Maklers.pl - profesjonalny kurs maklerski

Maklers.pl - profesjonalny kurs maklerski Serdecznie zapraszamy na szkolenie maklerskie - Maklers.pl przygotowujące do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych organizowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego.
Nasz kurs maklerski odbywa się w: Poznaniu,Trójmieście,Warszawie,
Kurs maklerski prowadzą wyłącznie licencjonowani Maklerzy Papierów Wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego. Prowadzący zdali za pierwszym razem ostatni egzamin na Maklera Papierów wartościowych uzyskując bardzo dobre wyniki (5 i 12 miesjce wśród 430 zdających).

Szczegóły strony www.maklers.pl:

Podlinkuj stronę www.maklers.pl:

Maklers.pl - profesjonalny kurs maklerski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs, akademia bezpiecznej jazdy »

  Kurs, akademia bezpiecznej jazdy

  Od kilku lat w Polsce wielką wziętością cieszą się szkolenia takie jak choćby kurs bezpiecznej jazdy. Pomaga on zmotoryzowanym nabyć praktyczne umiejętności z zakresu kierowania autem w trudnych przypadkach, z którymi mieć do czynienia na szosie. Sjs.pl, jest jedną ze szkół, która uświadamia ludzi w tymże obszarze. Prowadzona przez tę firmę akademia jazdy cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony osób fizycznych, jak też korporacji. Z witryny sjs.pl możemy uzyskać przydatne wiadomości o tym jak na co dzień edukuje kierowców akademia bezpiecznej jazdy. Właściciele swoich czterech kółek powinni choć raz w życiu wziąć udział w treningu poprawiającym technikę prowadzenia. Owe zdolności mogą się nam przydać w najbardziej zaskakującym momencie doczesnego życia.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eko i safe driving - kursy dla kierowców »

  Eko i safe driving - kursy dla kierowców

  W dobie ogromnego kryzysu gospodarczego wielką rzeszę fanów zdobywa ekojazda. Aby zobaczyć jej szczegóły warto w tym celu spojrzeć na stronę internetową szkolenia.sjs.pl. Dzięki opublikowanych tam tekstów możemy poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie, a także na temat tego rodzaju kursów wykonywanych przez zawodowców z akademii jazdy Subaru. Czasami nie wiemy, jak dobrze prowadzić samochód. W tym wypadku warto zasięgnąć porady u osób doświadczonych w tej kwestii. Jazda pod nadzorem porządnego nauczyciela pozwoli nam szybko odmienić do tej pory stosowane negatywne zwyczaje. W celu przejrzenia, na czym tak naprawdę takie szkolenie polega warto uprzednio zaznajomić się ze stroną internetową szkolenia.sjs.pl.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków. »

  Prawo jazdy Kraków.

  Stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług. U nas rzetelni i z wysokimi kompetencjami wykładowcy. Prowadzimy kursy wszystkich kategorii prawa jazdy, kursy dla przyszłych instruktorów nauki jazdy oraz szkolenia: przewozów towarów niebezpiecznych ADR, diagnosta samochodowy, certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika oraz kurs na wózki widłowe i kursy HDS. Nasze kursy odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze. U nas także jazdy doszkalające. Posiadamy program komputerowy ułatwiający solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy.

  Data dodania: 13 06 2017 · szczegóły wpisu »