Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/sub.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 1
Podkategoria: Porady - strona 1 - fajowy-katalog.pl
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 17

Porady Podkategoria: Porady

 • Domy drewniane »

  Domy drewniane

  Serwis został stworzony z myślą o tych, którzy mają w planach zbudowanie domu z drewna. Prezentujemy najnowsze technologie używane w budownictwie drewnianym, wyjaśniamy, na czym polega energooszczędność, izolacyjność oraz ekologiczność domów z drewna, przystępnie objaśniamy różnice między szkieletowymi konstrukcjami kanadyjskimi, niemieckimi i szwedzkimi, przedstawiamy proces utworzenia domów z bali oraz z elementów prefabrykowanych.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy prefabrykowane - czyli jakie? »

  Domy prefabrykowane - czyli jakie?

  Budowa domu często trwa wiele lat - aczkolwiek od czasu, kiedy pojawiły się firmy specjalizujące się w stawianiu domów prefabrykowanych, do nowego domu mamy możliwość wprowadzić się już po kilkunastu tygodniach. Budynki tego typu składane są z gotowych elementów - paneli, ścian czy części stropu. Czym różnią się od pospolitych domów? Jakie technologie budowy są stosowane? Na co powinno sie zwracać uwagę? I w końcu - zdecydować się czy nie? Na te i inne pytania z zakresu budowy domów prefabrykowanych odpowiedzi znajdują się na tej witrynie.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Goodwill: rzeczoznawca majątkowy »

  Goodwill: rzeczoznawca majątkowy

  Podstawowym zakresem działalności firmy jest szacowanie wartości nieruchomości. Wykonujemy również inwentaryzacje budowlane. Jesteśmy wiarygodnym partnerem wielu banków i innych instytucji finansowych, urzędów miast, urzędów gmin, sądów powszechnych, kancelarii komorniczych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

  Nasze doświadczenie w zakresie wycen wszelkiego rodzaju nieruchomości zarówno przemysłowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej jak i mienia pozostawionego poza granicami Polski (mienie zabużańskie) oraz maszyn i urządzeń pozwalają nam zagwarantować Państwu wysoki standard naszych usług oraz najwyższy poziom merytoryczny operatów szacunkowych wykonywanych zgodnie ze Standardami Zawodowymi i aktualnymi przepisami prawa.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum kuchni »

  Centrum kuchni

  Hej ! Na naszej stronce możesz wyszukać wszystko na temat kuchni i to co związane z jej wyposażeniem. Zasięgniesz fachowych porad i opinii w jaki sposób zaaranżować kuchnie. Przeczytasz o najnowszych trendach, a także poznasz porady najlepszych specjalistów.Centrum kuchni to portal tematyczny, który ma za zadanie uprzyjemnić i ułatwić Ci urządzanie kuchni. Stronkę utworzyliśmy z myślą o Tobie, byś mógł zaprojektować kuchnie swoich marzeń. Możesz znaleźć wiele wątków, które z pewnością zainteresują Cię i przydadzą się w kuchni.Koniecznie nas odwiedź !

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady ogrodnicze »

  Porady ogrodnicze

  Wspaniały serwis ogrodniczy dostępny jest pod adresem www www.ogrodowisko.pl. To najlepsze porady, sprawdź choćby iglaki. Do tego portalu ogrodniczego dołączone jest też forum dyskusyjne. Na forum znajdziesz bez wątpliwości porady ogrodnicze, pogadasz na temat roślin i ich pielęgnacji, dowiesz się dużo na temat małej architektury. To wszystko i wiele więcej dostępne jest na znanym portalu ogrodniczym pod wskazanym właśnie adresie. Zapraszam wszystkich zapaleńców ogrodów, kwiatów na tą zadbaną stronę www.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne »

  Meble kuchenne

  Charakterystyczny blog o wyposażeniu domu. Każdy pragnie posiadać kuchnię w jak najdoskonalszym guście. Stąd można ją sobie urządzać przez całe życie w taki sposób jak nam pasuje. Nie trzeba od razu meblować całego wnętrza, może to się odbywać partiami. Zależy to od tego, jaka jest wielkość pomieszczenia, ponieważ każdą kuchnię można umeblować wedle swego upodobania. Są kuchnie, gdzie najczęściej się przebywa, więc powinna być szczególnie wygodna. Nie można zapominać o meblach. Meble sosnowe do kuchni można kupić bez problemu, to wszystko zasadniczo uzależnione jest od tego w jaki sposób chcemy ją wyposażyć.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz »

  Projektant wnętrz

  VIPwnetrza.pl to opiniotwórczy portal zajmujący się tematyką aranżacji pomieszczeń, który działa na zasadzie dwustronności. Po pierwsze szukamy do współpracy wykształconych ambitnych dekoratorów, designerów czy też animatorów ogrodu, którzy będą zamieszczać swoje projekty na naszych stronach. Poprzez naszą stronę odpłyniecie Państwo na wielkie wody jakże chłonnego ostatnimi czasy rynku, którym jest tworzenie wnętrz. Z drugiej strony medalu zachęcamy na nasze strony osoby, które poszukują niespotykanych rozwiązań w gesti zaprojektowywania różnego rodzaju kubatur czy też wymyślenia swego obszaru zielonego.

  Teraźniejsze techniki projektowania pozwalają w błyskawiczny i co najistotniejsze wierny sposób wskazać odpowiadający Państwu aranż swego ogrodu. Architekci czy też projektanci pomieszczeń, którzy promują się na naszych stronach pozwolą Wam drodzy internauci uczynić abyście nietylko byli zadowoleni cudownym wyglądem zaprojektowanych pomieszczeń, ale także umieli pochwalić się nim przed znajomymi czy też sąsiadami.

  Zachęcamy do przejrzenia naszej strony internetowej, gdzie otrzymacie drodzy przyjaciele wszelaką pomoc i poradę jak tanio i sprawnie dobrać dla siebie odpowiedniogo twórcy pokoji, który rozjaśni nietylko wasze domowe gniazdko, ale również przez to wasze życie.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sadownictwo »

  Sadownictwo

  Portal kwiaciarski OwoceWarzywaKwiaty.pl to nowatorska inicjatywa wielbicieli warzywnictwa, którzy pragną w praktyczny sposób podzielić się z Państwem nowinkami ogrodniczymi oraz zachęcić do ciągłego zgłębiania wiedzy w płaszczyznach, takich jak kwiaciarstwo. Na naszym portalu warzywniczym zamieszczamy bieżące informacje z branży sadowniczej, warzywniczej oraz kwiaciarskiej, dzięki czemu możliwe staje się śledzenie najciekawszych aktualności na rynku sadowniczym, warzywniczym i kwiaciarskim. Proponujemy Państwu tematycznie uszeregowane wiadomości, które z pewnością okażą się niezwykle przydatne dla osób chcących nieustannie poszerzać swą wiedzę z zakresu sadownictwa warzywnictwa oraz kwiaciarstwa. W celu umożliwienia wymiany informacji pomiędzy użytkownikami portalu kwiaciarskiego udostępniamy forum, stanowiące pole dyskusji branżowych. Zapraszamy do korzystania z portalu kwiaciarskiego OwoceWarzywaKwiaty.pl!

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki »

  Kominki

  Kompetentny informator na temat kominków - w serwisie odnajdziesz opis i poradnik odnośnie kupna odpowiedniego kominka do swojego domu. Przedstawiamy kominki narożne, elektryczne oraz wiele pozostałych. Nie masz pojęcia jaki kominek nabyć i jakimi wyznacznikami kierować się przed nabyciem? Po zainteresowaniu się stworzonymi przez naszych ekspertów, niewątpliwie wybierzesz idealny kominek do swojego budynku. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przewodnika i zapoznania się z zamieszczonymi tam informacjami.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż blachy »

  Montaż blachy

  Tworzona przeze mnie blachodachówka jest wariantem europejskiej jakości. Odznaczają się równymi i bez skazy powierzchniami, przylegają do siebie perfekcyjnie. Na okoliczność niekorzystnych warunków atmosferycznych perfekcyjnie realizują swoją funkcję: na ich wierzchu nie prezentują się skazy. Poza elementem zasadniczym płyta obora, udostępniamy wszystkie, konieczne części uzupełniające: gąsior główny łącznik gąsiorów - trójnik, dachówka kalenicowa, dachówka antenowa,Należy nadmienić na koniec, że powszechnie bezsprzecznym jest, że żywotność dachu pokrytego blachodachówką jest największa.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profile meblowe »

  Profile meblowe

  Nudzi Ci się wnętrze własnego domu? Masz meble producent których dawno już wypadł z obiegu? Twoja kuchnia wygląda jak pięćdziesiąt lat temu? Strych widziało starożytność? Nie masz jak zabłysnąć przed krewnymi? Wstydzisz się przyjmować wizyty? Zmień to teraz, odwiedź naszą witrynę WWW, gdzie naprowadzimy Cię, które salony meblowe warto odwiedzić. Jakie meble ogrodowe wybrać, by możliwie najmniejszym kosztem całkowicie odmienić wygląd pokoi. Sprawdź, jak wiele dadzą nowe akcesoria meblowe oraz którzy producenci mebli zasłużyli na uwagę.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady budowlane »

  Porady budowlane

  Wszystkie roboty w budowlance nawet te najprostsze wymagają odpowiedniej wiedzy. Nie każdy z nas ma wśród znajomych budowlańców, którzy zdołaliby pomóc, przekazać jakieś porady co do wykonywanych prac. W takiej sytuacji dobrze jest rozejrzeć się za poradami na rozmaitego rodzaju witrynach o tematyce budowlanej. Jednym z takich miejsc jest budowanie.org, gdzie codziennie zamieszczane wpisy tłumaczą zagmatwane zagadnienia związane z pracami budowlanymi wykonywanymi w trakcie remontów. Chcesz zostać fachowcem budowlanym? W takim razie musisz cyklicznie przeglądać ten portal.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog na temat dekoracji mieszkania - Ładnie Mieszkaj »

  Blog na temat dekoracji mieszkania - Ładnie Mieszkaj

  Na stronie zdobędziesz tajniki w charakterze ładnie urządzić kuchnię. Pamiętnik internetowy jest przede wszystkim poświęcony odnowieniu wnętrz. Wygląd i dekoracja wnętrza naszego gniazdka jest dla nas niezwykle istotny. Chcemy się otaczać tym co czarowne, wyszukanej i funkcjonalne. Przeglądamy w tym celu wiele czasopism branżowych, planów, programów telewizyjnych o przemianach wnętrz, a także stron www przeznaczonych aranżacji pomieszczeń. Całość po to, aby wykreować wokół nas atmosferę stanu bezpieczeństwa, uroku i relaksu. Gdzie jak nie w mieszkaniu zrelaksujemy się najlepiej. W związku z tym planując wnętrze swojego mieszkania wskazane jest wszystko szczegółowo wgłębić się i zamierzyć lub też powierzyć to kwestie fachowcy. Na naszym blogu znajdziesz najlepsze artykuły przeznaczone aranżacji kuchni i łazienki. Wszystko z uwzględnieniem najnowszych nurtów. Fachowo też poradzimy ci na co warto zwracać uwagę przy doborze ekipy remontowej.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie czyszczenie dywanów Kraków »

  Szybkie czyszczenie dywanów Kraków

  Agencja sprzątająca El-be udostępnia ofertę swoich usług pod adresem: www.el-be.pl. Jedną z pozycji na liście usług agencji jest czyszczenie i pielęgnacja mebli i podłóg. Restauracje często wynajmują tego rodzaju firmy do zapewniania czystości w łazienkach. Agencja pełni też usługi czyszczenia maszynowego hal i magazynów. El-be proponuje profesjonalne czyszczenie dywanów na terenie miasta Kraków. W ofercie standardowo znajduje się mycie okien oraz odkurzanie. Z usług takich agencji najczęściej korzystają duże przedsiębiorstwa lub bardzo bogaci ludzie.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje łazienek »

  Aranżacje łazienek

  W serwisie: wiadomości na temat aranżacji naszych łazienek, ich fotki, baza firm z branży łazienkowej, forum, dzięki któremu, można zadawać pytania. Aby wiedzieć więcej na ten temat, trzeba zajrzeć na e-lazienki.pl, ponieważ właśnie dzięki witrynie, będziemy wiedzieć bardzo dużo na takie tematy jak wyposażenie łazienek, aranżacje łazienek, itp. A z pewnością warto wiedzieć więcej odnośnie łazienek, ponieważ dzięki temu właśnie nasze łazienki będą naprawdę zadbane. Szczególnie, że w serwisie zamieszczono masę fotek łazienek, dzięki czemu, będziemy wiedzieć jak powinna wyglądać wspaniała łazienka.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu »

  Budowa domu

  Budowa domu to z pewnością niezwykle ważne przedsięwzięcie. Jeśli chcemy, aby nasz dom, został dobrze zbudowany, oprócz zatrudnienia odpowiedniej ekipy budowlanej, albo kupowania wyłącznie markowych materiałów budowlanych, powinniśmy także posiadać wymaganą wiedzę odnośnie budownictwa. Należy w końcu wiedzieć, jakie są np. koszty budowy domu, czy który projekt architektoniczny domu kupić. Odpowiedzi na tego typu pytanie, można znaleźć na http://www.forumbudowlane.pl, ponieważ na nim właśnie, eksperci napisali setki wypowiedzi, dzięki którym to, będziemy wiedzieli wszystko co potrzebne odnośnie budowania domu.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tampon »

  Tampon

  Firmy wprowadzając do sprzedaży tampony, uwzględniają różne oczekiwania współczesnych kobiet, bardzo często skarżących się na zbyt intensywne krwawienie. Dlatego w aptekach można wyszukać tampony, posiadające różny poziom chłonności. Artykuły o większej chłonności polecane są na pierwsze dni okresu, kiedy krwawienie jest najbardziej obfite. Duże zróżnicowanie daje klientkom odwiedzającym sklepy lub apteki możliwość nabycia, odpowiednich dla siebie artykułów. Miesiączka dzięki produktom higienicznym oraz przeciwbólowym odbywa się znacznie łagodniej dla wielu Pań.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości karkonoskie, Szklarska Poręba, jeleniogórskie »

  Nieruchomości karkonoskie, Szklarska Poręba, jeleniogórskie

  Biuro Nieruchomości karkonoskie, Szklarska Poręba, jeleniogórskie oferuje mieszkania, domy, lokale i działki. Poznaj najnowsze inwestycje w nieruchomości, sprawdź ofertę na nieruchomości z rynku wtórnego - zajrzyj na stronę www biura nieruchomości karkonoskie, Szklarska Poręba, jeleniogórskie. W ofercie także pomoc w ubezpieczeniach różnego typu, a także w uzyskaniu kredytów bankowych (zwłaszcza tych związanych w hipoteką). Poznaj pełną ofertę Biura Nieruchomości Stępień zaglądając na stronę firmy mającej siedzibę w mieście Jelenia Góra, woj. dolnośląskie.

  Data dodania: 26 08 2020 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny googlebot 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady