Książki po angielsku dla dzieci

Książki po angielsku dla dzieci Księgarnia internetowa z książkami dla dzieci w języku angielskim! Nasze książki już czekają na Ciebie w polskich magazynach dlatego Ty nie musisz czekać na długą przesyłkę. Zamawiasz dzisiaj i za dwa dni książka jest u Ciebie! W Kanadzie, w Chinach jak i w Polsce bardzo często sięgam po przeróżne czytanki po angielsku dla dzieci. Podczas naszych zajęć w English Kids Club bardzo często czytamy dzieciom bajki po angielsku. Dzieciaki uwielbiają słuchania zabawnych historyjek i często domagają się zajęć z lekturą. To właśnie stało się naszą inspiracją i postanowiliśmy, że umożliwimy rodzicom dostęp do zagranicznych tytułów

Szczegóły strony englishbookclub.pl:

Podlinkuj stronę englishbookclub.pl:

Książki po angielsku dla dzieci

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kodeks prawniczy »

  Kodeks prawniczy

  Do zbiorów księgarni dla prawników LexisNexis zaliczają się pozycje zarówno dla studentów jak i praktyków prawa. Wśród dostępnych publikacji widnieją liczne kodeksy, podręczniki jak i przepisy prawne. Do najczęściej poszukiwanych materiałów w naszej ofercie należą m.in.: kodeks cywilny, kodeks spółek handlowych czy ustawa o gospodarce nieruchomościami-komentarz, jakim została opatrzona może być przydatny zwłaszcza podczas edukacji. Wśród często wybieranych pozycji znajdują się również Kodeks rodzinny i opiekuńczy, Logika dla prawników czy publikacje takie jak np.: Zobowiązania – Czachórski W., autorstwa uznanego wykładowcy, który cieszy się dużą popularnością wśród studentów, dla chcących pogłębiać swoją wiedzę, dlatego w naszej ofercie zamieściliśmy również jego publikacje. Przydatnymi materiałami są informacje poruszające taką tematykę jak prawo konstytucyjne czy postępowanie cywilne - kazusy i nietypowe przypadki opisane w dostępnej w księgarni literaturze mogą zaciekawić nie tylko prawników.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podreczniki do szkoły podstawowej - Ksiegarz.pl »

  Podreczniki do szkoły podstawowej - Ksiegarz.pl

  Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat. Mamy obfite doświadczenie w sprzedaży książek. Pragniemy zaprezentować Państwu podręczniki szkolne wielu wydawnictw, m. in.: Operon, Nowa Era, Wsip, PWN i CZARNY KRUK. Oferujemy podręczniki dla szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum a także dla ZSZ. Nasza oferta obejmuje również podręczniki językowe, maturalne, opracowania lektur i inne materiały edukacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe książki dydaktyczne - Podreczniki.mobi »

  Nowe książki dydaktyczne - Podreczniki.mobi

  Mamy w sprzedaży podręczniki dla podstawówek, gimnazjum, liceum i technikum a także dla ZSZ. Nasza oferta obejmuje również podręczniki informatyczne, maturalne, opracowania lektur i inne materiały edukacyjne. Atrakcyjną ofertą są książki z zakresu edukacji przedszkolnej dla dzieci od trzech do sześciu lat. Książki te prócz ćwiczeń ogólnorozwojowych, posiadają wspaniałe ćwiczenia uczące pisania, czytania i liczenia. Dodatkowo zawierają propozycje prac plastycznych przystosowanych do możliwości manualnych i intelektualnych dziecka. Formują koordynację wzrokowo-ruchową a także sprawność intelektualną. Zapraszamy do zakupów!

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »