Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii Grupo Quattro Properties S.L. posiada w swojej ofercie atrakcyjne oferty apartamentów, domów szeregowych, willi i innych nieruchomości na terenie Costa Blanca w Hiszpanii.
Oferujemy kompleksową obsługę przeprowadzanej transakcji: zebranie informacji i dokumentacji nieruchomości, sprawdzenie stanu prawnego, stworzenie profesjonalnej oferty, pomoc w sfinansowaniu nieruchomości, skonstruowaniu umowy przedwstępnej a także skompletowanie dokumentacji nieruchomości niezbędnej do sporządzenia aktu notarialnego.
Dzięki znajomość regionu jesteśmy ekspertami tutejszych nieruchomości.

Szczegóły strony www.grupoquattro.pl:

Podlinkuj stronę www.grupoquattro.pl:

Nieruchomości w Hiszpanii

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nieruchomości Szczecin »

  Nieruchomości Szczecin

  Chcesz sprzedać apartament, dom, czy garaż ? A może interesuje cię kupno działki lub wynajem znacznej powierzchni? Jeśli tak, bezspornie możesz to dokonać, wybitnie szybko i nad wyraz bez trudu. Wchodząc na nasz portal, jesteś w stanie wszystko wypróbować i wyszukać. Wystarczy tylko zaznaczyć miasto i województwo, które nas interesuje, a po czym poszukiwać tego, co jest warte naszych zapotrzebowań. Na stronach jesr krocie różnorodnych ofert, w których na pewno każdy odszuka coś intersującego dla siebie. Dobór jest w istocie znaczny i z pewnością, ktokolwiek nawet najniezwyklej potrzebujący interesant, z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Prosta szata graficzna, banalne poszukiwanie, całość, na wybitnie okazałym poziomie. Każdy, kto interesuje się sprzedażą lub kupnem, z pewnością może wyszperać wszystko, co jest mu potrzebne. Dzięki wyszukiwarce także da się użyć szybkie poszukiwanie, dlatego też nie ma tematu, żeby ktoś, nie odszukał tego, co właśnie jest mu potrzebne. A to jest najważniejsza kwestia!

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Warszawa »

  Zarządzanie nieruchomościami Warszawa

  Dom pod Jaworem działa na rzecz wszelkiego rodzaju Wspólnot Mieszkaniowych, zlokalizowanych w nowowybudowanych lokalach jak również w tych starszych. Nasza wiedza praktyczna i zdobyte umiejętności w całkowicie poprawny sposób pozwalają nam na pełne poznanie zapotrzebowań i właścicieli Wspólnot, a ponadto ich zrealizowanie. Zajmujemy się zarządzaniem, adnimistrowaniem, doradztwem prawnym. Współdziałamy z kilkoma firmami konserwacyjnymi, budowlanymi, remontowymi, sprzątającymi - wszystko to zaręcza najwyższą dbałość o wnętrza jak i sąsiedztwo Wspólnot. Zapraszamy do współpracy wszystkie Wspólnoty.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości forum kraków »

  Biuro nieruchomości forum kraków

  Na krakowskim rynku nieruchomości działam aktywnie od 10 lat. Jestem absolwentką Wentylacji i klimatyzacji na Akademii Górniczo-Hutniczej. Ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, również na AGH. Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (licencja nr 8231), a w swoim zawodzie kieruję się zasadą "Twój dom - moja pasja". Trudnię się głównie wyszukiwaniem i selekcją najlepszych ofert z rynku wtórnego, ale doskonale odnajduję się również na rynku pierwotnym. Posiadam ubezpieczenie Concordia (2017r. ) od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody, jakie mogą powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednika nieruchomości

  Data dodania: 13 03 2018 · szczegóły wpisu »