Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »
 • Kurs, akademia bezpiecznej jazdy »

  Kurs, akademia bezpiecznej jazdy

  Od kilku lat w Polsce wielką wziętością cieszą się szkolenia takie jak choćby kurs bezpiecznej jazdy. Pomaga on zmotoryzowanym nabyć praktyczne umiejętności z zakresu kierowania autem w trudnych przypadkach, z którymi mieć do czynienia na szosie. Sjs.pl, jest jedną ze szkół, która uświadamia ludzi w tymże obszarze. Prowadzona przez tę firmę akademia jazdy cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony osób fizycznych, jak też korporacji. Z witryny sjs.pl możemy uzyskać przydatne wiadomości o tym jak na co dzień edukuje kierowców akademia bezpiecznej jazdy. Właściciele swoich czterech kółek powinni choć raz w życiu wziąć udział w treningu poprawiającym technikę prowadzenia. Owe zdolności mogą się nam przydać w najbardziej zaskakującym momencie doczesnego życia.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jazda Lamborghini lub Porsche po torze »

  Jazda Lamborghini lub Porsche po torze

  Mężczyźni mają zwykle zupełnie inne zainteresowania niż przeciętne panie. Jeśli chodzi o prezenty na wieczór kawalerski wcale nie muszą one być aż tak szablonowe jak może nam zdawać. Ciekawym przypadkiem jest szkoła jazdy sjs.pl, która ma w swojej ofercie wyjątkowo niecodzienne prezenty, do których zalicza się przede wszystkim: kierowanie samochodem wyczynowym, runda na prawym fotelu wraz z kierowcą rajdowym – Kajetanem Kajetanowiczem oraz specjalistyczne szkolenie pod nadzorem utytułowanych nauczycieli. Taki prezent dla faceta to z na pewno wyjątkowa niespodzianka, z której chyba każdy mężczyzna będzie uszczęśliwiony. W witrynie internetowej prezenty.sjs.pl opublikowane szczegółowe wytyczne dla ludzi zainteresowanych kupnem któregoś z upominków wyżej wspomnianych.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eko i safe driving - kursy dla kierowców »

  Eko i safe driving - kursy dla kierowców

  W dobie ogromnego kryzysu gospodarczego wielką rzeszę fanów zdobywa ekojazda. Aby zobaczyć jej szczegóły warto w tym celu spojrzeć na stronę internetową szkolenia.sjs.pl. Dzięki opublikowanych tam tekstów możemy poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie, a także na temat tego rodzaju kursów wykonywanych przez zawodowców z akademii jazdy Subaru. Czasami nie wiemy, jak dobrze prowadzić samochód. W tym wypadku warto zasięgnąć porady u osób doświadczonych w tej kwestii. Jazda pod nadzorem porządnego nauczyciela pozwoli nam szybko odmienić do tej pory stosowane negatywne zwyczaje. W celu przejrzenia, na czym tak naprawdę takie szkolenie polega warto uprzednio zaznajomić się ze stroną internetową szkolenia.sjs.pl.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne dla firm, codrive »

  Imprezy integracyjne dla firm, codrive

  Poszczególne eventy zgromadzają wielką liczbę ludzi. W Europie wielką popularnością cieszą się jakiekolwiek imprezy samochodowe przeznaczone dla szerszej publiczności. Duże doświadczenie w organizowaniu tego typu przedsięwzięć ma firma sjs.pl. Zazwyczaj uczestnicy tych zabaw bardzo dobrze wspominają w nich swój udział. Chyba wszystkie organizowane w Europie imprezy motoryzacyjne można zdecydowanie uznać za zakończone sukcesem. Na stronie internetowej imprezy.sjs.pl umieszczone są obrazki z kilkunastu tego rodzaju eventów, które zdecydowanie oglądnąć. Na powyższych zdjęciach widać świetną zabawę, z którą obcowali członkowie owych eventów.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Kursy tańca Poznań

  Do naszej jednostki dogodnie dojedziesz, prędko się przyuczysz tańczyć pod okiem doświadczonych instruktorów.Nie może Ci przekroczyć owa ewentualność nieopodal nosa. Zatem sięgnij po usługi naszej własnej firmy. Studio Tańca Step Up oferuje pokazy tańca bezpośredniego albo salsy na balangach takich jak na przykład: bale, wesela, studniówki, sylwester, bankiety, pokazy mody, promocje realizatorów, premiery filmów, pikniki, festyny, targi, galerie, przeglądy, występy tudzież rozmaite odmienne pozostające prywatki.Oferujemy zarówno pokazy na przytulnych, familijnych imprezach. A ogół ten w niekompetentnie małych odpłatnościach.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Profesja - nadzór, szkolenia, obsługa BHP »

  BHP Profesja - nadzór, szkolenia, obsługa BHP

  BHP Profesja Warszawa zajmuje się nadzorem BHP. Na rynku istniejemy od 1997 roku i posiadamy ogromne informacje odnośnie BHP. Z naszej oferty przez spory okres czasu czerpały takie instytucja jak Demoskop i inne. Do naszych zadań należało sporządzanie dokumentacji powypadkowej, edytowanie instrukcji BHP i sporo innych spraw związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Lokalną pozycję na rynku należy sprawdzić pytając o oferty liczne firmy z terenu Warszawy. BHP Profesja może pochwalić się wieloletnią tradycją we współpracy z firmami.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Szkolenia BHP Warszawa

  Strona firmy wykonującej zadania z zakresu bhp i ppoż. Oferujemy: wstępne i okresowe szkolenia bhp Warszawa, ocena ryzyka zawodowego, stanowiskowe instrukcje bhp, przegląd bhp i ppoż. (pomieszczeń, stanowisk, maszyn i urządzeń), sporządzenie dokumentacji po zaistniałym wypadku w pracy (protokół powypadkowy, dokumentacja ZUS). Zapewniamy firmom stałą opiekę w ramach obsługi BHP.

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Łódź »

  Angielski Łódź

  Szkoła Językowa Akces – Benefit proponuje profesjonalną naukę języków obcych. Początkowo kursy dotykały tylko języka angielskiego, a nauka realizowana była metodą Callana. Aktualnie propozycja szkoły prócz angielskiego, ma także kursy z hiszpańskiego, niemieckiego jak również francuskiego. A wszystko w oparciu o nowoczesne podręczniki jak i należycie czerpiąc z Metody Bezpośredniej w skutecznej nauce języków.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, szkolenia otwarte Poznań »

  Kursy, szkolenia otwarte Poznań

  Od jakiegoś czasu niezwykłą sławą w Rzeczypospolitej Polskiej cieszą się przeróżne kursy i szkolenia. Poznań to miasto, w którym prowadzonych jest całkiem sporo tego typu spotkań mających na celu podwyższanie kwalifikacji zawodowych. Wśród architektów tego typu warsztatów na swoistą uwagę zasługuje sławetna i szanowana firma AVENHANSEN. W witrynie internetowej szkolenia-poznan.info da się znaleźć dogłębne wiadomości, o tym jak wygląda aranżowane przez powyższą grupę szkolenie. Poznań ze względu na swoje pokaźne zalety stał się naczelnym miejscem tego typu przedsięwzięć. Wielkopolska gmina mieści się w głównym obszarze zamówień firmy AVENHANSEN, która ma możliwość pochwalić się niezwykle wyuczoną kadrą szkoleniową. Dogłębne informacje dotyczące trenerów znajdują się na stronie internetowej szkolenia-poznan.info.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Łódź »

  Coaching Łódź

  Dobry trener charakteryzuje się tym, iż posiada indywidualny stosunek do ucznia. Warto, aby posiadał zdolności psychologiczne, tak aby być w stanie zmotywować go do pracy oraz także wydobycia z siebie maksimum możliwości. Jako osoba, dla, której Coaching ICC nie jest czymś obcym mogę się polecić jako kogoś, kto zna wszelkie przymioty prowadzenia skutecznych sesji coachingowych.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia

  Większość usług, jakie oferujemy wycelowane są szczególnie do przedsiębiorców, dla jakich kluczową kwestią jest podwyższanie kwalifikacji zatrudnianych pracowników. Spośród szerokiej liczebności oferowanych szkoleń na pewno znajdą się takie, jakie będą odpowiadały czynnościom sprawowanym w ciągu pracy. Szkolenia Łódź oferowane za sprawą naszej firmy to zastrzyk wielkiej dawki wiedzy!

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Angielski Wrocław

  Wskazywana Państwu strona internetowa to serwis WWW Szkoły Językowej Simply Speaking parającej się uczeniem języków obcych: angielskiego,hiszpańskiego, polskiego dla obcokrajowców i innych. Wszystkie zajęcia spełniają wielorakie możliwości uczniów, do tego lekcjom towarzyszy serdeczny nastrój i też trwają w ciekawie zaprojektowanym wnętrzu. Simply Speaking to szkoła językowa oferująca kursy językowe, które przygotowują do egzaminów CAE i maturalnego oraz lekcje indywidualne bądź grupowe, na różnych poziomach znajomości języka co sprawia, że nauka języka jest efektywna, a matura z niemieckiego czy inny sprawdzian zostanie zwieńczony znakomitym rezultatem.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca w Łodzi - Oriental Dance Studio »

  Szkoła tańca w Łodzi - Oriental Dance Studio

  Oprócz standardowych zajęć tanecznych pragniemy zaoferować również: zajęcia indywidualne, kursy tańca dla nowożeńców, tradycyjne ćwiczenie fitness, zajęcia dla kobiet w ciąży a także Tai chi z elementami samoobrony. Wyprawiamy wieczorki panieńskie, oraz inne taneczne zabawy okolicznościowe. Istnieje również oferta wynajmu sali. W naszym studio, możecie Państwo ponadto zakupić lub zamówić ubiory i akcesoria taneczne oferowane przez nas pod marką Aziza Dance Fashion.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Efektywna sprzedaż »

  Efektywna sprzedaż

  LMI jest dużą i w najwyższym stopniu skuteczną instytucją proponującą projekty rozwoju osób i firm. LMI założona została w 1966 roku w Stanach Zjednoczonych, jednakże aktualnie prowadzi aktywność w ponad 70 państwach na wszystkich kontynentach. Założyciel LMI, Paul J. Meyer, jest szanowanym autorytetem w dziedzinie rozwoju indywidualnego i zawodowego. Jego filozofia opiera się przede wszystkim na podstawowych wartościach i zasadach dotyczących przywództwa, wyznaczania założeń i motywacji. LMI współpracuje z tysiącami jednostek i organizacji ze wszystkich gałęzi gospodarki i ma własny znaczący wkład w kształtowaniu przywódców, osiągających spektakularne wyniki.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BPH w Warszawie - BHP Cierpka »

  Szkolenia BPH w Warszawie - BHP Cierpka

  Ośrodek Szkolenia BHP w Warszawie posiada ponad 40-letnie doświadczenie. Prowadzimy szkolenia z dziedziny" Bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej" dla pracowników i pracodawców służb BHP. Organizujemy kursy dla inspektorów pracy oraz pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Instruujemy ponadto z obszaru BHP osoby pracujące w biurach, służby zdrowia i pracowników placówek szkolnych. Wykładowcy naszego ośrodka są specjalistami w dziedzinie bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Posiadają obszerną wiedzę oraz biorą udział w pracach nad dopasowaniem norm i wskazówek obowiązujących w Unii Europejskiej.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne kursy językowe dla firm - Bakałarz »

  Specjalistyczne kursy językowe dla firm - Bakałarz

  Organizujemy profesjonalne szkolenia języka angielskiego dla firm. Wyróżnia nas duże doświadczenie a także profesjonalizm. Oferując kursy gwarantujemy pełną ich obsługę, rozpoczynając od pierwszego spotkania z reprezentantem firmy, aż po raport końcowy oraz spotkanie opisujące szkolenie. Nasze szkolenia językowe prowadzone są w sposób gwarantujący łatwość w nauce każdego języka obcego. Nauczamy w przyjaznej atmosferze. Oferowany przez nas angielski opiera się na nowych metodach nauczania, wspierających samodzielność w myśleniu, połączone z zdolnością rozmowy w każdej sytuacji. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka kite - www.aloha.pl »

  Nauka kite - www.aloha.pl

  Kochasz aktywny styl życia oraz uprawiasz sporty, które zapewniają porządną dawkę adrenaliny? Pragniesz czuć swobodę obcowania z naturą, a może pragniesz wznieść się w powietrze? Kiteboarding jest sportem, który łączy elementy windsurfingu i jazdy na wakeboardzie z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Co więcej, kitesurfing pozwoli Ci zaspokoić apetyt na chwile w przestworzach, wzbudzając przy tym wiele pozytywnych emocji. Mimo wszystko nauka kite nie jest taka ciężka, jak mogłoby się to wydawać. Jedyne, czego potrzebujesz, to motywacja. Nasza szkoła pragnie zaoferować kursy kite nie tylko dla początkujących, lecz również dla średniozaawansowanych, freestylowców jak i wakeboarderów. ALOHA to szkoła kite, której siłą napędową jest grupa pełnych pasji osób. Nasz team otrzymał międzynarodowe uprawnienia instruktorskie IKO, co zapewnia bezpieczne kursy według panujących standardów, jak również efektywność szkoleń. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca opiekunki w Niemczech »

  Praca opiekunki w Niemczech

  Career Investment to firma działająca od 2002 roku. Ciągle się rozwijamy rozszerzając swoją ofertę. Istotą działalności jest pomoc klientom w ich postępie zawodowym. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zagraniczne programy edukacyjne, lecz również zarobkowe. Dysponujemy niemałą liczbą certyfikatów, które są świadectwem wysokiej jakości naszych usług. Sympatyczna atmosfera panująca w biurze, życzliwość i profesjonalizm osób rekrutujących oraz pracodawców skutkuje tym, że nasi byli klienci wysoko sobie cenią współpracę z nami. Jeśli zabiegasz o prace trafną dla siebie, to wyśmienicie trafiłeś!

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy Warszawa - Ośrodek Szkoleń Ratowniczych EMS »

  Kursy pierwszej pomocy Warszawa - Ośrodek Szkoleń Ratowniczych EMS

  Ośrodek Szkoleń Ratowniczych EMS jest specjalistą w przygotowywaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń w dziedzinie ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy przedmedycznej. Prowadzimy kursy, doradztwo i usługi edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa dla szerokiego grona odbiorców na terenie całej Polski. W zależności od wielkości firmy czy organizacji dostosowujemy ofertę do Państwa potrzeb i możliwości. Szczególnie ważne są dla nas projekty związane z pierwszą pomocą dzieciom i edukacją rodziców. Gwarantujemy wysoką jakość merytoryczną szkoleń oraz ich atrakcyjną formę. Organizujemy prelekcje, pokazy, kursy dla firm, instytucji, placówek oświatowych, oraz wszystkich osób chcących poszerzyć wiedzę i umiejętności udzielania pomocy przedmedycznej.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie szkoleniami »

  Zarządzanie szkoleniami

  Robiąc researching przedsiębiorstw dostarczających najwyższej klasy systemów e-learningowych trzeba wziąść pod uwagę firmę Mynetwork Polska.Podmiot działa na rynku rodzimym od około 10 lat. W tym okresie wdrożyła systemy dla takich sław jak Warta,Skok,BPH. Dzięki platformy e-learning duże przedsiębiorstwa są w stanie oszczędzić spore sumy, liczone w setkach tysięcy złotych polskich. Zdalne szkolenia to nowy rozdział w rozwoju kadr. W przypadku gdy są Państwo zainteresowani detalami naszej oferty to zapraszamy do wejscia na nasz portal www. Na stronie www kursy e-learning są dokładnie opisane i wytłumaczone.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: