Kalendarium historyczne

Kalendarium historyczne Kalendarium historyczne II Wojny Światowej - kalendarium.w-pigulce.pl ma na celu zebranie w całość najważniejszych wydarzeń i ciekawostek okresu 39-45. Na stronie znajdziesz kalendarium Polski, kalendarium życia - kalendarium historii która mimo iż często tragiczna wciąż żyje w naszej pamięci.

Szczegóły strony www.kalendarium.w-pigulce.pl:

Podlinkuj stronę www.kalendarium.w-pigulce.pl:

Kalendarium historyczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biotechnologia »

  Biotechnologia

  Portal Metlab.pl publikuje wiadomości których tematem jest biotechnologia medyczna wykorzystywana w praktyce laboratoryjnej. W naszym serwisie można odnaleźć zarówno teoretyczne,jak i praktyczne wiadomości na temat najnowszych i najbardziej użytecznych materiałów (m.in. odczynniki) i metod używanych w biotechnologii. Zamieszczane metody laboratoryjne są niezastąpionym źródłem informacji dla każdej osoby interesującej się biotechnologią. Przez uczestnictwo w merytorycznych dyskusjach na forum biotechnologicznym jego użytkownicy mogą również zyskać konkretne wsparcie w znalezieniu rozwiązania swoich pytań. Serwis zapowiada ponadto ciekawe szkolenia z biotechnologii pomocne osobom zainteresowanym tą właśnie dziedziną.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interwencje kryzysowe studia Warszawa - Collegium Masoviense »

  Interwencje kryzysowe studia Warszawa - Collegium Masoviense

  Jeśli chcesz zdobyć ceniony i perspektywiczny zawód medyczny rozpocznij studia u nas w Collegium Masoviense. Naszą misją jest bycie uczelnią przyjazną studentowi, oferującą w dziedzinie nauk medycznych. Swoją misję realizujemy dzięki obecności odpowiednio dobranej kadry naukowej.
  Zapraszamy do studiowania absolwentów wszystkich rodzajów szkół średnich mających świadectwo maturalne. Zapraszamy Tych, którzy pragną się dalej kształcić. Oferujemy naukę na kierunkach takich jak: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, BHP, zdrowie publiczne. Wybierz specjalizację która Cię interesuje! Uczymy w zakresie farmacji praktycznej, higieny stomatologicznej i zarządzania kryzysowego.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kierowców »

  Szkolenia kierowców

  Wypatrujesz firmy, która charakteryzuje się profesjonalną kadrą, bogatą ofertą i wysoką jakością świadczonych usług? Rekomendujemy Wam Centrum Edukacji Zawodowej CARGO, które dysponuje w ofercie:
  - szkolenia kierowców - kurs kwalifikacyjny, operator koparki, operator walca
  - doskonalenie kadr - kurs podstawowych zasad higieny, motywowanie pracowników, kursy komputerowe,
  - wynajem busa
  Masa użytkowników poleca korzystanie z naszych usług, w szczególności rekomenduje wynajem autokaru. Jaworzno, w którym mieści się nasza siedziba zaprasza.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »