Marketing w sieci

Marketing w sieci Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. Norweski nie tak obcy i Marketing w sieci. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami, marketing regionów, zarządzanie kryzysowe – podyplomowe Kraków. Na stronie tej można znaleźć informacje odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi jednostkami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Podlinkuj stronę www.wse.krakow.pl:

Marketing w sieci

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ranking uczelni »

  Ranking uczelni

  Strona Study4u to jeden z największych katalogów, które mają na celu pomoc przy wybraniu wyśnionej uczelni. Serwis uwzględnia uniwersytety i szkoły wyższe z całej Polski (uczelnie Częstochowa, Warszawa, Gdańsk) i Europy (Sztokholm, Wiedeń, Lizbona). Znaleźć tu można także szkoły policealne i językowe. Dzięki tym informacjom przyszły student jest w stanie zdecydować się na najlepszą i najbardziej adekwatną formę kształcenia: od studiów licencjackich, przez magisterskie i doktorskie, aż po podyplomowe.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe Wrocław »

  Uczelnie wyższe Wrocław

  Serwis internetowy Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Strona oferuje przede wszystkim pełne informacje dotyczące dostępnych kierunków kształcenia: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, ekonomia, europeistyka, informatyka i ekonometria, turystyka i rekreacja, a także zarządzanie. Spośród tych kierunków kształcenia (studia licencjackie) WSH Wrocław daje również możliwość uzyskanie tytułu magistra na kierunkach Zarządzanie, a także Turystyka i Rekreacja. Strona jest źródłem bieżących informacji o procesie rekrutacji. Inne działy serwisu poświęcone są przedstawieniu sylwetek pracowników, bibliotece. Witryna WSH zawiera również ważne informacje dla studentów, dotyczące nie tylko studiów, ale i życia studenckiego. Integralną częścią serwisu jest Biuro karier przy WSH. Więcej informacji o studiach podyplomowych, magisterskich i licencjackich we Wrocławiu na stronie Wyższej Szkoły Handlowej.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca socjalna z rodziną - nowa specjalność studiów »

  Praca socjalna z rodziną - nowa specjalność studiów

  Praca socjalna z rodziną ma za zadanie pomoc dzieciom i rodzinom w radzeniu sobie z problemami społecznymi i natury psychologicznej, które mogą narastać w szkole, w domu, w pracy lub całej społeczności. Praca socjalna polega na pracy w biurze, rozmowach z zainteresowanymi, prowadzeniu papierów, a przed wszystkim na pracy w terenie, czyli odwiedzinach u ludzi i rodzin, którzy zwrócili się do nich o pomoc. Praca socjalna z rodziną to niezwykle odpowiedzialny zawód. Wymaga kompetencji w obszarze radzenia sobie z anomaliami w funkcjonowaniu rodziny. Pracownik socjalny musi posiadać wiedzę w zakresiekłopotów socjalnych, wychowawczych, psychologicznych, społecznych, a także nowoczesnych psychoterapeutycznych sposobów rozwiązywania kłopotów w rodzinie.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »