Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/sub.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 1
Podkategoria: Poradniki i blogi o biznesie - strona 1 - fajowy-katalog.pl
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 17

Poradniki i blogi o biznesie Podkategoria: Poradniki i blogi o biznesie

 • Kredyt konsolidacyjny »

  Kredyt konsolidacyjny

  Niezmiernie korzystną propozycją dla wszystkich, którzy zaciągnęli kilka pożyczek jest ewentualność skorzystania z kredytu konsolidacyjnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu wolno spłacać jedną niższą ratę w miejsce kilku. Zapraszamy po więcej informacji do portalu kredytkonsolidacyjny.net - ranking kredytów konsolidacyjnych. Podstawowym plusem konsolidacji jest zamiana paru kredytów na jeden, długoterminowy oraz w wielu przypadkach o mniejszym oprocentowaniu. Ważne jest też komfort spłaty wyłącznie jednej raty, a nie kilku w paru bankach. Oferujemy zapoznanie się z wortalem kredytkonsolidacyjny.net oraz skorzystanie z najbardziej atrakcyjnych kredytów konsolidacyjnych.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla firm »

  Kredyty dla firm

  Jak pewnie wiesz właśnie za parę dni będą święta. Związane to jest zapewne z niemałymi wydatkami. Masz zamiar pojechać na zakupy po prezenty, jednak przydałoby się do tego celu nieco więcej pieniędzy? Można to zmienić w bardzo łatwy sposób. Po prostu wystarczy wejść na nasz serwis, który przeznaczony jest między innymi dla takich osób właśnie jak Ty. To na nim dowiesz się sporo informacji o kredytach.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ranking bux »

  Ranking bux

  Ranking bux jest najbardziej godnym zaufania miejscem w internecie promującym informacje o buxach i internetowym zarabianiu. Przeglądniesz tutaj ogrom możliwych do zastosowania w praktyce poradników wspomagających Twój błyskawiczny i bezproblemowy początek w realiach internetowego zarobku, np. poradnik objaśniający czym jest surfbar. Następnie będziemy Cię dopingować świeżymi wiadomościami o buxach. Reklamujemy tylko najbardziej opłacalne buxy, takie jak Neobux (prowadzący internetowego zarabiania) i Onbux (innowacyjny, dynamicznie rośnie w siłę). Przy pomocy czatu umożliwiamy Ci kontakt z innymi czytelnikami bloga. Wspólnie prędzej rozwiążecie wszystkie problemy. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki »

  Pożyczki

  Od czasu włączenia Polski do Unii Europejskiej rynek finansowy w naszym kraju zmienił się nie do poznania. Dzisiaj prawie każdy mieszkaniec w mniejszym lub większym stopniu używa kredytów podczas sprawunków. Niestety nieumiejętne posługiwanie się tymi produktami finansowymi moze doprowadzić do powstania poważnych problemów. Największym z nich jawi się negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej. Taka informacja może trwale uniemożliwić pożyczanie funduszy w bankach. W takich przypadkach pozostaje korzystanie z dużo droższych pożyczek pozabankowych. Aby nie dać się złapać w takie sidła warto zaznajomić się z naszą stroną na ten temat.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki bez bik »

  Pożyczki bez bik

  Przydałoby Ci się, byś dostał/dostała trochę gotówki, ponieważ planujesz parę wydatków, jednak po prostu tych pieniędzy nie masz? Nic trudnego, już dzisiaj możesz znaleźć na tej stronie internetowej, mnóstwo ciekawych informacji o kredytach, szczególnie kredytach bez bik. Nie wiem czy jest BIK? Nic się nie martw, to również zostało wytłumaczone na tej stronie. A może prowadzisz firmę? Również weź kredyt bez bik, jeśli potrzebujesz kasy.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze OFE »

  Najlepsze OFE

  Modyfikacja OFE jest ewentualna za darmo po dwuletnim okresie uczestnictwa. Jeżeli interesant chce dokonać zmiany OFE ma możliwość dokonać tego dopiero po tym okresie, w przeciwym wypadku może być obarczony kolejnymi kosztami w wysokości od 80 do stu sześćdziesięciu PLN. Na niniejszej stronie przedstawiliśmy kompilację OFE, deklaracje aktualizacji danych personalnych oraz opis krok po kroku zmiany bieżącego funduszu OFE. zajrzeć na opisywaną stronę przed dokonaniem zmiany do innego funduszu.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez bik »

  Pożyczka bez bik

  Szybka pożyczka gotówkowa to niezbyt dobre rozwiązanie. Przed podpisaniem umowy bankowej powinno się odnaleźć różne usługi, skorzystać z pomocy doradców inwestycyjnych, korzystać z analiz. Znakomita pożyczka to niskie oprocentowanie, a oprócz tego niewielka prowizja. Jako doradcy postaramy się pokazać wszystkim szybki kredyt pieniężny przydzielany na najkorzystniejszych zobowiązaniach w najlepszych bankach. Jeśli masz pracę, szukasz pojazdu mechanicznego, pieniędzy na wakacje lub inne usługi, zapraszamy na serwis. U nas podejmiesz najkorzystniejszy wybór.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń

  Interesujesz się językoznawstwem, i może chciałbyś wykonywać pracę w biurze tłumaczeń? Nim owo zrobisz powinnaś odwiedzić na naszą stronę gdzie dowiesz się wielu intrygujących rzeczy o tłumaczach, a także o całych biurach. Przy użyciu naszym artykułom dowiesz się wszystkiego o pracy tłumacza przysięgłego, a oprócz tego jakie tłumaczenia należałoby wykonywać. W naszych artykułach poznasz coraz jedynka najbardziej interesujący zjawisko, mianowicie owo, na jakim z tłumaczeń jest dozwolone zapracować najwięcej. To zaś kilka więcej wyłącznie obok nas. Zapraszamy

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Lokaty

  Jeżeli poszukujesz dobrych forteli na sprawne oszczędzanie z trudem zapracowanych pieniędzy to wpadnij na stronę lokatka.pl. Zapisujemy tam dokładnie o tym jak i gdzie najodpowiedniej oszczędzać. Wynajdujemy najlepsze oferty na lokaty bez podatku belki oraz konta oszczędnościowe. Teraz najbardziej lubiane są takie wytwory jak lokaty jednodniowe lub konta z dzienną kapitalizacją odsetek.Dzięki naszym ocenom i artykułom na pewno zdecydujesz się na najważniejszy sposób na to by Twoje finanse były pewneeczne i każdego dnia zarabiały.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt studencki od A do Z »

  Kredyt studencki od A do Z

  Portal internetowy poruszający sprawy kredytów preferencyjnych dla teraźniejszych studentów. Wszystkie wiadomości przed publikacją są dokładnie sprawdzane z obecnym stanem, dlatego przekazujemy nowe i bieżące wiadomości. Jeżeli zamierzasz skorzystać z kredytów studenckich już teraz wejdź na stronę i sprawdź czy wypełniasz wszystkie oczekiwania. Kredyty studenckie dofinansowane są z funduszy Państwa, dlatego są one opłacalne i rozchwytywane wśród młodych ludzi. Dużej więcej trafnych informacji na naszej stronie www.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Lokaty bankowe

  Lokaty bankowe to strona poruszająca problematykę finansową. Przeznaczona jest w szczególności dla internautów zainteresowanych problematyką inwestowania i oszczędzania swoich wolnych środków finansowych. Przedstawiamy porady dotyczące wyboru najpopularniejszych produktów oferowanych przez polskie instytucje finansowe takich jak lokaty terminowe, konta oszczędnościowe czy fundusze inwestycyjne. Przedstawiamy raporty, porównania i opinie dotyczące tej problematyki. Współredaktorem serwisu może stać się każdy internauta zamieszczając swój artykuł.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na cele mieszkaniowe »

  Kredyt na cele mieszkaniowe

  Kredyt na cele mieszkaniowe najczęściej łączy kredytobiorcę i bank na w pewnym sensie całe życie. Toteż rozstrzygnięcie o o wyborze najlepszej oferty jest bardzo trudna. Wyspecjalizowaną pomoc w tej branży proponuje strona budowlanohipoteczny.pl, przy pomocy którego warto skorzystać z darmowej wskazówki konsultanta kredytowego, a także zapoznać się z rankingiem kredytów na swoje M. Cenną wiadomością zawartą na tej stronie są aktualizowane informacje o najciekawszej w danym momencie ofercie kredytu na zakup domu. Jego dane znajdują się w zakładce „Oferta miesiąca”.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC AC - ranking »

  Ubezpieczenia OC AC - ranking

  Przymusowe zabezpieczenie twojego wozu jest całkiem przydatne, jednakże jak wynaleźć to najlepsze i najtańsze? Zapraszamy na naszą witrynę, gdzie odszukacie porównanie stawek wszelkich firm ubezpieczeniowych na rynku - składka odpowiedzialności cywilnej także pakiet AC+OC. Ponadto można dodać swą opinię o usługach jakie oferują ubezpieczyciele. W portalu odnajdziecie też rady prawne a także newsy z rynku ubezpieczeń komunikacyjnych. To odwiedzający kreują nasz serwis www. Nie zwlekaj, wstąp do nich!

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • BGŻ i pożyczka hipoteczna »

  BGŻ i pożyczka hipoteczna

  Witryna najlepszymieszkaniowy.pl jest tak naprawdę obowiązkową lekturą dla wszystkich osób planujących w przyszłości stać się posiadaczem kredytu mieszkaniowego. Nie powinno się nikomu tłumaczyć, że jego zaciągnięcie jest decyzją na w pewnym sensie całe życie. Korzystając z treści umieszczonych właśnie na serwisie najlepszy kredyt mieszkaniowy, podjęta decyzja będzie najwłaściwszym z ewentualnych wyborów. Na żadnej innej stronie nie otrzymają Państwo tak wartościowych informacji o kredytach hipotecznych i warunkach ich otrzymania.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gry biznesowe »

  Gry biznesowe

  Nasi szkoleniowcy są autorami pozycji poświęconych zarządzaniu sprzedażą, kwalifikacjom menedżera i kursom biznesowym. Opracowaliśmy również autorskie programy symulacyjne. Tu przeczytasz parę opinii, w których pokazane jest nasze spojrzenie na kursy zamknięte i nasz sposób działania. Jeżeli są Państwo zaciekawieni zobaczeniem bliżej naszych propozycji, doświadczeń, lub sposobu pracy, albo chcą Państwo dostać wstępną ofertę, bardzo zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi wykładowcy przez wiele lat działali jako szefowie w wiodących przedsiębiorstwach. Wiedzą więc bardzo dobrze, że szkolenia biznesowe, same w sobie, w oderwaniu od pozostałych działań rozwojowych, nie są tak skuteczne, jak całościowe projekty rozwoju pracowników. Polecamy również wyjazdy integracyjne.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacja »

  Inwentaryzacja

  spis z natury bywa obowiązkiem biorącym się z ustawy n.t. rachunkowości. Wykonanie jego polegające na zapisywaniu wszystkich składników majątkowych potrzebuje w większych instytucjach skierowania wszystkich osób zatrudnionych. Poważnym ułatwieniem w tego rodzaju sytuacji jest użycie istniejących na rynku programów komputerowych, dzięki którym proces będzie przebiegał sprawnie i oszczędnie. Niektóre instytucje zlecają przeprowadzanie spisu z natury różnym zewnętrznym firmom specjalizującym się w tym zakresie.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wygodne konto Forex demo »

  Wygodne konto Forex demo

  Firma inwestycyjna Admiral Markets przedstawia swoje usługi na stronie internetowej. Proponujemy założenie wygodnego konta Forex demo w celach edukacyjnych. Profesjonalny broker Forex pomoże w podejmowaniu niełatwych decyzji. Pragniemy, żeby współpraca z klientami przebiegała pomyślnie. Proponowana platforma ECN stanowi wygodny rachunek dostępny z każdego punktu na świecie. Polecamy bezpłatne szkolenia i kursy omawiające problematykę rynku finansowego. Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdą Państwo na witrynie www.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karty VISA »

  Karty VISA

  Portal poświęcony kartom płatnicznym, w którym odszukać można szczegółową charakterystykę warunków, opłat oraz istnieje możliwość wysłania wniosku o jedną z kilkunastu kart płatniczych. Należy pamiętać, że aby otrzymać kartę kredytową trzeba spełnić szereg wymagań, między innymi posiadać stałe dochody oraz złożyć dość dużo dokumentów, takich jak zaświadczenie o dochodach z Urzędu Skarbowego i ankiety bankowe. Na pozytywny respons z banku trzeba zwykle czekać nawet kilka tygodni. Aby przyśpieszyć ten okres trzeba zapytać, czy w banku, w którym posiadamy rachunek jest sporządzona oferta bonusowa; zwykle jest to właśnie karta płatnicza, którą otrzymujemy od ręki. Limit na karcie określany jest na podstawie średnich miesięcznych wpływów na rachunek, choć może być zmniejszony według wskazówek wnioskodawcy. Więcej ciekawych informacji można znaleźć na opisywanej witrynie, na którą gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki »

  Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki

  Blog informacyjno-doradczy w problematyce kredytów konsolidacyjnych oraz funkcjonalnego oddłużania. Znajduje się na nim masa skutecznych wskazówek, mówiących o tym, co zrobić i jaki kredyt wziąć, by oddłużanie stało się łatwe i nie targało budżetu domowego, co ma miejsce przy zaciągnięciu paru kredytów o różnych czasach płatności. Kredyty konsolidacyjne to niesamowicie praktyczna posługa finansowa proponowana przez banki, za pomocą której nie tylko można zamienić kilka rat w jedną, mniejszą, ale także dostać dodatkową gotówkę.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banki »

  Banki

  Cieszymy się, że do nas trafiłeś - znajdziesz tu bogatą ofertę banków, w których założysz konto za pośrednictwem komputera z dostępem do Internetu, czyli nie musisz nawet wychodzić z domu. Do wyboru masz oferty różnych banków, wśród nich znajdziesz m.in. MultiBank, konto ING, Toyota Bank, Millennium Bank, db NET. Internetowe konta bankowe to wiele możliwości i przede wszystkim wygoda. Tutaj porównasz oferty, a dodatkowo odnajdziesz tu ciekawe artykuły na temat najlepszych kont bankowych, kredytów (gotówkowe, hipoteczne i na zakup samochodu) oraz kart płatniczych. Nasza portal pomoże wybrać dla Ciebie doskonałe konto bankowe (osobiste, dla młodzieży lub dla firm), dostosowane do Twoich potrzeb. Zarządzanie finansami w domu to wygodny sposób, a przy tym bardzo łatwy. Zobaczysz jakie czekają Cię korzyści i ile zaoszczędzisz czasu. Na naszej stronie złożysz wniosek do wybranego banku.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny googlebot 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poradniki i blogi o biznesie