Klimatyzacja w domu

Klimatyzacja w domu Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki, w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza. Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury. Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów. Zadaniem, które spełnia wentylacja jest przede wszystkim usunięcie z pomieszczenia szkodliwych gazów, zapachów i dostarczenie do pomieszczenia świeżego, czystego powietrza. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach. Dla wygody naszych klientów oferujemy: dostawę i montaż- klimatyzacji Split, multisplit - systemów VRV- systemów wody lodowej, fancoili- wentylacji nawiewno-wyciągowych.
Serwis urządzeń klimatyzacyjnych:
- naprawy
- przeglądy
- konserwacje
- projekty
- pomiary
- regulacje systemów klimatyzacji i wentylacji
- projektowanie systemów wentylacji pomieszczeń gastronomicznych, restauracji
- pomiary wydajności
- pomiary hałasu
Do domu oferujemy klimatyzacje: DAIKIN, SAMSUNG, MDV, SANYO, McQuay, LG

Szczegóły strony www.klimatyzacjapolska.pl:

Podlinkuj stronę www.klimatyzacjapolska.pl:

Klimatyzacja w domu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klimatyzatory »

  Klimatyzatory

  Tylko na tej stronie internetowej bez większych problemów mogą Państwo nabyć dla siebie dokładnie takie urządzenia, które leżą dla Państwa odpowiednie. Co lepsza okazuje się, że jest to strona w którym odnaleźć można praktycznie wszystkie interesujące nas produkty takie jak solary, kominki, grzejniki olejne. Jest to jedyna strona internetowa z takimi urządzeniami. Bez większych przeszkód wybrane przez nas urządzenia zostaną dowiezione do odpowiedniego miasta. Płacąc przy tym tylko i wyłącznie raz kwotę za przesyłkę. Nic więc dziwnego w tym, że ta strona internetowa jest aż tak popularna. Ludzie zdają sobie sprawę z tego, że naprawdę warto nabywać na niej odpowiednie produkty. Ich cena jest niezbyt wysoka a do tego nie trzeba się martwić o to czy dany towar faktycznie dotrze do nas w odpowiednim momencie. Strona jest wykonana w sposób prosty i zachęcający do zakupów na niej. Czemu więc się na ten krok nie zdecydować?

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kratki wentylacyjne »

  Kratki wentylacyjne

  Przedsiębiorstwo Awenta Sp. J. to czołowy polski producent wytwarzających wszelkiego rodzaju systemy wentylacyjne. Wszystkie wyroby firmy Awenta są wyrabiane odpowiadają parametrom wyznaczającym najwyższą jakość produkcji. W ofercie firmy wentylatory, anemostaty, kratki wentylacyjne czy też drzwiczki rewizyjne. W internetowym serwisie firmy znaleźć można pełen opis oferty firmy wraz precyzyjną charakterystyką danych produktów. Wyznaczniki najwyższej jakości wyrobów firmy Awenta to zasługa profesjonalistów dbających o to, by systemy wentylacyjne oferowane przez Awentę spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wrocław »

  Klimatyzacja Wrocław

  Większość z nas cały rok czeka na okres wakacji, a co za tym idzie na porę letnią. Dość więc, że czas ten będzie się kojarzył z wypoczynkiem od pracy i domowej codzienności, to jeszcze będzie oznaczał ciepłe dni, pozwalające nam nie pamiętać o zimowych miesiącach. Ale, kiedy już nadejdzie ten słoneczny okres, jedynym o czym będziemy myśleć staje się wentylacja. Będąc w pracy, nieklimatyzowanej kawiarni czy domu gorącym od słonecznych promieni, pragniemy od nowa poczuć chłód, ponieważ upał nas wykańcza. Można by rzec, że nie ma takiego czasu w czasie pełnego okresu roku, z którego moglibyśmy być zadowoleni do końca. Z jednej strony wyczekujemy upalnych dni, ale kiedy już kiedy zrobi się upalnie, jedynym co nas może odprężyć będzie odpowiednia wentylacja w pomieszczeniu, w którym się znajdujemy. Rzecz jasna tej będzie brakować nam szczególnie, kiedy przebywamy w środku jakiś pomieszczeń, przede wszystkim w mieście, gdzie jednak trudniej będzie się znosić skwar i upał, niż na łonie natury bez zanieczyszczeń i spalin. Gdy odpoczywamy na leżaku, a dookoła gdzieś będą nam śpiewać ptaszki, wówczas wentylacja nie jest nam potrzebna, ponieważ lekki podmuch wiatru absolutnie nam wystarcza.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »