Wentylacja, klimatyzacja Podkategoria: Wentylacja, klimatyzacja

 • Przetykanie rur Kraków »

  Przetykanie rur Kraków

  Dużo firm nierzadko spotyka się z sytuacją dosyć prozaiczną, ale odgrywającą dużą funkcję w ich funkcjonowaniu - zablokowaniu kanalizacji. Pomożemy rozwikłać Twój kłopot, abyś mógł się skupić na swoim interesie. Posiadamy specjalistyczny ekwipunek, dzięki czemu żadna sytuacja nie jest dla nas problemem. Jeżeli chcesz udrożnić kanalizację - zadzwoń do nas. Nasze usługi realizujemy na obszarze Krakowa i jego okolic.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja w domu »

  Klimatyzacja w domu

  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki, w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza. Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury. Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów. Zadaniem, które spełnia wentylacja jest przede wszystkim usunięcie z pomieszczenia szkodliwych gazów, zapachów i dostarczenie do pomieszczenia świeżego, czystego powietrza. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach. Dla wygody naszych klientów oferujemy: dostawę i montaż- klimatyzacji Split, multisplit - systemów VRV- systemów wody lodowej, fancoili- wentylacji nawiewno-wyciągowych.
  Serwis urządzeń klimatyzacyjnych:
  - naprawy
  - przeglądy
  - konserwacje
  - projekty
  - pomiary
  - regulacje systemów klimatyzacji i wentylacji
  - projektowanie systemów wentylacji pomieszczeń gastronomicznych, restauracji
  - pomiary wydajności
  - pomiary hałasu
  Do domu oferujemy klimatyzacje: DAIKIN, SAMSUNG, MDV, SANYO, McQuay, LG

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Kolektory słoneczne

  Platforma handlowa E-kolektory.com jest profesjonalnym sklep internetowym należącym do OZE SYSTEMS.
  Oferujemy kolektory słoneczne (zarówno kolektory płaskie, jak i próżniowe).
  Nasza oferta uzupełniona jest o pompy ciepła służące do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.
  Sumiennie dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad fachowych, zakupy są czystą przyjemnością.

  Zachęcamy do zakupów.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Wentylacja

  Prezentujemy stronę internetową lidera branży systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Centrum Klima S.A. Nasz szeroki zakres asortymentu obejmuje m.in. kształtki okrągłe, przewody akustyczne, kanały i kształtki prostokątne, przepustnice wentylacyjne, zawory, Centrale wentylacyjne i rekuperacyjne KOMFOVENT, kurtyny powietrza oraz wiele innych produktów. Cieszą się one dużą popularnością wśród odbiorców detalicznych i hurtowych w kraju i za granicą (Belgia, Finlandia, Holandia, Włochy, Mołdawia, Izrael)

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory warszawa »

  Klimatyzatory warszawa

  MkWent Warszawa - wentylatory przemysłowe, wentylacja. Wentylatory przeciwwybuchowe, automatyka i kurtyny powietrzne, wentylatory osiowe oraz wentylatory promieniowe. Klimatyzacja, wentylacja oraz pomiary oświetlenia, pomiary hałasu, odciągi, badania termograficzne, pomiary elektryczne, wentylacja lakierni, pomiary ochronne elektryczne, termografia budynków, badanie instalacji odgromowej. Wentylator, pomiary oświetlenia awaryjnego, termowizja, kanały wentylacyjne, kratki wentylacyjne, certyfikaty energetyczne, audyty energetyczne i badania termograficzne Warszawa.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory »

  Klimatyzatory

  Tylko na tej stronie internetowej bez większych problemów mogą Państwo nabyć dla siebie dokładnie takie urządzenia, które leżą dla Państwa odpowiednie. Co lepsza okazuje się, że jest to strona w którym odnaleźć można praktycznie wszystkie interesujące nas produkty takie jak solary, kominki, grzejniki olejne. Jest to jedyna strona internetowa z takimi urządzeniami. Bez większych przeszkód wybrane przez nas urządzenia zostaną dowiezione do odpowiedniego miasta. Płacąc przy tym tylko i wyłącznie raz kwotę za przesyłkę. Nic więc dziwnego w tym, że ta strona internetowa jest aż tak popularna. Ludzie zdają sobie sprawę z tego, że naprawdę warto nabywać na niej odpowiednie produkty. Ich cena jest niezbyt wysoka a do tego nie trzeba się martwić o to czy dany towar faktycznie dotrze do nas w odpowiednim momencie. Strona jest wykonana w sposób prosty i zachęcający do zakupów na niej. Czemu więc się na ten krok nie zdecydować?

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Bydgoszcz »

  Rolety Bydgoszcz

  Jesteśmy firmą handlowo-usługową zajmującą się sprzedażą oraz montażem różnego rodzaju przysłon okiennych. Działamy głównie na terenie naszego kraju od 1992 roku, ale nasze produkty służą także mieszkańcom innych państw europy takich jak: Francja - Paryż. Nasza kadra jest z nami w niezmienionym składzie od początku powstania firmy, co może świadczyć o tym, że jesteśmy firmą godną zaufania i polecenia znajomym. Posiadamy autoryzowane przedstawicielstwo firmy Vertex, w swojej ofercie posiadamy również produkty takich producentów jak Selt, Portos i wielu innych. Lata doświadczeń oraz bardzo wysoka jakość sprzedawanych produktów spełniają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia naszych biur handlowych w Bydgoszczy.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna pcv Bydgoszcz »

  Okna pcv Bydgoszcz

  Jesteśmy czołowym producentem stolarki PCV i ALU na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. Dynamiczny rozwój firma zawdzięcza młodej, stale doskonalącej sie kadrze technicznej a także pracownikom zajmujących się sprzedażą oraz promocją firmy. Wiele osób kupujących produkty firmy STOLMAR kieruje się przy wyborze przychylnymi opiniami przyjaciół oraz rodziny. Taka duża liczba klientów z polecenia świadczy o bardzo wysokiej jakości produktów, szerokiej gamie asortymentu oraz o estetycznym wykonaniu stolarki. Nie można także zapomnieć o solidności i fachowości firm montażowych.
  Priorytetem dla wszystkich pracowników STOLMAR jest osiągnięcie jak najwyższej jakości produkowanych okien. Nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowana kadra połączona z wieloletnim doświadczeniem wpływa na stworzenie doskonałego produktu. Tylko w takim przypadku mamy pewność, że nasze okna będą wizytówką wszystkich domów.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja stolarki aluminiowej »

  Produkcja stolarki aluminiowej

  Właściciel przedsiębiorstwa zajmuje się produkcją stolarki aluminiowej od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz rzetelne podejście do problematyki produkcji okien, drzwi, fasad, zadaszeń, przegród przeciwpożarowych a także montażu okładzin elewacyjnych przekłada się na zadowolenie wielu klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z firmą. Gwarantujemy wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów oraz prawidłową organizację prac podczas montażu. Wykonujemy i montujemy:
  okna, witryny sklepowe;
  drzwi przymykowe, wahadłowe, automatyczne;
  ścianki wewnętrzne w tym systemy typu clean room;
  fasady słupowo-ryglowe oraz okładziny elewacyjne;
  ogrody zimowe;
  drzwi i zabudowy przeciwpożarowe i dymoszczelne;
  systemy żaluzyjne tzw. łamacze światła.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Kraków »

  Klimatyzatory Kraków

  Nadchodzą letnie miesiące, co rusz wychyla się słońce, wzrasta więc temperatura powietrza. De facto, po srogiej zimie jesteśmy tym faktem zauroczeni. Ale czy na pewno? Dopóki duże temperatury nie zaczną nas dręczyć jak najbardziej tak. Pomimo już po tygodniu upałów mamy ich dość i jedyne o czym fantazjujemy to klimatyzacja. Klimatyzatory Kraków zapewnią warunki mieszkaniowe i do pracy, powiem więcej gdy na dworze będzie bardzo gorąco. Bo przecież, nasz organizm, do odpowiedniego funkcjonowania wymaga temperatury 19-23 stopnia.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kratki wentylacyjne »

  Kratki wentylacyjne

  Przedsiębiorstwo Awenta Sp. J. to czołowy polski producent wytwarzających wszelkiego rodzaju systemy wentylacyjne. Wszystkie wyroby firmy Awenta są wyrabiane odpowiadają parametrom wyznaczającym najwyższą jakość produkcji. W ofercie firmy wentylatory, anemostaty, kratki wentylacyjne czy też drzwiczki rewizyjne. W internetowym serwisie firmy znaleźć można pełen opis oferty firmy wraz precyzyjną charakterystyką danych produktów. Wyznaczniki najwyższej jakości wyrobów firmy Awenta to zasługa profesjonalistów dbających o to, by systemy wentylacyjne oferowane przez Awentę spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Klimatyzacja

  Witamy na stronie WWW instytucji Klimazone.
  Jesteśmy instytucją, która kompetentnie zajmuje się montażem i serwisem sprzętu do klimatyzacji i wentylacji. Prowadzimy też konsultacje z owego charakteru, aby pomóc naszym petentom w wyborze najlepszego sprzętu do pomieszczenia. Na naszej witrynie znajdą państwo co więcej ofertę wycelowaną do fabryk jak i do osób prywatnych, którzy pożądają poczuć zimny podmuch w upalny dzień. Do wszelkiego, nawet najmniejszego zadania podchodzimy mocno zawodowo i cierpliwie, na swoim koncie mamy już nader dużo sfinalizowanych prac nawet z największymi spółkami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny i kontaktu z nami.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wrocław »

  Klimatyzacja Wrocław

  Firma Pramost świadczy usługi z zakresu instalacji, serwisu i sprzedaży klimatyzacji na obszarze Wrocławia a także okolic. Pramost oferuje także chłodnie, komory chłodnicze oraz instalacje na freon i amoniak. Kolejnym punktem oferty Pramostu jest wykonywanie i rozkładanie lodowisk zarówno stacjonarnych jak i mobilnych.
  Firma działa od 18 lat i jest w swojej dziedzinie jednym z liderów na rynku Dolnośląskim. Tak długi staż sprawia iż nasi pracownicy jak i zarząd wyśmienicie opracowali plan działania, przez co nasza oferta jest niezwykle bogata, ale również ceny proponowane przez Pramost są bardzo niskie porównując z ofertami konkurencji. Pramost może sobie pozwolić na takie obniżki cen ponieważ nawiązaliśmy dużo współprac z producentami, a do tego pracownicy są niezwykle profesjonalni i świadomi swojej pracy, co wpływa korzystnie na całą ergonomie firmy.

  Zapraszamy na stronę www pramost.pl, jest to wizytówka firmowa, która opisuje nasze realizacje poparte licznymi zdjęciami jak i referencjami, odnajdziesz tutaj dokładną ofertę jak i odpowiednie kontakty z naszym zarządem.
  Priorytetem dla firmy jest zadowolenie i zaspokojenie potrzeb klienta, przekonało się już o tym sporo klientów, jeżeli chcesz by Twoja inwestycja była nie tylko tania ale i profesjonalnie wykonana, prosimy o kontakt a my zajmiemy się resztą.
  Pramost Piotr Grajek
  Diamentowa 21
  668 175 941
  52-215 Wrocław
  pramost@pramost.pl

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wrocław »

  Klimatyzacja Wrocław

  Większość z nas cały rok czeka na okres wakacji, a co za tym idzie na porę letnią. Dość więc, że czas ten będzie się kojarzył z wypoczynkiem od pracy i domowej codzienności, to jeszcze będzie oznaczał ciepłe dni, pozwalające nam nie pamiętać o zimowych miesiącach. Ale, kiedy już nadejdzie ten słoneczny okres, jedynym o czym będziemy myśleć staje się wentylacja. Będąc w pracy, nieklimatyzowanej kawiarni czy domu gorącym od słonecznych promieni, pragniemy od nowa poczuć chłód, ponieważ upał nas wykańcza. Można by rzec, że nie ma takiego czasu w czasie pełnego okresu roku, z którego moglibyśmy być zadowoleni do końca. Z jednej strony wyczekujemy upalnych dni, ale kiedy już kiedy zrobi się upalnie, jedynym co nas może odprężyć będzie odpowiednia wentylacja w pomieszczeniu, w którym się znajdujemy. Rzecz jasna tej będzie brakować nam szczególnie, kiedy przebywamy w środku jakiś pomieszczeń, przede wszystkim w mieście, gdzie jednak trudniej będzie się znosić skwar i upał, niż na łonie natury bez zanieczyszczeń i spalin. Gdy odpoczywamy na leżaku, a dookoła gdzieś będą nam śpiewać ptaszki, wówczas wentylacja nie jest nam potrzebna, ponieważ lekki podmuch wiatru absolutnie nam wystarcza.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Poznań »

  Wentylacja Poznań

  Miło zapraszamy na stronę firmy Greenvent. Przedstawiana oferta naszej firmy to całościowa obsługa i serwisowanie klimatyzacji i wentylacji. Specjalizujemy się również instalowaniem jak i projektowaniem, wentylacji, urządzeń klimatyzacyjnych i ogrzewania. Działalność prowadzimy na obszarze całej Polski, lokal Greenvent jest położony w stolicy Wielkopolski. Skupiamy sie na tym aby zapewnić sukces naszemu Użytkownikowi. Bezustannie próbujemy skutecznie zrozumieć rzeczywiste wymagania Odbiorcy, tak by dopasować dla Klienta jak najbardziej perfekcyjne i akuratne solucje. Specjalizujemy się między innymi montażem i instalacją wentylacji oraz klimatyzacji grzewczych.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory kanałowe »

  Wentylatory kanałowe

  Promowana strona zawiera ofertę firmy ZAWEX, zajmującej się urządzeniami wentylacyjnymi. Oferta ZAWEX została wzbogacona o odpylacze workowe i inne takie akcesoria. ZAWEX oferuje rozwiązania ekologiczne, takie jak rekuperatory. Oferowane sprzęty znajdują zastosowanie zarówno w domu, jak i w rolnictwie. Specjalnością firmy są wentylatory kanałowe, ścienne i wiele innych. Firma dystrybuuje urządzenia największych, głównie zagranicznych marek. Szczegółowe informacje dotyczące każdego artykułu znajdziemy na stronie.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom na Sms – Zdalne Sterowanie Oświetleniem »

  Dom na Sms – Zdalne Sterowanie Oświetleniem

  Twój inteligentny dom – monitoruj swój dom lub mieszkanie za pomocą telefonu komórkowego i niepozornego urządzenia DAVID. Urządzenie DAVID to tanie i łatwe w użyciu urządzenie do zdalnego sterowania instalacją domową lub prostego monitoringu mieszkania, wykorzystujące do tego jedynie telefon komórkowy. Dzięki urządzeniu DAVID można sterować ogrzewaniem, oświetleniem, zasilaniem, klimatyzacją i innymi urządzeniami za pomocą sms-a wysłanego z dowolnego miejsca. Proste rozwiązania ułatwiające życie.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Wentylacja

  Firma AP Clima oferuje urządzenia ogrzewcze i chłodzące. Doświadczony zespół zapewnia skuteczny montaż systemów wentylacyjnych. Na łamach portalu możemy znaleźć m.in. rekuperatory po przystępnej cenie. Prezentowany zakład realizuje także kompleksowe usługi typu: projektowanie urządzeń. Profesją przedsiębiorstwa jest wentylacja m.in. wentylatory dachowe. Spółka ma swoją siedzibę we Wrocławiu, funkcjonuje jednak na terenie całej Polski. Zaangażowanie oraz dobra organizacja wpłynęły na korzystne opinie o firmie.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja Wrocław »

  Rekuperacja Wrocław

  Na reklamowanej witrynie www umieszczona została oferta firmy Cool System. Nowatorska wentylacja umożliwi wytrwanie gorących dni w mieszkaniu czy biurze. Naszym celem jest profesjonalna obsługa klienta w miłej atmosferze. Pragniemy, aby współpraca z Państwem przebiegała bez zarzutu. W ofercie mamy tworzenie, montowanie oraz serwisowanie systemów wentylacyjnych. Promowana rekuperacja w miejscowości Wrocław to natychmiastowy odzysk ciepła. Bez wątpienia będą Państwo bardzo zadowoleni z naszej oferty.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzator »

  Klimatyzator

  W wielu pomieszczeniach naszego domu są miejsca, w jakich może nagromadzać się wilgoć. W żadnym wypadku nie jest ona korzystna dla naszego domu, ponieważ wsiąka w ściany oraz skutkuje, że wytwarzają się w wielu miejscach również bakterie jak i grzyby. Wpływa to koszmarnie na kondycję wielu czynników zarówno wyposażenia jak i samego domu oraz niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Toteż na tej stronie znajdziesz ofertę nadzwyczaj dobrej firmy, która frapuje się tworzeniem i dystrybucją osuszaczy do powietrza - narzędzia te dopuszczają w nadzwyczaj wygodny sposób na uzyskanie odpowiedniego poziomu wilgoci w powietrzu w twoim domu. O ile chcesz, ażeby w pralniach czy kuchni - miejscach o dużej wilgotności - zawsze panowały akuratne warunki to zajrzyj na tą stronę i nie pozwól na to, ażeby osadzała się wilgoć w mieszkaniu, bowiem nie jest to korzystne pod wieloma względami. Zapraszamy na stronę i do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 12

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wentylacja, klimatyzacja

Wentylacja, klimatyzacja - nowa strona:

Adres: