Księgarnie Podkategoria: Księgarnie

 • Kodeks prawniczy »

  Kodeks prawniczy

  Do zbiorów księgarni dla prawników LexisNexis zaliczają się pozycje zarówno dla studentów jak i praktyków prawa. Wśród dostępnych publikacji widnieją liczne kodeksy, podręczniki jak i przepisy prawne. Do najczęściej poszukiwanych materiałów w naszej ofercie należą m.in.: kodeks cywilny, kodeks spółek handlowych czy ustawa o gospodarce nieruchomościami-komentarz, jakim została opatrzona może być przydatny zwłaszcza podczas edukacji. Wśród często wybieranych pozycji znajdują się również Kodeks rodzinny i opiekuńczy, Logika dla prawników czy publikacje takie jak np.: Zobowiązania – Czachórski W., autorstwa uznanego wykładowcy, który cieszy się dużą popularnością wśród studentów, dla chcących pogłębiać swoją wiedzę, dlatego w naszej ofercie zamieściliśmy również jego publikacje. Przydatnymi materiałami są informacje poruszające taką tematykę jak prawo konstytucyjne czy postępowanie cywilne - kazusy i nietypowe przypadki opisane w dostępnej w księgarni literaturze mogą zaciekawić nie tylko prawników.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia językowa »

  Księgarnia językowa

  Serwis internetowy Księgarni Lubuskiej stanowi witrynę, w obrębie której każdy pasjonat literatury - czy to pięknej czy też praktycznej znajdzie coś dla siebie. Tania książka z Księgarnią Lubuską jest zawsze w zasięgu ręki, bowiem można dokonać zakupów w niewygórowanej cenie bez wychodzenia z domu. Księgarnia Lubuska znajduje się w czołówce polskich księgarni internetowych. Posiadamy duży bagaż doświadczeń związany ze sprzedażą wysyłkową, dając gwarancję szybkiej i przede wszystkim pewnej dostawy zamawianych książek lub innych dostępnych w serwisie produktów do domów naszych Klientów. Strona naszej księgarni została podzielona na działy tematyczne, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można odnaleźć interesującą nas pozycję. Amatorów gotowania, zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w zakładce kuchnia. Dbający o zdrowie, posiada również szeroki wybór literatury związanej z medycyną, z kolei pasjonatów innych dziedzin życia, zapraszamy do zapoznania się z bogata ofertą książek związanych z kinem, malarstwem, samochodami, motoryzacją czy sportem. Osoby pragnące szlifować mowy obce, zapraszamy do językowej części naszej księgarni.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podreczniki do szkoły podstawowej - Ksiegarz.pl »

  Podreczniki do szkoły podstawowej - Ksiegarz.pl

  Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat. Mamy obfite doświadczenie w sprzedaży książek. Pragniemy zaprezentować Państwu podręczniki szkolne wielu wydawnictw, m. in.: Operon, Nowa Era, Wsip, PWN i CZARNY KRUK. Oferujemy podręczniki dla szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum a także dla ZSZ. Nasza oferta obejmuje również podręczniki językowe, maturalne, opracowania lektur i inne materiały edukacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe książki dydaktyczne - Podreczniki.mobi »

  Nowe książki dydaktyczne - Podreczniki.mobi

  Mamy w sprzedaży podręczniki dla podstawówek, gimnazjum, liceum i technikum a także dla ZSZ. Nasza oferta obejmuje również podręczniki informatyczne, maturalne, opracowania lektur i inne materiały edukacyjne. Atrakcyjną ofertą są książki z zakresu edukacji przedszkolnej dla dzieci od trzech do sześciu lat. Książki te prócz ćwiczeń ogólnorozwojowych, posiadają wspaniałe ćwiczenia uczące pisania, czytania i liczenia. Dodatkowo zawierają propozycje prac plastycznych przystosowanych do możliwości manualnych i intelektualnych dziecka. Formują koordynację wzrokowo-ruchową a także sprawność intelektualną. Zapraszamy do zakupów!

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Książki po angielsku dla dzieci »

  Książki po angielsku dla dzieci

  Księgarnia internetowa z książkami dla dzieci w języku angielskim! Nasze książki już czekają na Ciebie w polskich magazynach dlatego Ty nie musisz czekać na długą przesyłkę. Zamawiasz dzisiaj i za dwa dni książka jest u Ciebie! W Kanadzie, w Chinach jak i w Polsce bardzo często sięgam po przeróżne czytanki po angielsku dla dzieci. Podczas naszych zajęć w English Kids Club bardzo często czytamy dzieciom bajki po angielsku. Dzieciaki uwielbiają słuchania zabawnych historyjek i często domagają się zajęć z lekturą. To właśnie stało się naszą inspiracją i postanowiliśmy, że umożliwimy rodzicom dostęp do zagranicznych tytułów

  Data dodania: 16 03 2018 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 8

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgarnie

Księgarnie - nowa strona:

Adres: