po podyplomowe.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca socjalna z rodziną - nowa specjalność studiów »

  Praca socjalna z rodziną - nowa specjalność studiów

  Praca socjalna z rodziną ma za zadanie pomoc dzieciom i rodzinom w radzeniu sobie z problemami społecznymi i natury psychologicznej, które mogą narastać w szkole, w domu, w pracy lub całej społeczności. Praca socjalna polega na pracy w biurze, rozmowach z zainteresowanymi, prowadzeniu papierów, a przed wszystkim na pracy w terenie, czyli odwiedzinach u ludzi i rodzin, którzy zwrócili się do nich o pomoc. Praca socjalna z rodziną to niezwykle odpowiedzialny zawód. Wymaga kompetencji w obszarze radzenia sobie z anomaliami w funkcjonowaniu rodziny. Pracownik socjalny musi posiadać wiedzę w zakresiekłopotów socjalnych, wychowawczych, psychologicznych, społecznych, a także nowoczesnych psychoterapeutycznych sposobów rozwiązywania kłopotów w rodzinie.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Socjologia studia »

  Socjologia studia

  Właścicielem promowanej witryny jest Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku. Na kierunku socjologia studia podzielone są na specjalności, takie jak dziennikarstwo. W jej ofercie kształcenia znalazła się dodatkowo fizjoterapia czy kosmetologia. Studenci omawianej szkoły mają dostęp między innymi do czytelni. Jako renomowana wyższa szkoła, uczelnia ta dysponuje doświadczoną kadrą. Oferta uczelni obejmuje zarówno studia stacjonarne, jak i zaoczne. Na stronie znajdziemy warunki rekrutacji i wykaz kierunków oraz specjalności.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »