Marketing w sieci

Marketing w sieci Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. Norweski nie tak obcy i Marketing w sieci. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami, marketing regionów, zarządzanie kryzysowe – podyplomowe Kraków. Na stronie tej można znaleźć informacje odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi jednostkami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Podlinkuj stronę www.wse.krakow.pl:

Marketing w sieci

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studia »

  Studia

  Serwis o tematyce edukacyjnej - prezentuje użytkownikom informacje o ponad 440 polskich uczelniach. Poza maturzystami, do których skierowane są wiadomości dotyczące rekrutacji na studia pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie) odbiorcami zamieszczonych w serwisie informacji są absolwenci uczelni wyższych zainteresowani podnoszeniem swoich kompetencji zawodowych na studiach podyplomowych. Wszystkie informacje o studiach połączone są linkami z odpowiadającymi im stronami internetowymi uczelni, co powoduje, że kandydaci na studia mają bezpośredni dostęp do przygotowywanych przez działy rekrutacji uczelni, aktualnych materiałów.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ranking uczelni »

  Ranking uczelni

  Strona Study4u to jeden z największych katalogów, które mają na celu pomoc przy wybraniu wyśnionej uczelni. Serwis uwzględnia uniwersytety i szkoły wyższe z całej Polski (uczelnie Częstochowa, Warszawa, Gdańsk) i Europy (Sztokholm, Wiedeń, Lizbona). Znaleźć tu można także szkoły policealne i językowe. Dzięki tym informacjom przyszły student jest w stanie zdecydować się na najlepszą i najbardziej adekwatną formę kształcenia: od studiów licencjackich, przez magisterskie i doktorskie, aż po podyplomowe.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Germanistyka Szczecin »

  Germanistyka Szczecin

  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych to uczelnia z długim doświadczeniem w wykładaniu języków przy użyciu nietypowych strategii. Wszyscy wiemy, że stereotypowe sposoby szkolenia wykorzystywane w zwykłych szkołach są nieskuteczne i zwyczajnie nudne. NKJO wykorzystuje nowoczesne metody dydaktyczne i zatrudnia cudzoziemców na posady wykładowców, jacy wielokrotnie nie znają wcale języka polskiego co powoduje, iż nauka rzeczywiście jest efektywna.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »