Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/sub.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 1
Podkategoria: Usługi porządkowe - strona 1 - fajowy-katalog.pl
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 17

Usługi porządkowe Podkategoria: Usługi porządkowe

 • Ogrzewanie na gaz »

  Ogrzewanie na gaz

  Bałtykgaz to firma posiadająca swoją siedzibę w Rumii, oferująca usługi powiązane z dystrybucją gazu na terenie całej Polski. Zajmujemy się jednakże nie tylko dystrybucją gazu, ale też kompetentnym doradztwem i wykonywaniem różnorakich instalacji przemysłowych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami zainteresowanymi ekologiczną energią. Istotą naszej oferty jest zapewnianie rozwiązań oraz paliw ekologicznych, które umożliwią ogrzać mieszkania. Naszym kontrahentom proponujemy wynajęcie zbiornika jak również wybranie Bałtykgaz jako regularnego dostawcy gazu płynnego. Doradzamy w załatwieniu formalności związanych z inwestycją, wykonujemy projekt, gwarantujemy atrakcyjne ceny gazu klientom, którzy decydują się na regularną współpracę. Kontrahent może zdać się na doskonale zaaranżowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny co więcej na porady naszych doradców przez 24 godziny.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windy dla niepełnosprawnych, dźwig dla niepełnosprawnych, dźwigi dla »

  Windy dla niepełnosprawnych, dźwig dla niepełnosprawnych, dźwigi dla

  Witamy w naszej firmie naszym zakładzie pracy REHA BŁOCH, będącym nowym podmiotem gospodarczym, jednakowoż dysponującym gospodarującym wieloletnim doświadczeniem technicznym w branży dźwigi dla niepełnosprawnych, windy dla niepełnosprawnych, platformy dla niepełnosprawnych, podnośniki sufitowe, schodołazy oraz innych urządzeń przeznaczonych przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych oraz dodatkowo ludzi starszych. Nasi pracownicy doradzą Państwu asortyment najlepszych rozwiązań technicznych, dobór urządzeń, zagwarantują rasowy montaż natomiast serwis. Oferujemy produkty o zróżnicowanej, konkurencyjnej cenie, w pobliżu zachowaniu najwyższej jakości. Dysponujemy w ofercie urządzeniami nowymi oraz dodatkowo używanymi.
  Nasza oferta:
  dźwig dla niepełnosprawnych
  platforma dla niepełnosprawnychplatformowy system parkingowyplatformy pionoweplatformy schodowepodnośnik sufitowyschodołazwinda dla niepełnosprawnych
   
   

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja obrazów, konserwacja dzieł sztuki, konserwacja malarstwa, konserwacja »

  Restauracja obrazów, konserwacja dzieł sztuki, konserwacja malarstwa, konserwacja

  Konserwacja dzieł sztuki :
  konserwacja malarstwa (renowacja obrazów, renowacja obrazów olejnych)
  rzeźby rzemiosła artystycznego
  restauracja obrazów
  Konserwacja obrazów: czyszczenie, dezynfekcja, impregnacja podłoża, a ponadto osypujących się gruntów oraz polichromii usuwanie starych werniksów i przemalowań dublaż obrazów; naprawa obrazów, rekonstrukcje podłoża i brakujących fragmentów malowidła nakładanie werniksów chroniących polichromię; wynagrodzenie w naturze starych, wypaczonych, zniszczonych przez korniki oraz grzyby krosien obrazów, konserwacja obrazów olejnych
  Renowacja  rzeźby: czyszczenie powierzchni rzeźby, dezynfekcja a dezynsekcja alias zwalczanie drewnojadów w komorze gazowej impregnacja zmurszałego (działalność grzybów) zaś zjedzonego przez np.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • LingLang twój profesjonalny tłumacz »

  LingLang twój profesjonalny tłumacz

  LingLang jest doświadczonym biurem tłumaczeń działającym na terenie Łodzi i okolic. Ekipę biura tworzą fachowi tłumacze, którzy mają niezbędne umiejętności i lubią swoją pracę. Do tego biuro na stałe współpracuje z zawodowymi tłumaczami specjalizującymi się w konkretnych dziedzinach wiedzy, jak medycyna albo edukacja. Biuro tłumaczeń Łódź oferuje tłumaczenia w popularnych językach, w tym tłumaczenia rosyjski Łódź. Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny. Tłumaczenia Łódź to zarazem wysokiej jakości tłumaczenia pisemne, jak i ustne. Firma tłumaczy rozmaitego typu instrukcje obsługi, analizy finansowe czy pozwy. Tłumaczenia ustne to natomiast na przykład tłumaczenia rozmów z cudzoziemcami.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie szkodników Łódź »

  Usuwanie szkodników Łódź

  Wszędzie gdziekolwiek szczury czy uciążliwe owady dają się we znaki zakłócając spokój obywateli - profesjonaliści z firmy Dezyntex pozostają w gotowości, by błyskawicznie i skutecznie zlikwidować wszelakiego rodzaju robactwo. Czyniona nowoczesnymi metodami deratyzacja, dezynfekcja oraz dezynsekcja Łódź zmiecie je ze swoich kryjówek, zatruje i przeobrazi w kupę pyłu. Za niedużą cenę pozbędziesz się nareszcie ścierwa, jakie rozpanoszyło się w Twoim pokoju czy myszy biegających na strychu. Starczy tylko jedno zlecenie, a bezduszna dezynfekcja Łódź Łódź pokaże natrętom gdzie raki spędzają zimę, a Tobie pozwoli radować się porządkiem, spokojem i higieną.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring serwis Łódź »

  Monitoring serwis Łódź

  Pomatech specjalizuje się w montażu bardzo skutecznych systemów alarmowych i kamer monitoringu. Firma ma długoletnie doświadczenie i wiedzę niezbędną w tej dziedzinie, a poza tym stały dostęp do nowoczesnego sprzętu. Monitoring Łowicz przydaje się w każdym przedsiębiorstwie, sklepie, a także na prywatnym podwórku. Jeśli chcą się Państwo zabezpieczyć przed przestępcami i potencjalnymi stratami finansowymi, to alarmy Żyrardów będą świetnym rozwiązaniem. Oferta firmy Pomatech jest elastyczna. Firma montuje zabezpieczenia w wielu miastach i miejscowościach, gwarantuje usługi w szybkich terminach i ma ciekawe rabaty.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów tapicerki wykładzin radom »

  Pranie dywanów tapicerki wykładzin radom

  Czyścimy:
  -wykładziny i dywany metodami ekstrakcji, dogłębną lub suchą
  -możliwa impregnacja dywanów i wykładzin
  - pranie tapicerek meblowych i samochodowych również skórzanych
  -kompleksowe czyszczenie wnętrz aut
  -czyszczenie krystalizacja marmuru
  -czyszczenie i konserwacja podłóg twardych
  -kompleksowe czyszczenie wnętrz samochodów
  -czyszczenie verticali, żaluzji, sufitów podwieszanych
  Możliwość wysuszenia czyszczonych powierzchni
  Istniejemy od 2003 roku, posiadamy duże doświadczenie.
  Profesjonalny Sprzęt z USA, Anglii, Niemiec.
  Dywany w domach pierzemy bez przemoczenia
  Nie niszczymy podłóg (parkietów paneli)!!
  Posiadamy profesjonalną chemię do dywanów
  I tapicerek.
  Nie pierzemy tanimi proszkami z dodatkiem
  płynu do plandek czy mycia silników!!

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o słupach energetycznych na terenie Podkarpacia i o wiele więcej. »

  Wszystko o słupach energetycznych na terenie Podkarpacia i o wiele więcej.

  Potrzebujesz skorzystać z towarów które pozwoliły ażeby wam na odpowiednie zabezpieczenie ale tylko konstrukcji wykonanej ze stali? Musisz wiedzieć, że świetnie trafiłeś, ponieważ to w chwili obecnej u nas masz okazję z takich usług korzystać. Gwarantujemy wam zabezpieczenie antykorozyjne stali z którym warto się bliżej zaznajomić, ponieważ jest to jedna z najlepszych sposobności na które warto sobie wykorzystać. Nie czekaj więc jedynie zdecydowanie sprawdź takie oferty jeszcze dzisiaj. Bo de facto warto sobie na taką możliwość pozwolić.

  Data dodania: 02 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Krótko o wycinaniu drzew w Proszowicach itp.. »

  Krótko o wycinaniu drzew w Proszowicach itp..

  Jesteś zainteresowany wycięciem drzew? Niewątpliwie powinniśmy już korzystać z pomocy naszej strony, na której to znajdziesz ofertę korporacji, która to projektuje już usuwanie drzew Wieliczka. Firma ma już odpowiednie doświadczenie w usuwaniu takich drzew, które to są już nie potrzebne na naszej działce. O ile wyłącznie jesteś zainteresowany taką ofertą korporacji na 100% masz sposobność umówienia się już na rozmowę z jej pracownikami, którzy to na 100% pomogą nam w takim usunięciu nie potrzebnych dla nas drzew.

  Data dodania: 02 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Łódź »

  Pranie dywanów Łódź

  Specjalizujemy się w praniu dywanów metodą SZAMPONOWANIA.
  Dywan na początku jest głęboko wytrzepany z suchego brudu i kurzu przez odkurzacz.
  Nanosimy szampon wraz z odplamiaczem na całą powierzchnię przez specjalny wałek ze szczotkami.
  Środek piorący wraz z brudem zabierany jest do pojemnika.
  W końcowym etapie otrzymujemy wyprany, wyczesany i pachnący świeżością dywan.
  Szamponowanie ma taką zaletę, że nie przemacza produktu i nie moczy podłogi na której się znajduje.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Krótko o najlepszych drzwiach na stare futryny i o wiele więcej. »

  Krótko o najlepszych drzwiach na stare futryny i o wiele więcej.

  Interesują Cię nowe drzwi wejscowe? Jeżeli już tak, to wiedz, że nasza propozycja skierowana jest w chwili obecnej do Ciebie. Jesteśmy firmą, która może zagwarantować kontrahentowi odpowiednią jakość. Posiadamy za sobą 10 lat obecności na rynku. Jest to znak, że wiemy co wykonujemy a nabywcy nam ufają. Warto zaznaczyć, że na wszelkie prywatne zamówienia proponujemy bezpłatny pomiar oraz dodatkowo wycenę. Można więc powiedzieć o dużym udogodnieniu dla kontrahentów. W razie jakichś dodatkowych pytań, czekamy pod numerem telefonu udostępnionym na mojej witrynie internetowej WWW.

  Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie suchym lodem »

  Czyszczenie suchym lodem

  Firma Instad zapewnia najwyższą jakość swojej usługi dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii czyszczenia. Jest to sposób skracający czas, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości wykonanej usługi. Usługa ta jest przeprowadzona za pomocą suchego lodu. Technologia Cold Jet ma szerokie zastosowanie w różnych branżach. Czyszczenie suchym lodem jest metodą, która wypiera tradycyjne sposoby czyszczenia. Głównie ze względu ekonomicznego ponieważ przy zastosowaniu mniejszej ilości produktu w tym przypadku suchego lodu i powierza w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku systemami wykorzystującymi do czyszczenia ten sam produkt oszczędza czas. Dodatkowo nie pozostawia wtórnych odpadów co w sposób wymierny przynosi korzyści finansowe dla przedsiębiorstw.

  Data dodania: 29 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • CzysteLokum.eu - Sprzątanie mieszkań i lokali w Warszawie »

  CzysteLokum.eu - Sprzątanie mieszkań i lokali w Warszawie

  Sprzątanie mieszkań i innych lokali w Warszawie i bliskiej okolicy. Usługi świadczone są na zasadzie pomocy domowej w celu utrzymania należytego porządku w miejscu zamieszkania lub pracy. Mogą być realizowane na zasadzie stałej współpracy (cyklicznie), bądź mieć charakter jednorazowy. Zakres świadczonych usług może obejmować m. in. zmywanie naczyń, wycieranie kurzu, mycie podłóg i okien, odkurzanie dywanów i wykładzin, pranie i prasowanie, czyszczenie armatury i sanitariatów, koszenie trawy, drobne prace w ogrodzie, zrobienie podstawowych zakupów i inne pomoce domowe. Szanujemy cudzą własność i prywatność naszych Klientów. Mamy niskie ceny uzależnione od stopnia zabrudzenia lokalu i zakresu czynności do wykonania. Więcej informacji znajduje się na stronie: W W W. C Z Y S T E L O K U M. E U.

  Data dodania: 07 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • ZadbanyGrob.eu - Sprzątanie i opieka nad grobami w Warszawie »

  ZadbanyGrob.eu - Sprzątanie i opieka nad grobami w Warszawie

  Opieka nad grobami w Warszawie i bliskiej okolicy. Usługi świadczone są w celu utrzymania grobu i jego bezpośredniego otoczenia w należytym ładzie i porządku. Mogą być realizowane na zasadzie stałej współpracy (cyklicznie), bądź jednorazowego zlecenia do wykonania. Zakres świadczonych usług może obejmować m. in. odwiedzenie grobu, zapalenie znicza, zakup kwiatów, usunięcie śmieci, umycie nagrobka, odśnieżanie grobu, drobne prace konserwacyjne i inne opcjonalne usługi. Wykonane prace dokumentujemy zdjęciami i wysyłamy pocztą elektroniczną Klientowi. Mamy niskie ceny uzależnione od rodzaju nagrobka i zakresu czynności do wykonania. Więcej informacji znajduje się na stronie: W W W. Z A D B A N Y G R O B. E U.

  Data dodania: 07 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • EJAS Usługi Wysokościowe »

  EJAS Usługi Wysokościowe

  EJAS, to profesjonalna firma realizująca usługi wysokościowe na terenie Krakowa oraz okolicznych miejscowości. By sprostać wymaganiom klientów, EJAS stawia na doświadczenie oraz umiejętności, które są na bieżąco podnoszone. W ofercie firmy znajdują się takie usługi, jak: mycie okien i elewacji, usuwanie graffiti, usuwanie zielonych nalotów, mycie okien wodą demineralizowaną, montaż konstrukcji stalowych pod reklamę na ścianach budynków lub dachach oraz usługi wycinki drzew. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy.

  Data dodania: 20 07 2020 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny googlebot 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi porządkowe