Marketing w sieci

Marketing w sieci Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. Norweski nie tak obcy i Marketing w sieci. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami, marketing regionów, zarządzanie kryzysowe – podyplomowe Kraków. Na stronie tej można znaleźć informacje odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi jednostkami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Podlinkuj stronę www.wse.krakow.pl:

Marketing w sieci

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Interwencje kryzysowe studia Warszawa - Collegium Masoviense »

  Interwencje kryzysowe studia Warszawa - Collegium Masoviense

  Jeśli chcesz zdobyć ceniony i perspektywiczny zawód medyczny rozpocznij studia u nas w Collegium Masoviense. Naszą misją jest bycie uczelnią przyjazną studentowi, oferującą w dziedzinie nauk medycznych. Swoją misję realizujemy dzięki obecności odpowiednio dobranej kadry naukowej.
  Zapraszamy do studiowania absolwentów wszystkich rodzajów szkół średnich mających świadectwo maturalne. Zapraszamy Tych, którzy pragną się dalej kształcić. Oferujemy naukę na kierunkach takich jak: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, BHP, zdrowie publiczne. Wybierz specjalizację która Cię interesuje! Uczymy w zakresie farmacji praktycznej, higieny stomatologicznej i zarządzania kryzysowego.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poznań - niepubliczne uczelnie »

  Poznań - niepubliczne uczelnie

  Wyższa szkoła zawodowa Kadry dla Europy z Poznania to placówka niepaństwowa. W szkole można rozwijać się w kierunku polityki, np. na europeistyce. Wybierającym się na wyższe uczelnie, z KDE na czele, Poznań ma wiele do zaoferowania. Uczelnia oferuje kierunki związane z szeroko rozumianą kulturą, np. taniec. Specjalnością KDE jest pedagogika, dostępna także na studiach magisterskich. Na poznańskiej uczelni można otrzymać dyplom inżyniera na kierunku architektura. Dodatkowo, oprócz studiów, w szkole organizowane są różnego rodzaju szkolenia.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia Szczecin »

  Ekonomia Szczecin

  Dobra szkoła to wciąż gwarancja szczęścia w życiu. Uczelni jest w Szczecinie wiele, lecz jedynie Collegium Balticum uczy faktycznie przydatnych w wykonywanych zawodach zdolności. Collegium Balticum nie jest krępowane stereotypowymi programami nauczania i może prowadzić własne kursy. Szkoła Collegium Balticum ma prawo nadawania tytułów naukowych ze wszystkich najistotniejszych kierunków oraz z wielu specjalistycznych, nietypowych.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »