Pojemniki transportowe Bydgoszcz

Pojemniki transportowe Bydgoszcz Nasza firma powstała w 1990 r i jest firmą prywatną. Daliśmy się poznać jako zakład świadczący usługi malowania proszkowego. W ramach rozwoju i nowych inwestycji poszerzyliśmy naszą ofertę o dodatkowe usługi i produkcję.
Oferujemy:
- Malowanie proszkowe
- Ogrodzenia panelowe systemowe
- tymczasowe placów budów (również wynajmujemy na czas budowy)
- ogrodzenia metalowe posesyjne,
- Bramy samonośne, rolkowe, uchylne,
- Wykonujemy montaż ogrodzeń na terenie całego kraju,
- Barierki ochronne,
- Barierki zabezpieczające np. imprezy okolicznościowe,
- Siatki,
- Drut ciągniony cięty na wymiar.
- Pojemniki transportowe,
- Lekkie konstrukcje stalowe wg naszych projektów lub na podstawie dostarczonych rysunków technicznych.

Szczegóły strony www.fordpol.pl:

Podlinkuj stronę www.fordpol.pl:

Pojemniki transportowe Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prace wysokościowe »

  Prace wysokościowe

  Mycie, czy malowanie elewacji nie należy być może do zadań karkołomnych, jeżeli nie przyjdzie nam zmierzyć się z naprawdę wielkimi powierzchniami. Poza problemem samego obszaru mycia lub malowania może tutaj bowiem dojść problem wysokości. Raczej trudno wyobrazić sobie, iż do malowania elewacji bloku mieszkalnego mielibyśmy przymierzać się za pomocą drabiny. Dlatego też warto skorzystać z oferty firm takich jak nasza, która oferuje profesjonalne prace wysokościowe umożliwiające wykonywanie trudnych czynności na wysokości.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania archeologiczne »

  Badania archeologiczne

  Firma Artefakt Archeo od kilku lat jest obecna na rynku usług związanych z archeologią. Realizujemy szeroko rozumiane usługi archeologiczne, jak na przykład prace rozpoznawcze, badawcze oraz przedsięwzięcia naukowe. Wszelakie badania i prace archeologiczne wykonywane są zarówno na dużych inwestycjach drogowych jak i staromiejskich układach urbanistycznych. Przedsiębiorstwo Artefakt Archeo wykonuje również fachowe nadzory archeologiczne, a także kompletną pomoc w dopełnieniu koniecznych formalności.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja domów, woj. świętokrzyskie - Geo-Went »

  Wentylacja domów, woj. świętokrzyskie - Geo-Went

  Właściwie dopasowana do potrzeb wentylacja jest najlepszym sposobem na zapewnienie sobie oraz rodzinie poczucia komfortu. Sprawna wentylacja zagwarantuje Państwu czynną wymianę powietrza, niezależnie od pory roku. Latem będzie ochładzać pomieszczenia, a zimą nie wywieje z domu zbyt dużo ciepła. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie wykonywania instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Naszą specjalnością jest szeroko pojmowana wentylacja domów, montowanie wentylacji, a także gruntowe wymienniki ciepła. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa świętokrzyskiego. Na zagadnienia wentylacji spoglądamy w sposób nowatorski. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »