Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 4
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań

  Posłannictwem naszej firmy jest bogate doświadczenie. Lata 2009-2010 to rozwój naszej firmy. Usługi jakie oferujemy to przede wszystkim: sporządzanie list płac, pełna księgowość. Jeżeli poszukujesz firmę, która zabezpieczy Twoje finanse, przedsiębiorstwo, która zadba o sprawy finansowe to koniecznie zadzwoń do nas już natychmiast. U nas niskie, pomoc finansową oraz doradztwo podatkowe.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy »

  Doradca podatkowy

  Mówiąc prostym językiem- pomagamy naszym Klientom budować i utrzymać płynność finansową i nie zagubić się w gąszczu przepisów prawnych. Oferujemy Państwu: - profesjonalną i miłą obsługę.Nasze przedsiębiorstwo finansowe to firma z kilkunastym doświadczeniem, które przekłada się na dobrą jakość naszych usług i produktów. Jeśli poszukujesz partnera na długie lata, bądź poszukujesz fachowego biuro rachunkowego zadzwoń do nas 61 6393391 lub napisz.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Kielce »

  Doradca podatkowy Kielce

  W biurze rachunkowym Bilans-Servis klient jest najważniejszy, każdego klienta traktują indywidualnie. Biuro współpracuje z małymi, rodzinnymi firmami, jak również prowadzi spółki prawa handlowego notowane na GPW. Doświadczenie oraz wiedza nabyte przez kilkanaście lat, zapewniają zadowolenie ich klientów. Biuro rachunkowe Bilans-Servis poleca usługi księgowe, kadry i płace oraz kompleksowe doradztwo podatkowe.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Poznań »

  Windykacja Poznań

  Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania w następującym zakresie: sprzedaż wierzytelności, monitorowanie należności, mediacje z dłużnikami. Jesteśmy wyłącznym właścicielem i administratorem systemu informatycznego pozwalającego na wprowadzanie oraz poszukiwanie ofert sprzedaży wierzytelności pieniężnych. Dzięki temu rejestr EGW stanowi cenne źródło informacji na temat wiarygodności finansowej kontrahentów, w tym również spoza Polski. EGW to zespół specjalistów legitymujących się szeroką wiedzą, odpowiednim wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Otwórz konto w TFI »

  Otwórz konto w TFI

  TFI Legg Mason to towarzystwo, które firmom mniejszym i większym oraz osobom fizycznym daje szansę na zainwestowanie w fundusze inwestycyjne, a ponadto różnego rodzaju finansowe programy, które maja na celu zadbanie o wysoka emeryturę. Twoja emerytura to podstawa naszej przyszłości w czasie życia każdego człowieka. Legg Mason działa w branży finansowej od ponad 14 lat i ciągle zyskuje pozytywne opinie od swoich klientów. Decydując się na swój program mamy nie mały wybór, ponieważ możemy wyselekcjonować nie tylko jeden fundusz. W takim przypadku, jeżeli już nabywca funduszy ma dużo funduszy, to środki pieniężne są dzielone pod względem tych funduszy. Do wyboru mamy następujące fundusze: Obligacji FIO, Fundusz Akcji, Fundusz Pieniężny, Senior FIO, a dodatkowo Fundusz Straget. W ofercie Legg Mason TFI odnajdziesz też inne programy inwestycyjne: konta IKE, IKZE, PPE i in.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe - Małopolski Instytut Studiów Podatkowych Sp. z o.o. w Krakowie »

  Doradztwo podatkowe - Małopolski Instytut Studiów Podatkowych Sp. z o.o. w Krakowie

  Małopolski Instytut Studiów Podatkowych Sp. z o. o. przy ulicy Św. Gertrudy 7/12 w Krakowie stanowi najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą połączyć energiczny rozwój firmy z bezpiecznym prowadzeniem interesów, wszystkie rozliczenia zostawiając w rękach profesjonalistów. Wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno małych i większych firm oferujemy profesjonalne usługi księgowe z Krakowa. Główną domeną naszej działalności jest księgowość Kraków oraz podatki Kraków. naszą specjalnością jest doradztwo w zakresie prawa podatkowego i prawa bilansowego, drugim zaś obsługa sporów z organami podatkowymi. Zajmujemy się także prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Łączymy tradycję z doświadczeniem. W sposób plastyczny podchodzimy do Państwa potrzeb, uważnie wsłuchując się w Państwa wymagania i oczekiwania. Oferujemy usługi księgowe Kraków na najwyższym możliwym poziomie profesjonalizmu.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płatności w internecie »

  Płatności w internecie

  Propozycja serwisu transferuj. pl skierowana jest do firm z branży e-commerce, którym zależy na komfortowej realizacji płatności internetowych. Naszym klientom zapewniamy płatności online. W epoce banków internetowych przelewy online to łatwy sposób przelewania pieniędzy. Wykonujemy płatności internetowe za pomocą pewnych instytucji. Zapewniamy absolutne bezpieczeństwo platnosci. Pracujemy, aby nasz system nie był używany przez nieuczciwych klientów. Wiemy o tym, że wiarygodność to nasz kapitał. Proponujemy szybkie przelewy przy niskich prowizjach. Cechuje nas elastyczne nastawienie do kontrahenta. Dodatkowo, gwarantujemy całkowitą automatyzację płatności, praktyczną integrację ze sklepem internetowym i specjalistyczną asystę techniczną.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • TR Ubezpieczenia Gorlice | OC, Autocasco, turystyczne »

  TR Ubezpieczenia Gorlice | OC, Autocasco, turystyczne

  Firma TR Ubezpieczenia powstała w roku 2000. Długoletnia działalność w branży ubezpieczeń komunikacyjnych oraz ubezpieczeń majątkowych powoduje, że posiadamy duże doświadczenie na rynku i dobrze wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.
  Daje to możliwości wykonywania usług na określonym, wysokim poziomie, zaś nasze hasło przewodnie „Dążymy do perfekcji” świadczy o ciągłym dążeniu w kierunku podnoszenia standardów pracy i obsługi klienta.
  W sprzedaży chcemy działać prokliencko, celem jest uświadamianie, edukowanie i pomoc klientowi w poruszaniu się po trudnym i skomplikowanym rynku ubezpieczeniowym. Chcemy dbać o wysokie standardy pracy. Pożądane wśród pracowników są takie cechy jak kreatywność, profesjonalizm, umiejętności sprzedażowe, czy chęć rozwoju zawodowego. Wspieramy działania marketingowe (promocje, rabaty itp. ) – wszystko po to, aby dbać o długoterminowe, wzajemne relacje, a klient mógł się czuć zadowolony.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Jadwiga Werner »

  Biuro Rachunkowe Jadwiga Werner


  Biuro Rachunkowe JW zaprasza do nawiązania współpracy osoby prowadzące własne Firmy, własną działalność gospodarczą, pragnące realizować swoje marzenia poprzez rozwój własnego biznesu, a rozliczenia finansowo- księgowe powierzyć profesjonalistom. W ramach współpracy oferujemy Państwu kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową.
  Posiadamy Certyfikat MF do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, doświadczenie oraz praktykę w zawodzie.
  Koszt usługi ustalamy indywidualnie dla każdego klienta na podstawie średniej ilości dokumentów w miesiącu. Zapraszamy do kontaktu tel. 690 885 600, adres email jwerner@jwerner.pl, www. jwerner. pl

  Data dodania: 01 11 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: